Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 31 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 617
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    ja mis vee q_q vastu räägib: järjekordselt üritab küla vedada valedele jälgedele. mina näen, et esimene päev on anyway suur bingo, teiseks q_q on mitmes mängus näidanud üle suure liidri rolli, aga teinud väga suuri vigu. seega sööme tema ära.

    suht kindel, et täna õhtuse seisuga hääled ripuvad enamjaolt minu ja q_q, mis on jällegi hea. kui saame q_q välja on üks ninapidi vedaja vähem. kui ta on hunt, siis üks hunt vähem - kui küla, siis üks "ullike" vähem ning homme hakkavad readid tekkima ning saame mängu paremini lahendada.

    kui isegi q_q on külatark, siis on ta jälle väga rumal, sest nii tekitas eelmisest teemast täiesti mõttetu meta-mängu ning taaskord hävitab küla chance võita. loodan, et ta ei ole.

    kui lähen mina: olen suht afk, aga iga päev loen foorumit, see eest aga analüüsin rohkem, kui postitan spammi ning sellest on külale rohkem kasu. juba praegu wordpad lahti ning kirjutan esimesi reade üles, et puzzlet paremini analüüsida.

    seega küla ühinegem ja läheme q_q peale! meil ei ole kaotada siin midagi - võita palju.

  2. #22

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    After #21

    2 q_q (karupoeg, ranka)
    1 Jmskns69 (WowAwiAA)

  3. #23

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    miks mina? põhjenda.
    suvalt, ei ole veel magama saanud ja pool deliiriumis. Kuna sa tõmbaksid peo käima, siis nägin plussina.

    kõik korras, im by your side

  4. #24

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    hundid on q_q ja wowawiiaa.

  5. #25

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Ranka, Sa teed lolli nalja või oled hunt. Selline ettepanek ei ole kindlasti hea. Mõttetu ju alguses hakata välja hääletama kodanike, kes mängulahendamisel kasulikuks võivad kujuneda. Kui näha, et q_q kipub liigselt mängu vedama (ja vales suunas :D ), küll siis tegeletakse ka temaga usutavasti. Aga vähemalt on mäng aktiivne selliste tüüpidega.
    Esimeses järgus võiks inimesi aktiviseerida ja siis kahtlasemaid või vähem kasulike proovida. Selles mõttes on Wowi ettepanek asjalikum ehk.

  6. #26

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Jääb muidugi ka variant, et Ranka solvus q_q postituse peale :D
    kuid siiski tuleks siin mängus rahulikuks jääda ja proovida jätta isiklikuks minemine, eks

  7. #27

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    natuke veel, siis ütlen kolmanda ka ära.

  8. #28

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    eluvend on küla

  9. #29

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Jmskns69 readiteta kõige kasulikum kandidaat välja for sure.
    Lisaks kui ta on hunt, keegi ei oota talt ka midagi. Ta paneks mängu lõpuni "Cool" face ja rahvas oleks rahul. Ei saa temalt ka mängu kulgedes reade.

  10. #30

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    WowAwiAA loeb teemat aga ei vasta. ise hunt ka veel

  11. #31

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    no nüüd vastas, aga hunt on ta ikka

  12. #32

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    natuke veel, siis ütlen kolmanda ka ära.
    Said külanarri rolli w?

  13. #33

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Või siis pigem juba külatola

  14. #34

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Jmskns69, nõme nimi .. tundub hunt. :D

    Riidid on olemas juba,
    karupoeg ka hunt, 100%

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Ranka, Sa teed lolli nalja või oled hunt. Selline ettepanek ei ole kindlasti hea. Mõttetu ju alguses hakata välja hääletama kodanike, kes mängulahendamisel kasulikuks võivad kujuneda. Kui näha, et q_q kipub liigselt mängu vedama (ja vales suunas :D ), küll siis tegeletakse ka temaga usutavasti. Aga vähemalt on mäng aktiivne selliste tüüpidega.
    Esimeses järgus võiks inimesi aktiviseerida ja siis kahtlasemaid või vähem kasulike proovida. Selles mõttes on Wowi ettepanek asjalikum ehk.
    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Jääb muidugi ka variant, et Ranka solvus q_q postituse peale :D
    kuid siiski tuleks siin mängus rahulikuks jääda ja proovida jätta isiklikuks minemine, eks
    Pool tundi üritasin kommi kirjutada, aga timeoutis ja pidin ekstra tulema välja, et parem net oleks. Homme saan parema.

    Kõige enne ma ei solvunud q_q peale ja tõenäoliselt sa ei ole asjaga kursis, mis toimus eelmise teema lõpus, kui võisid kõik postitada. Ma ei hakka siinkohal seda ümber kirjutama, kui tahad, lähed otsid ise üles.

    Samuti ei ole sa vist teiste mängudega kursis või ei lugenud läbi minu kommentaari? Kui näha, et hakkab? Hakkaski ju! Tõi automaatselt hääle minu peale nagu tavaliselt. Ma ei tea, kas ta on küla või hunt, aga üritab miskit mõttetu metat siia tuua. Eeldan, et meie mängude tase (või kas üleüldse on kuskil selline tase) ei ole nii kõrge, et hakata miskit 7-level thinkingut aretama, aga tema seda teeb.

    Kui ta on KT, siis on meil sitt lugu, aga samas kui peaksid hundid ta nüüd esimesel ööl ära sööma, siis süüakse ära mind küla poolt homme, sest KT-na pani kohe hääle minu peale. Kui, aga küla, siis samuti hakkab keegi leiutama, et näed, ranka pani ta kohe lukku, ranka vaidles temaga, ju ranka & CO (hundid) kartsid, ning sööme ranka ära.

    See viibki selleni, et juba esimesel päeva, esimese postiga, on ta viinud küla valedele radadele ja see jätkub kuni mängu lõpuni. Viimastel päevadel ei ole vaja q_q-d või kedagi iganes, et lahendada mäng ära. Peab ise leidma need nurgad ja punktid, millega puzzle kokku viia.

    Mina jätan q_q lukku ja sellest häälest täna ei tagane. Võite hüpata ka tema rongi peale ja mind hääletada, aga siis näete, kuidas isiklikul tasemel ja mõttetute readidega solgib vett. Rõhutan veel, et esimene päev on täis bingo anyway. ning mina võtan selle riski, et q_q mängust eemaldada.

    Üks aspekt veel: kuna q_q arvab miskit kümenda leveli mõtlemist siit mängust, siis tema post ei pruugi välistada, et ta on hunt, et üritab sügavalt inimesi üle mõtlema panna. Protsentuaaselt ütleks, et q_q on enne hunt, kui küla ja kui ta läheb isegi külana võidame rohkem, kui täiesti random välja hääletada.

    Lähen hetkel magama, aga proovin enne mängu lõppu tagasi olla. Ei garanteeri, et und tuleb ja võin hoopis mängu lõpuni ka üleval olla :)

  16. #36
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Jmskns69, nõme nimi .. tundub hunt. :D

    Riidid on olemas juba,
    karupoeg ka hunt, 100%
    olen nõus kõigiga, kes arvavad et olen rumalaim küla libahundi mängimise ajaloos selles foorumis kuna ühe mängu lõpus ei arvanud ära seda mis kõigile surnud küladele tagantjärgi elementaarne oli !

    Kahjuks on proletariaat alati ennast selliselt ülal pidanud ja nii nende massidega manipuleeritakse !

    Vabandan ette kui mõni kasutatud sõna kellegi intellekti tasemega ei ühildunud !



    Hunte soovitan otsida vaikijate hulgast ja püüdke erineda delfi kommentaariumist ja hoidke isiklikud solvumised konkreetsest mängust eemal.


  17. #37

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    jmskns69
    ma soovitan täna q_q hääletada

  18. #38

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    wauwauwauwa ära nüüd kuri ole, et mul paremad readid kui sul, eksole

  19. #39

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    enivei, tahaks näha, kuida q_q ennast siit välja päästab

  20. #40
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    jmskns69
    ma soovitan täna q_q hääletada
    Aga kui tema q_q hunt ei ole kas siis peaks sind hääletama või kuidas ?

Lehekülg 2, kokku 31 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES