Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 290

Hübriidvaade

  1. #1
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Kiireim raha liigub 400 ... 1000... jne Buy in Hyperturbodes void teenida tuhandeid!
    Muidugi võib...hea õnne korral.Aga ma ei tea, et hyperturbo rahalauad olemas oleks.Või mõtled sa "Blaze" ja "Zoom" jms.Nendes on raske võita, kuna hyper-kiiruse tõttu on ootavad mängijad ainult "monster"-kaarte(JJ-AA või ainult KK ja AA) ja õnnefaktor on üli-oluline.Või peaks hyper-turbosid kah "Ranka" tabeli järgi mängima? Või räägid sa hoopis SnG`dest? Nendes on samuti õnnefaktor üli-oluline, kuna häid kaarte oodata on väga vähe aega ja mängijate tase on selle tõttu palju ühtlasem.

    Ja ma ei tea ühtegi 400 või 1000 EUR/$ sisseostuga hyper-turbo lauda ega SnG`d. Kus kohas sa muidu mängid neid? PS?

    Küsimusega, et kuidas(millist rahalaua strateegiat kasutades) on võimalik kõige kergemini ja kiiremini raha teenida, mõtlesin midagi, millel on samaaegselt need mõlemad omadused(kergus ja kiirus).Võib-olla tõesti teenib "Ranka" tabeli järgi mängides suvalistes laudades rohkem.Aga kui mängida fishistes laudades(nagu ma teinud olen), siis rämedad fishid mängivad meelega halvasti ja neid tavaliselt ei huvitagi, mis vastastel käes on(aru saab ta muidugi, et vastased mängivad vaid tugevaid kaarte).Küsimus ongi selles, et kas tulusam on mängida 8 tundi päevas ja mingites suvalistes laudades või oodata ära, kui mõni fish mängima tuleb ja mängida selle fishi vastu(mõned minutid või mõnikümmend minutit päevas).Nii võib ju teenida rohkemgi, kui päev läbi suvalistes laudades mängides.Või teenib long term`is nii ikkagi vähem?

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Ja ma ei tea ühtegi 400 või 1000 EUR/$ sisseostuga hyper-turbo lauda ega SnG`d.
    Starsis on nüüd ka $1000, $2000 ja $5000 zoom rahalauad, istu aga platsi, pressi foldi kuni saad AA (KK ma foldiks, sest kellelgi võib AA olla) ning lükka nupud sisse. Easy game.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES