Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 15 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 290
  1. #141
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Haiget inimest ju ei narrita. Kui ta oleks tahtnud asjadest aru saama hakata, siis oleks ta seda juba teinud. Strateegia/mindseti alast nõu pole mõtet anda, kui kuulda ei võeta.

  2. #142
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Algul oli naljakas jah, aga nüüd juba pikem pmide vahetus ka käinud ja enam ei teagi kas nutta või naerda. Tegemist ei ole leveliga vaid inimesega, kes täiesti tõsimeeli arvab et mingi tabeli või süsteemi järgi mängides ongi ilma oma peaga mõtlemata ja vähese vaevaga võimalik hunnik raha kokku ajada. Srsly üritasin kodanikule viisakalt vastata ja ka nii palju nõu anda kui oskasin (paar levelit madalamat nõu kui siin tõsisemad mehed annavad, tõesti ei saa inimene aru sellest), aga ei tea kas saab asja. Krt iga teise mehe kes pmi teel 500 euri nõuab, oleks ammu juba üle t**ra saatnud, aga kuna irl tegelane ära nähtud (mees tuli tõesti mu posti peale pokkeripubisse kohale ilma ühegi sendi rahata, et äkki saab mõned sajad eurid mängimiseks), üritasin ikka viisakaks jääda. Aga kui pärast seda tuleb ka text a la 'mis sa mind mõnitad ja maha teed, anna rahhi parem, sul nagunii küll seda ja mul eriti pole', siis enam ei teagi. Inimesel on tõesti abi vaja, aga vähemalt esialgu kindlasti mitte rahalist.
    Viimati muudetud Cypher0 poolt : 18.03.13 at 23:09

  3. #143
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kõige tragikoomilisem teema prode ajaloos.

  4. #144
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Ei jõua tervet maailma parandada.
    Kui inimene on põikpäine ja ühtegi nõu kuulda ei võta pole midagi teha.

  5. #145
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Ega ei kiirustagi aitama siukse mõõteviisiga inimest, lihtsalt hetkeks tekkis veits douche tunne naerda ka tüübi üle. Aga pohhui yolo, kui järgmine pühapäev mees taas lives platsis on siis minu kriips on kõrvuni igatahes. :)

  6. #146
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Algul oli naljakas jah, aga nüüd juba pikem pmide vahetus ka käinud ja enam ei teagi kas nutta või naerda. Tegemist ei ole leveliga vaid inimesega, kes täiesti tõsimeeli arvab et mingi tabeli või süsteemi järgi mängides ongi ilma oma peaga mõtlemata ja vähese vaevaga võimalik hunnik raha kokku ajada. Srsly üritasin kodanikule viisakalt vastata ja ka nii palju nõu anda kui oskasin (paar levelit madalamat nõu kui siin tõsisemad mehed annavad, tõesti ei saa inimene aru sellest), aga ei tea kas saab asja. Krt iga teise mehe kes pmi teel 500 euri nõuab, oleks ammu juba üle t**ra saatnud, aga kuna irl tegelane ära nähtud (mees tuli tõesti mu posti peale pokkeripubisse kohale ilma ühegi sendi rahata, et äkki saab mõned sajad eurid mängimiseks), üritasin ikka viisakaks jääda. Aga kui pärast seda tuleb ka text a la 'mis sa mind mõnitad ja maha teed, anna rahhi parem, sul nagunii küll seda ja mul eriti pole', siis enam ei teagi. Inimesel on tõesti abi vaja, aga vähemalt esialgu kindlasti mitte rahalist.

    Tegemist ei ole leveliga vaid inimesega, kes täiesti tõsimeeli arvab et mingi tabeli või süsteemi järgi mängides ongi ilma oma peaga mõtlemata ja vähese vaevaga võimalik hunnik raha kokku ajada.
    Tegelikult on asi vastupidi olnud.Ma ei arvanud senimaani, et mingi tabeli/süsteemi kasutamine erilist edu tooks.Olen mänginud endise klassikaaslase õpetusi järgides(AINULT 1010-AA mängimine, mitte kunagi limpida), mis on Ranka tabeli järgi osutunud valeks.Ma ei ole varem Ranka tabeli järgi mänginud, aga samas ei ole ma ka rangelt klassikaaslase õpetusi alati järginud.Olen arvestanud vastas olevate mängijatega.Näiteks fishide(maniakkide) vastu ei ole ma oodanud ainult 1010-AA vaid olen preflop all-in callinud ka näiteks A10-AK ja 88-99.Paraku ei ole selline riskeerimine ennast õigustanud.Sellepärast selliste kaartidega preflop all-in enam minna ei julgegi...ega ei olegi mõtet(isegi mitte maniaki vastu).

    Aga tänu sellele, et te olete mulle kogu aeg korrutanud, et järgiksin täpselt Ranka tabelit, kuna see toob kõige rohkem edu... olengi otsustanud, et mängin edaspidi selle tabeli järgi.Ja nüüd Cypher süüdistab mind, et ma MINGI "Ranka" tabeli järgi edaspidi mängida tahan.Ma ei ole seda öelnud, et ilma enda peaga mõtlemata oleks võimalik vähese vaevaga võimalik hunnik raha kokku ajada.Just ENDA PEAGA ma Detsembris 20-30 tunniga kuu aja jooksul ajasingi 1000 Eurot kokku(mille paraku mõne päevaga ära kaotasin).Järelikult on vähese ajaga ja ilma süsteemi kasutamata täiesti võimalik palju raha võita.Aga selleks peab piisavalt õnne olema, et maniakiga samasse lauda saama.Eraldi küsimus on muidugi see, kui kaua maniakk lauas mängib.

    Cypher, ma ei ole kunagi arvanud ega öelnud, et mingi tabeli(Ranka) või süsteemi järgi mängides oleks võimalik ilma enda peaga mõtlemata ja vähese vaevaga(kiiresti) võimalik hunnik raha kokku ajada.Kiiresti on võimalik hunnik raha kokku ajada vaid fishide(maniakkide) vastu mängides.

    Aga kuna maniakid mängivad harva ja tavaliselt lühikest aega, siis mõtlesin hakata paljukiidetud Ranka tabeli järgi ka tavalisemates laudades mängima.Aga Cypher, mis sul Ranka tabeli/süsteemi vastu on? Kõik kiidavad seda.Aga miks sina süüdistad mind, et ma mingi tabeli(Ranka) järgi mängima hakkan?
    Viimati muudetud Wolferk poolt : 20.03.13 at 18:37

  7. #147
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Just ENDA PEAGA ma Detsembris 20-30 tunniga kuu aja jooksul ajasingi 1000 Eurot kokku(mille paraku mõne päevaga ära kaotasin).

  8. #148
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    mina alustasin nl2st

  9. #149
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Cliffs:

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 20:44

  10. #150
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tglt on võitmise saladus see, et...
    tuleb kuulata scootrit
    süüa kartuliputri
    5+ redbulli päevas
    occasionali vana välja
    supersex hodim

    profit???

  11. #151
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Tglt on võitmise saladus see, et...
    tuleb kuulata scootrit
    süüa kartuliputri
    5+ redbulli päevas
    occasionali vana välja
    supersex hodim

    profit???
    poty

    Muu case minu poolt closed, ajuvähk tuleb juba.

    E: Mina alustasin nö tõsisemat pokkeri mängimist nii, et mul oli FTP kontol $34 ja hakkasin 4l laual NL10t shortstackima. Kui jäin päevas kümpsi plussi, oli elu lill ja omadega väga rahul. 500 euri ehk tol ajal 8000 EEK oli see aeg minu kuu palk ja kui keegi oleks siis minu juurde tulnud ja öelnud et näe siin on 8k EEK, viska kontole ja mängi, äkki tuleb midagi, siis ma oleks sõna otseses mõttes oma püksid verd täis sittunud.
    Viimati muudetud Cypher0 poolt : 19.03.13 at 01:23

  12. #152
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Enamus inimeste esmane reaktsioon peale OP postide lugemist.


  13. #153

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Wolf mine grindi seal: TURVATÖÖTAJA kaubandusobjektil (Pärnus), 500 peaks garanteeritud olema. Ei pea muretsema triobeti maniakkide pärast kes su 85 euri ära röövivad igakuiselt.

  14. #154

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Prooviks teistmoodi läheneda ja küsiks sult ...., miks on vaja kiiresti ja palju raha võita? Kas sa tahad rikkaks saada? Miks sa arvad, et pokker sulle seda raha toob? Kui sa oled player pooli top 1% kohanematute ja rumalamate seas, siis ei ole see kahjuks võimalik. Kõik su vaev, mis sa kulutad mängule läheb tühja, lisaks sellele kaotad ka raha. Unusta ära oma 1000€-ne võit(kus sul on see "võit" praegu?) Sa ei hakka kunagi pokkeris long term võitma. Võta omale mitu töökohta ja hakka säästma. Garanteeritud vähemalt, et su suur vaev ei ole asjata. Võib-olla olen liiga otsekohene, aga saa aru, ma ei mõnita sind.
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 20:44

  15. #155

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    Wolf mine grindi seal: TURVATÖÖTAJA kaubandusobjektil (Pärnus), 500 peaks garanteeritud olema. Ei pea muretsema triobeti maniakkide pärast kes su 85 euri ära röövivad igakuiselt.
    Turvatöötajad saavad suht max 300. Aga vast isegi see ojn parem kui siin soiguda.

  16. #156
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kui ei ole antud, siis 300€ kuus saada on juba võit.

  17. #157
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Lihtne nõuanne, .... Pokkeri regulaarselt teenimine tähendab pikemat perspektiivi. Ära vaata, palju sa üks päev võitsid, vaid vaata, palju sa näiteks peale 60 mängupäeva võitsid.

    Ühe päeva võitudest järelduste tegemine viib sind hukka, alati mõtle pikemas perspektiivis.
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 20:45

  18. #158
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    ...
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 19.03.13 at 11:28

  19. #159
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Parki cashi võiks nädalavahetusel küll härrat steikida, et mängib aint AA-TT... Peaks printima küll.

    ( Click to show/hide )

  20. #160
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    aga bette sa ju teed, näiteks 5000 eur selle peale, et op hakkab lähitulevikus NL100 biitima?

Lehekülg 8, kokku 15 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES