Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5
  1. #1

    avamine ja 3 bettimine LAGi vastu.

    Tere. Vastane on agressiivne, foldib big blindi 20%, foldib 3 betile 0% , postflop on ka callingstation. minu avamised on 1.50 ja 3 bet 4.50 nl 50s. Lühidalt foldingequiiti puudub ja kätt maha chekida ei saa sest ta betib ja on agro. Limpida ka ei saa sest ta raiseb mu limpimist. Mis on miinimumkäed millega sellise mängija vastu avada ja mis on miinimumkäed millega sellise mängija vastu 3 bettida?

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: avamine ja 3 bettimine LAGi vastu.

    Alla 55% ikka ei avaks. 3betiks 17% hands for value mis on 66+,A9s+,K9s+,QTs+,JTs,A9o+,KTo+,QTo+,JTo
    Varjeeriks oma betsize preflop käega millel väiksem equyti paneks 2bb ja middle equyti käega 3bb ja monsters 4bb+ olenevalt dünaamikast and stuff.

    Kui hakkab 4bettima siis võtaks 3bet range tightimaks, obv võid teda ju limp reraiseda pre kuna sul positsioon ja limpida käsi nagu 67s jms.

  3. #3

    Re: avamine ja 3 bettimine LAGi vastu.

    Kui ma võtan need 55% PokerStovest kas see on OK?

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: avamine ja 3 bettimine LAGi vastu.

    A palju tema sb-l avab seda ei ole siin kirjas? Sellest sõltub kas saab 3bettida JTs A9s jms bottom valuerange käsi. ? + Veel see, et kas olete 100bb deep või short laud?

    55% lasin ise ka stove järgi ja imo on see täiseti okei. C-beti kui sul on checki kui sul pole. Beti mitu tänavat kui ta range on weak one pair hand või weak draw. ja on võimeline foldima. Ja kõige olulisemad on tema avstu thin valuebetid siis on suur võimalus, et hakkab tiltama või annab respecti hoopis ja hakkab rohkem foldima :)

    Ja obv kui mul AK ja vastane avab 3bb ja never fold vs 3bet siis ma panen kuskil 13-15bb-d oma 3beti.

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: avamine ja 3 bettimine LAGi vastu.

    Suurenda oma 3beti sizingud kindlasti. Standard 3x avangu vastu on 3.33x ehk $1.50 to $5, aga sellise kolli vastu võid panna ka $6 või enam ja kui endiselt maksab siis miks mitte.

    3betiks aint value range - AT+, KJ+, 88+. Võid ka kitsamaks tõmmata kui postflop eriti hästi mängida ei oska.

    Kui palju ta ise 3betib? Sellest oleneb, palju avada.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES