Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 15 EsimeneEsimene ... 31112131415 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 290
  1. #241

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    1) infot mängijate kohta saad nende blogidest/päevikutest. nagu Vandalar ütles, siis statistikat selle kohta ei ole, kuid kui veidikene süübida ja jälgida postitusi, siis pikema aja peale joonistuvad kindlad nimed välja (loomulikult ei kajasta see neid, kes soovivad jääda anonüümseks)

    2) neid, kes teenivad pokkeris stabiilselt (long term) tuhandeid eurosid nädalas, on siin foorumis vast kuni 10. Võin ka eksida, eks vanemad olijad oskavad selle kohta täpsemalt vastata.

    3) jällegi, informatsiooni mängijate kohta (mitu lauda, mis pokkeritoas) saad nende päevikutest ja postitustest.
    Nagu sulle on siin ka öeldud, siis enamus pokkerimängijaid alustasid madalatelt limiitidelt või isegi freerollidest.
    Kui keegi siinsetest vanematest liikmetest teab kedagi, kes on pokkerimängimist alustanud nt nl25, siis võib märku anda, oleks endalgi huvitav teada. Kuid tundub, et sellist varianti ei ole.

    4) Kui elukutselise pokkerimängijana teeniks kümneid kordi rohkem, siis loomulikult, keegi ei käiks tööl. Kuid reaalsus (nagu sulle on korduvalt öeldud) ei ole selline.

    p.s. võrdle pokkerit eluga. Täpselt nii nagu elus ei ole shortcute, ei ole ka pokkeris. Iga asi nõuab aega, vaeva, pühendumist ja kohati ka õnne. Täpselt nii nagu ei ole olemas mingit tabelit, kuidas biitida elu, ei ole olemas vastavat ka pokkeris. Kui sa näed neid suuri võite ja igakuiseid sissetulekuid, siis tea, et see on kõik raske grindi tulemus.

  2. #242

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kas sa mõnda treeningvideot oled sattunud vaatama? Kui mitte, siis soovitan vaadata. Tekib äkki mingigi ettekujutus asjast. Järgmiseks tee endale selgeks terminind winrate ja variatsioon ning loe kõik oma tehtud postitused uuest läbi. Kui siis ka midagi koitma ei hakka ja oled endiselt ... usku, siis ära näe rohkem vaeva. Ei ole mõtet.

    Ahsoo, ja minu karjäär algas 15bi-ga nl10-st. Lähemalt võid lugeda mu päevikust.
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:39

  3. #243
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Te olete head inimesed, et viitsite fishi, piinliku järjekindlusega aidata.

  4. #244
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    ...
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 21.03.13 at 14:13

  5. #245

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    ahahha, liiga hea

  6. #246
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    p.s. võrdle pokkerit eluga. Täpselt nii nagu elus ei ole shortcute, ei ole ka pokkeris. Iga asi nõuab aega, vaeva, pühendumist ja kohati ka õnne. Täpselt nii nagu ei ole olemas mingit tabelit, kuidas biitida elu, ei ole olemas vastavat ka pokkeris. Kui sa näed neid suuri võite ja igakuiseid sissetulekuid, siis tea, et see on kõik raske grindi tulemus.
    Hästi öeldud.

    Ma lisaksin veel, et kui pokkerit mängida ainult eesmärgiga raha teenida, ei jõua mitte kuhugi. Kui mäng ikka reaalselt oma olemuselt ei huvita, tekib varem või hiljem läbipõlemine ning puhtvaimselt ei jõua enam vajalikku volüümi anda.

    Ma räägin seda täielikult omadest kogemustest - ma mägisin ka ise kunagi nö "tabeli" järgi ning ainsaks motivaatoriks oli raha. Mind ei huvitanud pokkeriteooria ja erinevate mänguaspektide analüüsimine. Mingil hetkel aga enam tabel ei töödanud ning peale pikalt BE laskmist oli mindset täielikult katki ja motivatsiooni mängida polnud. Ühel päeval sattusin aga lugema 2+2 foorumis kellegi (hetkel ei tule teema meelde) HS mängija welli kus ta kirjutas sellest kui palju ta oma mängu kallal tööd on teinud ning palju aega selle alla pannud on. Tema mõtted olid mulle piisavaks motivaatoriks lõpetada endale rahaliste eesmärkide seadmine, hakata pokkeri vastu huvi tundma ning proovida teistest regularidest parem olla. See ei ole olnud kerge ning ma olen viimase kahe aasta jooksul vähemalt 1500 tundi pokkeri õppimise (mängimist ei arvesta) alla pannud, aga ma tunnen, et see on seda kõike kuhjaga väärt olnud.

  7. #247

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    sooovitan seda sulle, sellega saad kindlasti kiirelt rikkaks ..

    http://www.beevivo.com/kuidas-ma-tee...ri-barcelonas/
    Wolferk, +1 leitsile. Pokker võib esialgu keeruliseks jääda, aga siin on nii mitmed inimesed binaarse süsteemiga olulisi summasid teeninud. Isegi mina pokkeri Eesti meistrina (pole küll päris..., aga veidi ikka jagan mängu) mõtlen ala vahetamisele. Soovitan sullegi, vaata üle!
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:39

  8. #248
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kas sa mõnda treeningvideot oled sattunud vaatama? Kui mitte, siis soovitan vaadata. Tekib äkki mingigi ettekujutus asjast. Järgmiseks tee endale selgeks terminind winrate ja variatsioon ning loe kõik oma tehtud postitused uuest läbi. Kui siis ka midagi koitma ei hakka ja oled endiselt Ibise usku, siis ära näe rohkem vaeva. Ei ole mõtet.

    Ahsoo, ja minu karjäär algas 15bi-ga nl10-st. Lähemalt võid lugeda mu päevikust.

  9. #249
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Elarjas Vaata postitust
    Nonii... David Sklansky - (miinus) Dan Harrington - (miinus) Doyle Brunson - (miinus) ..."Supppper System" + (plus) (Y)
    Palun kustuta see postitus ära! Googlist minu nime otsides on see postitus näha.
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:38

  10. #250
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Sa pead ise ka oma posti ära kustutama, kuna tsiteerisid postitust, kus su nimi sees :)

  11. #251
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Palun kustuta see postitus ära! Googlist minu nime otsides on see postitus näha.
    .
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 20.03.13 at 22:27

  12. #252
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Te olete head inimesed, et viitsite fishi, piinliku järjekindlusega aidata.
    Miks sa mind fishiks nimetad??? Fish on halb ja liiga agressiivne mängija, kes tõstab, callib, läheb all-in tihti nõrkade "kätega". http://en.wikipedia.org/wiki/Fish_(poker)

    Mina olen tavaliselt mänginud vaid häid kaarte.Pigem olen ma mänginud nagu nitt, aga kindlasti mitte nagu fish.Nüüdseks olen aru saanud, et ka nitine mängustiil ei ole hea.Parim mängustiil on tight-agressive.

    Tõesti ei saa aru, mille alusel sa mind fishiks tembeldad(valetad)??? Minu mängustiil on olnud täielik vastand fishide omale.

  13. #253
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kas sa lugesid selle Wikipedia lingi üldse ise läbi? Seal ei ole kusagil öeldud, et fish peab just megaagressivne olema, on ka teistsuguseid fishe. Umbes pool sinu postituste sisust on mingite terminite lahtiseletused, mis korduvad postitusest postiusse ja ei ole kõik päris täpsed.

  14. #254
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Miks sa mind fishiks nimetad??? http://en.wikipedia.org/wiki/Fish_(poker) Tõesti ei saa aru, mille alusel sa mind fishiks tembeldad(valetad)???
    Samalt, sinu poolt viidatud lingilt:
    * A fish is someone who doesn't really know how to play poker well.
    * Fish can sometimes be easily outplayed.
    * Fishes can easily be spotted after playing a few hands with them.
    * Also, Fishes would sometimes rely solely on luck and wouldn't really care how he/she has played a hand in poker.
    * There are different kinds of fishes out there. Once you spot them, you have to know how he/she plays because they usually have just one playing style.
    * A fish is also weak when it comes to bluffing and you can also easily see the tells they are showing.

    Vastavus fishile - 98 %.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 20.03.13 at 17:09

  15. #255

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    ah see l2heb liiga leveliks juba ära .. raudselt mingi bently salakonto vms ..

  16. #256
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    ment oled või?
    Pigem tundub, nagu maksuamet

  17. #257
    Bänni Põhjus: Topeltkasutaja
    Liitus
    Mar 2013
    Postitusi
    1

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Nii ei teagi kohe kust alustada.Olen seda teemat järginud oma teise kontoga juba pikka aega ja alguses eriti ei huvitanud ,kui minu nime mainiti ,hiljem mõtlesin ,et mainin talle pokkeriõhtul ,et võtaks maha ja nüüd siis ei jää mul muud üle kui siia postitada.Kuna soovi liita enda online kasutajanime ja päris nime ja hoian üldse madalat profiili ja mulle ka meeldib nii,siis postitan uue kasutaja alt.
    Oleme juba pikka aega korraldanud minu kodus live pokkeriõhtuid ja teistele on see rohkem meelelahutus kuna summad on väiksed ja tavaliselt tarbitakse ka alkoholi.Wolferk käib muidugi raha pärast mängimas ja ega mina tavaliselt ei kutsugi inimesi vaid üks mu tuttavatest helistab ja tema ka kutsub.Kuna oleme endised koolikaaslased ,siis on hakkanud veidi kahju iga pokkeriõhtu tema bad biite onlines kuulata ja proovisin teda veidi aidata ,sest huvi tundus suur netipokkeri vastu.Rääkisin kümneid kordi,et tuleb alustada kõige väiksemast limiidist ja peaks olema vähemalt 25 sisseostu.Mind naerdi wolferki poolt välja.Siis näitasin talle PTRis ühte enda graafikut ja ta isegi kuulas mind veidi.Proovisin kül seletada,et kogu rahaga ühte lauda ei tohi istuda kuid kui mainisin kasvõi 20 buy in ,siis talle ei meeldinud see.Soovitasin talle milliseid strateegiaartikleid läbi lugeda.Paigaldasin talle pokertracker 3 läpaka peale ja õpetasin kuidas postitada käsi siia foorumisse ja kasutasime kas ranka tabelit või pokerstrategyst.Ei mäleta täpselt.Tegime koos ühissessi ja õpetasin teda veidi.Iseseisvalt läks ta paari päeva pärast bustosse ja degenis sama moodi edasi.see oli äkki umbes 2 kuni 3 aastat tagasi.MA EI TEA kust ta võttis selle ,et mängi ainult aa-tt ja ma pole talle seda õpetanud ega mängi ise ka niimoodi.Pigem arvan seda ,et wolferk oli joonud liiga palju säästu kanget(ta väidab ,et hinna ja kvaliteedi suhe on hea) ja sai aru kui ma soovitasin fishi vastu all in minna tt-aa preflop.Oleks võinud ju minu teisi õpetusviise ka mainida või mis?
    Wolferk sa nimetad siin mind enda sõbraks.Ometi postitasid siia minu nime mõtlemata ,et kui ma tahan näiteks kuhugi tööle minna ,siis tööandja võib googeldada ja mind pidada hasartmängu sõltlaseks.Lisaks sellel oled sa oksendanud minu juures diivani täis ja mina pidin koristama umbes 30 minutit seda jama.Kas sa arvad ,et ma tahan olla sinu sõber ,kui sa käitud minuga niimoodi?Pane ennast korraks minu olukorda.
    Kui sa räägid teemal ,mida sa ise ei valda eriti ja vaidled eesti parimatega ,siis milleks on sul vaja enda kaitseks kellegi teise nime siia tuua?

    Ühesõnaga lugu lihtne.Kui tahad tulla laupäeval pokkeriõhtule ,siis olgu minu nimi googlest foorum.pokkeriprod.com alt kadunud.Ise tead kuidas sa saad teised nõusse ,et nemad ära kustutaksid.Lisaks sellele kui sul ei õnnestu see ,siis tulevad googlesse esilehele sinu eluloost kõige kirkamad asjad.

    Käin kül pokkerikõrvalt tööl ,aga ei ole kaotav mängija.tõestuseks selle aasta graph


    rohkem postitusi minu poolt ei tule.

  18. #258

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Fish on puuduliku teoreetilise baasiga kaotav mängija. Vabanda mind, aga just just see sa ju momendil oled.

  19. #259
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    tra see kisub ikka epic teemaks juba
    oksendasid mu diivani täis. wtf. lol

  20. #260

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    No mulle ka ei mahu pähe, mis sõber sa selline oled, et jumala maapealse asemiku, hr. ... diivani täis ropsisid? Nalja teed või?
    Epic
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 21:37

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES