Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Käsi siis EMV main evendilt.
    Stäkid ca 20 000
    Blinds 75/150

    Folditakse buttonini, kes on keskmiselt agressiivne, aga kindlasti mitte selline kes suure osa stäkist õhuga hakkama panema.
    Tõstab 450

    Ma olen BB, imago buttoni silmis on ilmselt selline, et kipun võimalusel varastama ja restealima, paar kätt tagasi võeti mind semibluffi pealt maha.

    Leian QQ, 3 betin 1200

    Button 4betib 2900

    Keeruline, stäkki sisse ajama ma siin kindlasti pole nõus, seega 5betiga keeran käe blufiks. Fold tundub liiga nõrk arvestades imagoid.
    Callin
    flop on täiesti blank ehk 10 5 2 rainbow
    checkin

    nüüd vastane tulistab äkki 5700. Pank 5900. Tundub overbet aga miks, AA ei peaks siin ju tõmmet kartma, nõrk või mishittinud käsi ei peaks nii suurelt bluffima. Igastahes foldisin. Kas ja kus midagi valesti läks? Võibolla oli vastas JJ või suisa A10, aga siin bustoks minna tundus tobe.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Kui sa QQ flatid seal, siis on vaja plaani, mida teha postflop madalal boardil. Tavapärane plaan võiks olla flopi cb callida ja re-evaluate turn. Kui BTN nii palju paneb flopist, siis ongi otsustamise koht: Kas tal on AK/AQ või AA/KK/TT seal. Lauas ise pead otsustama, ega keegi foorumis ette ütelda ei saa. Mina pigem vaatan turni ära, sest airiga enam turnis 2nd barrelit ei panda. Kui turni saad shove või suure beti, siis beatid vaid JJ imo.

    Edit: Kelle vastu see käsi oli mängitud?

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Turniks pool stakist sees, on mõistlik siis enam üldse foldida ?

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Kerge otsus ei ole jah. Aga kui me madala flopi igal juhul foldime, siis pole setmineda ka mõtet QQ-ga ja võib pre-flop ära foldida. Ma lihtsalt ei usu, et seal 2nd barrel shove tuleb AK-lt väga tihti. Kui edasi paugutab, siis oleme pigem beat. Flopi suur barrel ei tähenda veel midagi, pigem võib-olla just bluffi poole kaldu natuke.

    Sõltuvalt küll vastasest, aga mina BTN vs BB ei tahaks QQ foldida 140bb deep, EMV Main Event või mitte. Selleks peab olema hea read. Minu lauas stackisin ise 100bb ära kui agronoom 4b shoves TT 60bb. Tagant sain veel ühe calli AK-ga. Korra nägin ka 4b shove QQ-ga 200bb kui ees oli UTG avang ja UTG+1 5x 3bet ja taga istus veel 5 matsi, kes polnud kaarte vaadanud.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Imo polegi pf flat kõige hullem, as played peaks siis olema call flop, call/shove turn ?

  6. #6

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Imo polegi pf flat kõige hullem, as played peaks siis olema call flop, call/shove turn ?
    +1
    mulle üldse ei meeldi flopi call plaaniga turn foldida, kui tuleb 2. bullet.
    Üldiselt on nii,et Jüri Piiperi vastu ma flatin pre või foldin 4-betile, Meidla vastu 5b/gi 88+,A9s+.

  7. #7

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Teoorias ma c/r 11500, praktikas läheks ilmselt all-in
    Kui mu imidz on halb, siis ma ilmselt 5-betin 5k pre-flop ja mängin stäckide peale. Call on ka o, kuna siis hoiad sees 4-bet bluffid ning ilmselt c/f ainult AKx boardil.

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    ei meeldi ka fold turnis. Turniks on pot nii suur, et fold tunduks katastroof. EMV piisavalt vendi, kes panevad rahad õhuga sisse v oinaid, kes 10 paari üle mängivad
    Probleem ongi selles, et solid nitil on seda kätt raske mängida. Meidla saaks ilusti tänu oma imagole 5 bettida ai ja saaks tõenäoliselt calli nt 88 pocketilt....

    suur pet flopil ei pruugi midagi tähendada.. Osad betivad ka flopist aa-ga palju, et sa "sitaga" välja ei imeks

  9. #9

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Selge pilt. Kuna keeruline koht, siis mu fold tugines pigem kahel faktil: laud tundus hea ja uskusin seal ilusasti hakkama saada, seega polnud mõtet riskida välja kukkumisega + suht sügaval turniiril kolmandal levelil lihtsalt ülepaariga koju minna tundub bad play.
    Õnnetuseks löödi muidugi laud varsti peale seda laiali.

    Flopiks oli mul igast plaane, aga liiga suur bet pani mind muutma neid.

  10. #10
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: QQ live turniiril, kas ja kus mängisin valesti

    Ma foldiks pre ära 4beti peale kui edasiste tänavate jaoks plaani pole ja siuksel flopil viskad mucki, pmst tundub nagu läksid 4bet potis setminema või siis lootsid, et teeb odavad tänavad sulle/showdownile minek.
    Ja kui flop callida siis vist turni ei saa jamh enam foldida, tunduks suht spewtard lüke.

    Flopi bet on küll suht polarized, aga ise kaldun rohkem rämpsu poole. Ei tea mis põhjusega solid käega seal nii epic bet sisse panna.
    Kui miski solid reg on siis pigem läheks bustoks, mingil algajal vbl lihtsalt betsizing paigast ära ja tahab lihtsasti oma monsteri ära mängida ilma suuremate otsusteta.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 06.03.13 at 13:02

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES