Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 31 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 617
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    üks asi veel, et äkki magan ikkagi sisse. kui lähen mina, siis ärge hakake otsima kohe kahtlusi q_q-lt. s.t. et see töötab väga ideaalselt huntidele, kui näiteks q_q ei olegi hunt, sest siis kogu küla lendab tema selga. samas see ei tähenda, et ta ka süüst puhast (just pärast minu kommentaari).

    teeme huntide elu raskemaks, et nad ei saaks obvious liigutusi teha.

    pidin selle ära ütlema, et homme ei tuleks hääled automaatselt q_q peale, kui ma lähen: kasutage ka reade.

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Yo.

    Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

    Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

    Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine

  3. #43

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    karupoeg on 100% hunt jep.

  4. #44

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Yo.

    Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

    Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

    Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine
    Maxi, eelmine mäng ma ei lahminud absoluutselt (lõpus veidi). ja ma ei üritanud, vaid pigem olingi. + ma olin hunt (seega väga hästi mängitud roll no matter what)

    teil ei ole mõtet mind hääletada, sorry

  5. #45

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    tiiger, oled sa mõne hundi kunagi täppi ka saanud?

  6. #46

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.

    tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt

    nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Ok, loodan et see ei ole mingi overkill ülemõtlemine sinu poolt karupoeg, aga tänase ja homse? mängu tegid lihtsaks

    Hääletan q_q

  8. #48
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Pean ka kellegi ära hääletama.
    ranka

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    enivei, tahaks näha, kuida q_q ennast siit välja päästab
    kui ta on küla, siis ta päästab end välja ja väga hästi.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Yo.

    Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

    Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

    Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine
    ei ole isiklikul tasemel mitte midagi. kirjutasin pikalt oma strateegiast eelmise teema lõpus ja sellest tuli ka q_q esimene post. Seega KT-na on see lollus. Hundina hulljulgus. Külana pohhuism.

    Tema oli see, kes võis isiklikul tasandil midagi teha tuues üles minu nime :) Aga ma alustan rongiga ja vaatame, mis saab.

    Lisaks eelmises mängus olin ma väga passiivne hundike. Mitte seepärast, et ma muutsin strateegiat vaid seepärast, et ei olnud aega. No nats muutsin ka strateegiat, aga ei olnud siiski aega. Kodus olleks, oleks poste tulnud rohkem.

    Seekord olen ma küla ja õhtul saame teada, sest olen suht kindel, et rongid liiguvad q_q ja ranka suunas. Naljakas ongi see, et ranka suunas ei ole liikuma hakanud, mis võib viidata, et äkki jopastus hunt ära s.t. hundid ise ei julge kaitsvat suunda võtta (veel), uut rongi minu või kellegi teise suunas üles lükata.

    Aga ärge võtke neid fakte tõepähe, lihtlabane spekulatsioon. On day1, ja reade ei ole. Kui küla arvab, et q_q ei ole õige kandidaat täna minemiseks vaid on keegi teine, siis andke teada. aga ma näen, et ta on hea

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Pean ka kellegi ära hääletama.
    ranka
    see on ka üks suur lollus sinu poolt, kui sa oled küla. panen äratus kella ja proovin 21:00-ks tagasi olla, sest mäng võttis just selle kommentaariga huvitava pöörde.

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Muidu, kui Karupoeg tõesti KT siis veidike varad tulid välja imo, esimene öö vast hundid sind ära poleks söönud niikuinii.

  12. #52
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.

    tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt

    nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)
    See nüüd küll tark tegu ei olnud !

    Tavaliselt sa nii rumal pole olnud. Kas tegemist on mingi advanced taktikaga mille tulemusena üks hunt juba esimesel päeval korraliku kaitse saab ?

    Kui õigust räägid siis homme hommikul üks hunt vähem ja küla ilma targata .... ei ole +ev

    Samas kui valetasid siis vist jõuab sihile puues sind homme. Seega ma häält veel ei muuda !

  13. #53

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    ranka, võid rahus magama minna, sa oled täna safe.

    ja Maxi, ma ei tea, kas mul õige mõte, kuid ma olen nii kindel, et lähipäevil ma suren + q_q-d ei taha kuidagi siia hundina sisse spämmima jätta. sellepärast tulin täna ka välja

  14. #54

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    vaadates varasemat historyt mängudes, siis KT ei ole veel kordagi pm hunti tabanud, seega ma eriti ei hellita lootusi, et ma 2 päeva jooksul taban veel. ning miski ei kindlusta, et ma 2 päeva ka sees oleks. + mul ei ole niivõrd palju aega, et siin ennast hundiks leveldama hakata ja kahtlustust enda peal hoida ilma külapoolse taputa.

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.

    tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt

    nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)
    kindel: q_q

    nagu maxi ütles, siis homme mäng on lihtne. KT-na oli sul tegelt väga loll välja tulla (juhul, kui sa oled) , sest rong hakkas sinnapoole liikuma :(

    kui sa oled siiski küla, siis saad selle posti eest modkilli, sest saboteerid oma võistkonda ja homme me hääli raiskama ei pea ning saame kaotuse sinu kraesse kirjutada :)

  16. #56

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    mina soovitaks vaadata camu poole.

    väga lamp minek rankale ja stiil ka siuke hundine. Küla ei tuleks välja, et "oh well, pean ka kellegi ära hääletama". tundub selline wolfi poolt tehtud vajalik "introduction" oma stiililt

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    No tegelikult 1 hunt vahetada KT vastu peaks olema +EV, aga hea oleks olnud teada saada paari kindla küla nimed ka mis sunniks hunte just neid öösel ära sööma. Ühesõnaga day1 minu poolt vist tänaseks lukku. Homme ka päev

  18. #58

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    vb jah, olen ca 30h üleval olnud, selline mõnes mõttes deliirium

  19. #59
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    tekkis üks väga lollakas idee, aga ma ei julge vist sellist riski võtta.

    äkki jätaks q_q sisse, kui revealed hundi ja läheks näiteks kedagi muud sööma? sel juhul võivad hundid ka levelimängu teha, et ei söö karupoega ära ja jätavad q_q sisse ning karupoeg saab uue peaki teha ja homme uue info anda. kui nad aga söövad karupoja ära, siis q_q on koheselt revelaed anyway.

    siin võib tulla üks risk, kui karupoeg on siiski hunt ja nii mõtles :)

  20. #60

    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    ranka, väga hea idee!

    ma ütlen käsi südamel, ma KT. reeglite järgi saaksin saboteerimise eest modkilli kohe. Kuna ma seda saanud ei ole, siis olen confirmitud

Lehekülg 3, kokku 31 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES