Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 62 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1231
  1. #21
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

    tõmbas käpad lumiseks pigem

  2. #22

    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
    Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?

    2.5 a reaaalset v? Mis kogus?

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

    Tingimisi, googelda leiad koguse ka. Ning ma olen tõepoolest veendunud, et kanepi legaliseerimisega teeks ühiskonnale teene, mitte vastupidi. Aga isegi usa-s ollakse väga piprad selle koha pealt- föderaalvalitsus ajab sõrgu vastu rahva enamushäältele- eks seal on väga suured ärihuvid, mis ei lase legaliseerida, isegi kui enamushäältega on osades osariikides vastavad seadused vastu võetud. Samas ma ei kujuta ette kuidas föderaalvalitsus seal saab inimeste häält eirata kauem, sest see ei oleks demokraatia enam. Huvitav saab olema, mis moodi seal olukord laheneb ja kuidas födedega kompromissid jms kujuneb.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Maxi levitab laimu ja võiks ükskord selle taimekasvatuse teema ära unustada. Ikkagi illegaalne värk ju, pealegi ma sain 2,5 a selle eest ja ei ole hea tunne. Ühtlasi olen ilma elu olu kohta ühtteist õppinud ja aru saanud, et siin suures ilmas ei ole midagi uut. Suured sulid tõllas, väiksed võllas ning täpselt nii nagu oli 1000 a tagasi on ka praegu.
    Keegi siit usub, et mõni Eesti erakond suruks kanepi legaliseerimise Eestis läbi? Kui palju p--se pugejaid seal on? Kui palju on neid, kes julgeksid oma tahtmist saada? Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada? Kanep.info kadus nagu tina tuhka ja sellest ajast saati pole midagi asjalikku leidnud. Või on need kanepi foorumid kõik honeypotid?
    Need [su taimekasvastuse ja krimka] jutud ei lõppe enne, kui lõppevad järgnevad [kanepi legaliseerimise ja idealiseerimise] jutud:

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Tingimisi, googelda leiad koguse ka. Ning ma olen tõepoolest veendunud, et kanepi legaliseerimisega teeks ühiskonnale teene, mitte vastupidi. Aga isegi usa-s ollakse väga piprad selle koha pealt- föderaalvalitsus ajab sõrgu vastu rahva enamushäältele- eks seal on väga suured ärihuvid, mis ei lase legaliseerida, isegi kui enamushäältega on osades osariikides vastavad seadused vastu võetud. Samas ma ei kujuta ette kuidas föderaalvalitsus seal saab inimeste häält eirata kauem, sest see ei oleks demokraatia enam. Huvitav saab olema, mis moodi seal olukord laheneb ja kuidas födedega kompromissid jms kujuneb.

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    See toimub usa-s praegu ja sellel ei ole minu jutu lõpetamisega midagi pistmist. Ning pealegi- ära valeta-- mina ei tulnud siia kanepist rääkima, vaid see teema oli siin juba enne mind üles võetud. Sul on ikka kange tahtmine midagi tõestada siin või milles asi? Ei propageeri mina midagi- need korrad kui kanepist olen rääkinud, siis ikka sellest, mis on mujal maailmas toimumas, mis on faktid, mis on kogemus ja mitte midagi väljamõeldut ei ole kokku kirjutanud. Ranka räägi parem starsiga, et nad oma mõttetut hoiakut muudaksid ja laseksid mul tööd teha seal.
    Partys hakati mängijaid vastavalt win ratele eraldama :(
    http://forumserver.twoplustwo.com/29...nrate-1305468/
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 01.03.13 at 02:44

  6. #26

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    2.5a tinkasi on narko eest hästi saadud, inimesed lähevad pikaks ajaks istuma isegi ainult ütluste põhjal

    PS: Sa näed välja täpselt nagu savuvillem lol

  7. #27

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    tv3 ept saade phil ivey läks shordina KJ all-in vs AQ ja kommentaator hakkas elus kaartidest rääkima :D
    vaal paljastatud?

  8. #28

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Qbjohny nr pmi palun

  9. #29
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    See toimub usa-s praegu ja sellel ei ole minu jutu lõpetamisega midagi pistmist. Ning pealegi- ära valeta-- mina ei tulnud siia kanepist rääkima, vaid see teema oli siin juba enne mind üles võetud. Sul on ikka kange tahtmine midagi tõestada siin või milles asi? Ei propageeri mina midagi- need korrad kui kanepist olen rääkinud, siis ikka sellest, mis on mujal maailmas toimumas, mis on faktid, mis on kogemus ja mitte midagi väljamõeldut ei ole kokku kirjutanud. Ranka räägi parem starsiga, et nad oma mõttetut hoiakut muudaksid ja laseksid mul tööd teha seal.
    Partys hakati mängijaid vastavalt win ratele eraldama :(
    http://forumserver.twoplustwo.com/29...nrate-1305468/
    Miks sa USA-d korrutad koguaeg? Rohi on alati rohelisem seal kus meid ei ole.

  10. #30
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    "What do we get for ten dollars?
    Everything you want.
    Everything?
    Everything."

  11. #31

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Mina ja minu abikaasa läheme alati koos välja, mina lähen sõpradega välja, tema läheb endast välja. Mina tulen öösel või järgmisel päeval ikka tagasi, tema on ikka endast väljas. Nädal aega on väljas. Miks tema võib kauem väljas olla, kuigi läksime koos?

    Minuarust päris vaimukas :)

  12. #32
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: MÄRTS. ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Üldse, kas Eesti kanepi kommuunil on veel kohta kus oma ideid ja mõtteid jagada ja elu edendada?
    ( Click to show/hide )

  13. #33
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Qbjohny nr pmi palun
    Mingiaeg lendame lümpsi, ma ei saa telfi sisse lülitada kuna hordide viisi lohakaid hakkab tagasi helistama.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 01.03.13 at 15:08

  14. #34
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mingiaeg lendame lümpsi, ma ei saa telfi sisse lülitada kuna hordide viisi lohakaid hakkab tagasi helistama.
    Eilse tõttu?

  15. #35
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Jamh

  16. #36

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Kui kellelgi PT3 litsentsi mida mõistliku tasu eest jagada saaks, siis PM please :)

  17. #37

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    go go, aasta lõpuks saad kõigi eestlaste unistuste kodu ära osta http://www.kv.ee/muua-suureparase-as...4ad74954c0903b
    http://www.kv.ee/uut-omanikku-otsib-...e48e340f964c08

    Vot see on Maja. Ainus probleem on see, et peale ostmist tuleks sellele kõrval asuvale kortermajale pomm alla panna ja siis uus kõrghaljastus teha.

  18. #38

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    what, kas sellel BuildUpi antud majal on tõesti sellise trepiga või? sealt kukub surnuks ennast ju

  19. #39

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tundub, et jäeti mainimata: "Maja on mõeldud eelkõige karsklastest akrobaatidele."

  20. #40

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    sick mf-rs.




Lehekülg 2, kokku 62 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES