Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 62 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 1231
  1. #981
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    muidu peete82, väikse guugeldamise abil saad ise ka minna välismaale, välja pääseda. seda ka maksumaksja raha eest

  2. #982
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Eestis ka ju, lol. Mingi 3 aastat tagasi timmisin summeril ringi ja õll oli käes ning 2-3 kena noort neiut tulid juttu puhuma ja kui oli selge, et topsis on alkohol, visat märgid letti ja pidin dokumenti näitama LOL. Ilmselt mingisugused abipolitseinikud vms, sest nii noorelt vaevalt nad kõik 3 juba patrullis töötasid.
    Oma raha eest ostsid õlut, või ema andis rahhi selleks?

    Edit: Nähh, ette jõuti.

  3. #983
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Kui võimalus on olemas why not, vahet pole kelle raha eest.
    Miks kellegi teise perset peaks üldse kottima siukene asi?

    Inimeste headuse ära kasutamine ja raha huiamine on juba teine asi.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 26.03.13 at 15:54

  4. #984
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Krimiteemaga tekkis küsimus turvalisuse osas, et kui paljud siit nt relva(tulirelva siis) omavad? Kui sellised tüübid vabalt ringi käivad, nagu eelmainitud Rubel, siis tundub marjaks ära kuluvat. Mis relvaga teha tohib üldse, oled suuresti lõpuks ise süüdi, kui pere eest välja astud ja kongikaaslane lõpuks sama ründajaga? Kellel teadmised/kogemused, võiks jagada.

  5. #985
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    seadused on sellised, et iseenesest kellegi poole relvaga sihtimise eest võib juba kinni panna.. kasutamise eest inimese vastu lähed igaljuhul kinni.. kanda ei tohi isegi mitmetel juhtudel.. nt a la kuskil meeleavaldustel või massilistel kogumistel jne... ise olen ainult selleks puhuks mõeld teha luba, kui peaks tulevikus midagi pekki minema ja stiilis läheb sõjaks või miski pronksiöö kuubis peaks juhtuma, et oma kodu uksel naist ja lapsi kaitsta arvestusega, et see kaitsmine läheb õiguslikus mõttes kalliks maksma... muul juhul toihid seda kasutada ainult lasketiirus for fun.. thats it

  6. #986
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kui võimalus on olemas why not, vahet pole kelle raha eest.
    Miks kellegi teise perset peaks üldse kottima siukene asi?

    Inimeste headuse ära kasutamine ja raha huiamine on juba teine asi.
    Ei saa kah aru, mul näiteks ülikülm kuidas karupoeg sinna Hawaiile sai :D

  7. #987

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    neeeh rage
    http://www.postimees.ee/1030166/koer...adusel-uuesti/

    ahjaa, sealt edasi uudiseid vaadates, Eestis võib koolis relv kaasas olla.

  8. #988
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Kuidas Eestis on sellega - ütleme, et kõnnin tänaval ja mingi bande tuleb ette ja ütlevad mulle, et lööme maha kui rahhi ei saa. Oletame, et mul õnnestub nad kahjutuks teha ja ennast kaitsta- kas mul on õigus kaitsta ennast või võin ma enese kaitse eest vangi minna?

  9. #989

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kuidas Eestis on sellega - ütleme, et kõnnin tänaval ja mingi bande tuleb ette ja ütlevad mulle, et lööme maha kui rahhi ei saa. Oletame, et mul õnnestub nad kahjutuks teha ja ennast kaitsta- kas mul on õigus kaitsta ennast või võin ma enese kaitse eest vangi minna?
    pm kui keegi tuleb ja ütleb sulle, et "ma annan sulle lõuga" ja sa hoiad inimest kinni kuni politsei jõuab, siis sa pead tõestama, et ta tegelikult ka nii ütles + tegelikult ei tohi sa kinni hoida.

    enesekaitse tingimus kehtib ikka nii, et sa võid ennast kaitsta piirini mil su elu on ohtlik. Kui varas paneb jooksu ja sa veel kiviga järgi viskad, siis see enam ei ole enesekaitse.

  10. #990

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    ( Click to show/hide )


    Rage teises teemas kirjutas, mis võib juhtuda, kui sa oma koju tunginud isiku otsustad kahjutuks teha. Avalikus kohas kahjutuks tegemise eest saab tõenäoliselt karmima karistuse.

  11. #991
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kuidas Eestis on sellega - ütleme, et kõnnin tänaval ja mingi bande tuleb ette ja ütlevad mulle, et lööme maha kui rahhi ei saa. Oletame, et mul õnnestub nad kahjutuks teha ja ennast kaitsta- kas mul on õigus kaitsta ennast või võin ma enese kaitse eest vangi minna?
    Kõik oleneb sellest, kui hea advokaadi sa suudad endale pärast konflikti palgata. Aga üldine põhimõte, kui ma olen õigesti aru saanud, on see, et kaitse peab vastama rünnakule. Sõna sõna, rusikas rusika, nuga noa ja tulirelv tulirelva vastu.
    Samas, nuga või isegi pastakas võib vastase käes lähikontaktis olla sama surmav kui tulirelv ja siis oleks nagu tulirelva kasutamine ründe tõrjumiseks õigustatud. Ehk siis ikkagi - kõik oleneb advokaatide sõnaosavusest.

  12. #992

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    pm kui keegi tuleb ja ütleb sulle, et "ma annan sulle lõuga" ja sa hoiad inimest kinni kuni politsei jõuab, siis sa pead tõestama, et ta tegelikult ka nii ütles + tegelikult ei tohi sa kinni hoida.

    enesekaitse tingimus kehtib ikka nii, et sa võid ennast kaitsta piirini mil su elu on ohtlik. Kui varas paneb jooksu ja sa veel kiviga järgi viskad, siis see enam ei ole enesekaitse.
    mul sõbral oli selline case, kus vargad naabrilapsed (17 aastased) viskasid kividega autosid öösel. sõber ärkas papsiga ülesse, läksid välja ja tüübid panid jooksu enda majade poole. Sealt väljus juba 1 kutt kurikaga. Lõi sõbra isa, kes sai käe ette ning küttis vennale ikka korralikult sisse (no nii et ikka jääb meelde). Hoidsid politsei saabumiseni kinni ja conclusion oli see, et mõlemad jäid "süütuks" (ehk siis võeti avaldus tagasi), sest vastasel juhul oleks saanud sõbra isa krim karistuse kehalsie väärkohtlemise eest.

    e: vandalarile siiski mõeldud.

    e2: sõbra auto oli isa raha eest ostetud, äkki sellepärast loobitigi kividega

  13. #993
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    lol@ tühjad õllepurgid klaasi taga
    inimene lihtsalt ei salli tühja taarat, täis peavad olema purgid. Siis ei tundu selline priiskamine ka.

  14. #994
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kuidas Eestis on sellega - ütleme, et kõnnin tänaval ja mingi bande tuleb ette ja ütlevad mulle, et lööme maha kui rahhi ei saa. Oletame, et mul õnnestub nad kahjutuks teha ja ennast kaitsta- kas mul on õigus kaitsta ennast või võin ma enese kaitse eest vangi minna?
    varavastane kuritegu <<<<<<< inimvastane kuritegu

    ehk korrektne on anda kõik oma kraam neile ja siis politseisse pöörduda.. vägivallale võib vastata ainult sama suure vägivallaga enesekaitseks ja niipea kui tekib võimaluse põgenemiseks, siis tuleb seda kasutada.. nii on seadus põmst..

    kui kasutad tulirelva inimese vastu, kellel ei ole tulirelva (olgu või nuga või krdi mõõk või mootorsaag) oled kohe ületanud piire ja kohtucase kaelas..

    koer on seaduse järgi asi.. obv võib koera vastu relva kasutada..

  15. #995
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    http://www.postimees.ee/1030166/koer...adusel-uuesti/

    ahjaa, sealt edasi uudiseid vaadates, Eestis võib koolis relv kaasas olla.
    Nii on.

    Relvaseadus:

    Relva ja laskemoona võib kanda koos vastava relvaloa või relvakandmisloaga.

    (2) Relva ja laskemoona tuleb kanda avalikus kohas varjatult ning viisil, mis välistab nende kadumise või sattumise teise isiku valdusse, samuti juhusliku kahju tekitamise. Kantava tulirelva, välja arvatud revolvri padrunipesas ei tohi olla padrunit.

    2) koosolekul, meeleavaldusel, piketil, pidustusel ja teistel avalikel üritustel, välja arvatud nimetatud avalikel üritustel teenistus- või tööülesannet täitval isikul.

    (4) Minister võib oma käskkirjaga piirata relvakandmist ministeeriumis, ministeeriumi valitsemisalas olevates valitsusasutustes ja hallatavates riigiasutustes ning nende valduses olevatel objektidel.

    (5) Äriühingu või mittetulundusühingu juhtorgan või juht, samuti füüsilisest isikust ettevõtja võib oma aktiga piirata relvakandmist oma asukohas ja teistel tema omandis või valduses olevatel objektidel, kui selleks on antud objekti asukoha järgse politseiasutuse nõusolek.

    Rage jutt kõik õige. Täpsustasin, mis seadus ütleb kandmise kohapealt.
    Viimati muudetud inward poolt : 26.03.13 at 16:30

  16. #996
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Kui keegi peaks plaanima spordi kreemiga ennast määrida ja siis peale seda samade sõrmedega nina nokkida, siis ärge tehke seda.

  17. #997
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    varavastane kuritegu <<<<<<< inimvastane kuritegu

    ehk korrektne on anda kõik oma kraam neile ja siis politseisse pöörduda.. vägivallale võib vastata ainult sama suure vägivallaga enesekaitseks ja niipea kui tekib võimaluse põgenemiseks, siis tuleb seda kasutada.. nii on seadus põmst..

    kui kasutad tulirelva inimese vastu, kellel ei ole tulirelva (olgu või nuga või krdi mõõk või mootorsaag) oled kohe ületanud piire ja kohtucase kaelas..

    koer on seaduse järgi asi.. obv võib koera vastu relva kasutada..
    Bullshit. Kui keegi sulle noaga peale tuleb siis obv võid relva kasutada, muidu poleks ju üldse pointi asjal.

  18. #998
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    That is just not true.
    Mõned aastad tagasi oli case, kus suvaline joodik murdis öösel suvilasse sisse ja lõi müra uurima tulnud peremeest rusikaga näkku. Peremees andis selle peale pikema jututa joodikule lihtsalt nuga ning joodik suri saadud haavadesse mõned tunnid hiljem.

    Hiljem kohtus ütles, et kartis oma elu pärast. Kohus mõistis õigeks ja ei tehtud midagi.

  19. #999

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kui keegi peaks plaanima spordi kreemiga ennast määrida ja siis peale seda samade sõrmedega nina nokkida, siis ärge tehke seda.
    Samas peaks selline teguviis olema päris hea tildiravim, ehk kui tunnete pokkeris tilti peale tulevat, siis nokkige kiirelt capsicamiga kaetud sõrmedega nina. Peale seda ei tohiks mõtted kohe mõnda aega absoluutselt olla ei pokkeri ega tildi peal.

  20. #1000
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    relvaluba peaks saama taodelda 3 eesmärgil olid vist Kolleksionäärimine??? jahindus ja sport.
    esimese osas pole kindel

Lehekülg 50, kokku 62 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES