Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 50
  1. #1
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Fishise laua varakult avastamine

    Tere taas!

    Üks küsimus on mind juba pikka aega vaevanud.Mingil põhjusel aga ei ole seda varem söandanud küsida...aga nüüd küsin, kuna Internetist ise vastust ei leidnud.Mängin pokkerit Triobetis, mis on üks fishisemaid pokkeritubasid, kus Eestis mängida saab.Ma ei mängi pokkerit 10 tundi päevas ja 10 lauas korraga, nagu seda teevad elukutselised pokkerimängijad(profimängijad).Ma mängin tihti vaid 1-3 tundi päevas(mõni päev vaid mõned minutit ja mõni päev ei mängi üldse) ja mängin vaid fishistes laudades(kõrge keskmise potiga laudadses), kus laua keskmise pot`i suurus on vähemalt pool laua maksimaalsest sisseostu summast. Nt. max.10 EUR sisseostuga lauas peab keskmine pot olema vähemalt 5, , max 20 EUR sisseostuga lauas vähemalt 10, max 50 sisseostuga lauas vähemalt 25 jne.Suurem osa ajast selliseid laudasid ei ole...välja arvatud max. 2 EUR ja max. 4 EUR sisseostuga lauad...aga nendes ma mängida ei viitsi.Eelistan mängida kõrgematel panustel, kui on mõni fishine laud.Paraku on aga nii, et mida kõrgemate panustega lauad,seda harvem fishid nendes mängivad.Kontrollin küll regulaarselt(umbes iga 15 minuti järel) erinevate panustega laudasid, et leida fishiseid(kõrge keskmise potiga) laudasid,aga see on suhteliselt tüütu ja mõnikord unustan kontrollida ning mõnikord on fish lauda läinud just peale seda, kui ma olin lauda kontrollinud.ja tavaliselt on fish lauas ainult mõne minuti.Ja iga minut ei klõpsi ju kah neid laudasid, et fishist lauda leida.Paraku olengi tihti fishisesse lauda jõudnud alles siis, kui mõni mängija on fishi arvelt oma sisseostu summa juba 10-kordistanud ja fish on lauast mõne minuti pärast juba lahkunud ning mina ei saanudki fishi käest raha:( Sellepärast oleks
    vaja, et arvuti annaks häälega märku, kui on tekkinud mõni fishine rahalaud.Ehk siis süsteem annaks märku, kui on tekkinud piisavalt kõrge keskmise potiga laud.Seda, kui kõrge peab keskmine pot mingi panustega laudadel olema, et süsteem häälega märku annaks, peaks mängijad ise saama seadistada.Siis jõuaks võimalikult varakult lauda mängima ja teeniks kiiremini raha:) Kas selline häälega märku andev süsteem on olemas?

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Muidugi on olemas. Ainult see probleem on et kui fish ka seda kasutama hakkab siis talle antakse temast veel fishimate mängijatega laud eksole, ja kui kõige fishim fish üldse selle käima paneb, siis süsteem saab aru et temast fishimaid enam ei olegi, ring hakkab otsast peale ja ta pannakse hoopis kõige paremate mängijatega lauda. Ma arvan et sul on seesama probleem võibolla kiire tekkima.

    Btw, sama programmi loojad hetkel tegelevad uhiuue ideega, see küll alles arenemisjärgus aga point siis selles et arvuti annaks häälega ka siis märku kui sul fishist parem käsi on, et sa kogemata ei foldiks. Ootan igatahes huviga, sellega ju teeniks raha isegi veel kiiremini!

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Posting in a potentially epic thread.


  4. #4

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Mul ostsin egiptusest ühe neegripoisi selle jaosk, kes istub mu kõrval ja tableselectib teisel monitoril. Annan süüa-juua. Miinus sess tuleb, siis läheb koerapuuri. Pmst toimib asi nii, et kui hea laud ilmub, siis insta teeb häält. Õpetasin eesti keelt ka natuke ja üldiselt üsna muhe kaaslane. Mul korra kuus on koolinädal ja siis ta pmst vaba mees. Helista, saame kokkuleppele selleks perioodiks.

    Nii see eluke veereb meil.


  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Muidugi on olemas. Ainult see probleem on et kui fish ka seda kasutama hakkab siis talle antakse temast veel fishimate mängijatega laud eksole, ja kui kõige fishim fish üldse selle käima paneb, siis süsteem saab aru et temast fishimaid enam ei olegi, ring hakkab otsast peale ja ta pannakse hoopis kõige paremate mängijatega lauda. Ma arvan et sul on seesama probleem võibolla kiire tekkima.

    Btw, sama programmi loojad hetkel tegelevad uhiuue ideega, see küll alles arenemisjärgus aga point siis selles et arvuti annaks häälega ka siis märku kui sul fishist parem käsi on, et sa kogemata ei foldiks. Ootan igatahes huviga, sellega ju teeniks raha isegi veel kiiremini!
    level?

  6. #6

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    nagu enamus kui mitte kõik, kes siia teemasse on postitanud on bumhunterid/tabelselecterid ja siis peab mingit iba tootma endasugusele

  7. #7
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Minu eest tegi seda asja elukaaslane (märgistas kalad ära), selleks pidi oskama programmis nimega hõuldem mänedžer kõik mängijad kuvada, kelle vastu mänginud olin ja siis ritta panna mingi kriteeriumi alusel, näiteks VPIP. Palka küll otseselt ei maksnud, aga hourly kasvas imo küll. Videod leiad netist.

    Nüüd kui lauad avasin, siis osa mängijaid olid kala märgistusega (rohelised) ja osad olid manjakid (lillad). Need mängijad üritasin saada oma paremale käele või 1-2 kohta sealt edasi. Lihtsuse mõttes alustuseks nii sobib küll. Mina teistmoodi ei oska.

  8. #8
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Fishise laua varakult avastamine


  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    nagu enamus kui mitte kõik, kes siia teemasse on postitanud on bumhunterid/tabelselecterid ja siis peab mingit iba tootma endasugusele
    kaasa arvatud sina?

  10. #10

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    kaasa arvatud sina?
    Jep, ma olen ka hakanud tabelselectima, mis on suht hale.

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    lõigud tekstis - kuidas nad töötavad?

  12. #12
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Jep, ma olen ka hakanud tabelselectima, mis on suht hale.
    Wtf?!?
    Siukse mindsetiga inimesed ei saa ikka mitte sittagi aru miks üldse grind käib, unreal.
    Hommikul ärgates siukest saasta lugeda.

  13. #13

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mul ostsin egiptusest ühe neegripoisi selle jaosk, kes istub mu kõrval ja tableselectib teisel monitoril. Annan süüa-juua. Miinus sess tuleb, siis läheb koerapuuri. Pmst toimib asi nii, et kui hea laud ilmub, siis insta teeb häält. Õpetasin eesti keelt ka natuke ja üldiselt üsna muhe kaaslane. Mul korra kuus on koolinädal ja siis ta pmst vaba mees. Helista, saame kokkuleppele selleks perioodiks.
    level??? või päriselt????

  14. #14
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    +1

  15. #15

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Wtf?!?
    Siukse mindsetiga inimesed ei saa ikka mitte sittagi aru miks üldse grind käib, unreal.
    Hommikul ärgates siukest saasta lugeda.
    Arvan, et pokkerit mängides peaks eesmärk raha teenimise kõrval olema saada paremaks. Ja sa ei arene niiväga endal elu võimalikult lihtsaks tehes ja ainult fishe biitides. Näiteks, ma tõesti ei saa aru HU bumhunteritest, kes ei anna üldse actionit regularidele ja mängivad vaid idiootidega. Arvan, et lühiajaliselt -EV mäng vs endast parimaga on kokkuvõttes +EV kuna saad seeläbi paremaks.

  16. #16
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Arvan, et pokkerit mängides peaks eesmärk raha teenimise kõrval olema saada paremaks. Ja sa ei arene niiväga endal elu võimalikult lihtsaks tehes ja ainult fishe biitides. Näiteks, ma tõesti ei saa aru HU bumhunteritest, kes ei anna üldse actionit regularidele ja mängivad vaid idiootidega. Arvan, et lühiajaliselt -EV mäng vs endast parimaga on kokkuvõttes +EV kuna saad seeläbi paremaks.

    Sa ära arva vaid arvuta

  17. #17
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Paremaks saamiseks tuleks eraldi aeg pühenduda ja ka HU mehed teevad aegajalt reg batteleid jms, ise mängid ju FR-i, lauad on koguaeg reg filled anyway.
    Siukse lambise mindseti pärast kaotad korralikult wrist.

    Ja üldse kuhu maani sa 24/7 regularidega ainult mängid, till the end of time? Mõtled, et lahendad mängu ära ja hakkad selectima?
    Ei saa mina aru siuksest asjast, aga gl.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 07.03.13 at 11:09

  18. #18

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Paremaks saamiseks tuleks eraldi aeg pühenduda ja ka HU mehed teevad aegajalt reg batteleid jms, ise mängid ju FR-i, lauad on koguaeg reg filled anyway.
    Siukse lambise mindseti pärast kaotad korralikult wrist.

    Ja üldse kuhu maani sa 24/7 regularidega ainult mängid, till the end of time? Mõtled, et lahendad mängu ära ja hakkad selectima?
    Ei saa mina aru siuksest asjast, aga gl.
    rakebacki saab ju ..

  19. #19
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Fishise laua varakult avastamine


  20. #20

    Re: Fishise laua varakult avastamine

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    level??? või päriselt????
    Mis see level tähendab? Et mis kategooria või mitmes tase vms?

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES