Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1

    Väga mööda olukorrad

    laupäeva hommik, kusagil 7 paiku. Ma olin mälus nagu alati, olin kusagil Lasnamäe lõpus (ma ei satu lasnamäele peaaegu kunagi) ja lumi oli maas. Astusin suvaliste venelastega ühte taksosse ja mul ei tekkinud hetkekski kahtlust, et oleks nagu midagi viltu. Mida kuradit???

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Väga mööda olukorrad

    lol :)
    mis edasi siis sai?

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Väga mööda olukorrad

    Ilmselt jõudis elusalt ikka koju, et siia positada jõudis. :)

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Väga mööda olukorrad

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    Ilmselt jõudis elusalt ikka koju, et siia positada jõudis. :)
    njah, loodame et venelased starsi passwordi välja ei peksnud.
    muruntau blaat, kak password, suka bljat, dai password ;D

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Väga mööda olukorrad

    mingi 2 suve tagasi.. läksin peolt kell 4 hommikul koju.. teepeal tulid 2 tuttavat vastu... ronisime kuskilt üle aia mingisse pulma.. panime taskud viina täis ja astusime kõige varajasema rongi peale... ärkasin mingi maantee ääres metsas... jalutasin mingisse linna, selgus et elvas olen... õnneks oli raha ja sain bussiga tartu tagasi...

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Väga mööda olukorrad

    Eelmine suvi Gruusias. Gori linnas. Otsisime söögikohta. Leidsime. Sõime ja siis tulid kõrvallaua kohalikud, kes kutsusid veini maitsma. Tants ja trall algas. Mina tempoga ei suutnud sammu pidada ja üsna kiiresti olin umbne-siga. Siis lubati meid Borjomi linna viia. Viidigi. Öise rongiga, kusjuures istusime rongiootel veel politseikabiinis, kus rääkisime kohaliku valveohvitseriga juttu. Borjomi jõudes saime öömaja (kella 4 aja hommikul) veel nende gorilaste ühe tuttava juures. Hommikul pakuti kohvi ja süüa...rääkisime Eestist ja üldse elust.

    See oli üks seik. Neid oli veel, aga see eriti eredalt meeles.

    L.

  7. #7

    Re: Väga mööda olukorrad

    Grusiinid, õigem vist õelda georgialased lemmikud selt rajoonist, olin kunagi Tbilisis 2 a. vene sõjaväes, kohalikest on väga positiivsed mälestused.

    Väga mõõda olukordi on olnud palju, aga esimesena tuli millegipärast meelde keskkooli lõpetamine, siis sattusime klassivennaga varahommikul Pirita randa, kus väss peale tuli. Viskasime siis rannahoone ette liivale puhkama, endal valged särgid ja mustad ülikonnad seljas, lipsud ees. Uni läks ära kohutava palavuse peale, kui silmad lahti tegin, oli ümberringi rand paksult rahvast täis. Mäletan inimeste pilke, kui soliidselt püsti ajasin ennast ja ülikonnalt liiva maha pühkisin.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES