Väga solvav on, et te mind sedasti süüdistate ja halvustate.Kas te tõesti arvate, et mul ei oleks paremat teha, kui foorumis leveldamas käia??!! See ei ole mingi level!!! Ja ma ei mõnita kedagi(erinevalt teist).Ja ma ei ole midagi küsinud turniiride kohta.

Ma küsisin, et milline on kõige tulusam strateegia rahalaudades võitmiseks(et mis strateegiat te kasutate?) On see Ranka tabel või midagi muud.Ma olen kogu aeg arvanud, et kõige parem ohutum strateegia on ainult "monsterite"(10-AA) mängimine ehk siis tight mängustiil.Paljud mängijad ilmselt mängivad nii.Ma otsisin just Internetist, et kas mõni sait soovitab sellist mängustiili.Ei leidnud ühtegi sellist.Kõik pokkerikoolid(PokerStrategy,Triobet pokkerikool jne) õpetavad, et nii algajate, kui ka edasijõudnute jaoks on parim mängustrateegia tight-agressive.Kas te kasutate sama strateegiat ja kas sellel põhineb ka "Ranka tabel"? Mul on lihtsalt jäänud aastate-tagusest ajast kinnisidee, kui üks mu endine klassikaaslane õpetas mind natuke,et ma mängiksin ainult tugevaid kaarte(10-AA).Ütles, et nende kaartidega peab/võib tõsta ja et ülejäänud kaardid peaksin alati foldima ning ei limpida ei tohi kunagi.Ise ta olevat samuti nii mänginud.Ta ütles ka seda, et võin mängida vaid AA ja KK, kui tahan et riske veelgi vähendada.Ta oli/on samuti tihe selle foorumi, PokerStrategy külastaja/postitaja.Samuti luges hoolega pokkeriraamatuid.Ma ei kujuta ette, miks ta siis üli-tight mängustiili järgi mängis, kui foorumid ja terve Internet õpetab, et parim mängustrateegia on tight-agressive mängustiil(ma oletan,et pokkeriraamatud õpetavad sama)??!! Samuti oli ta mingi välismaa profimängijaga suhelnud ja too oli teda õpetanud ja heaks kiitnud sellise mängustiili(üli-tight), nagu ta mängib.Ma tõesti ei kahelnud klassikaaslase jutus, kuna ta rääkis seda nii usutavalt.Ja ma olen üldiselt mänginud tight stiilile kohaselt(fishide vastu olen mänginud loosemalt).Aga ma tõesti ei kujuta ette, kes talle ütles, et üli-tight stiil on kõige parem.Ei tahaks uskuda, et ta selle jama minu jaoks lihtsalt välja mõtles.Aga eks ma uurin ta käest esimesel võimalusel järgi.Igastahes Internet väidab küll, et tight-agressive on kõige õigem mängustiil...ja ma usun seda, sest põhjendused olid täiesti loogilised.

Kui ma millestki valesti aru sain, siis palun parandage...aga ei ole vaja mind leveldajaks või retardiks vms kutsuda.Et mis mängustiilis teie mängite? Tight-agressive("Ranka" tabel) järgi? Kui kaua päevas mängite ja kui paljudes laudades korraga(kuidas on võimalik nii paljudes laudades korraga mängida) Ja kuidas nimetatakse väga kinnist mängijat, nagu mu endine klassikaalslane(mängib ainult 10-AA või koguni ainult KK-AA)?