Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 290

Hübriidvaade

  1. #1
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    [QUOTE=estkriz;508576]
    Tsitaat Algselt postitas Pentleyyy Vaata postitust
    Ei lugenud seda üllitist, kuid

    härrased mõistke, et tegemist pole levelvaatoriga, vaid otsekohese ja siira inimesega

    Tegu on lihtsalt mingi poolearulise vanavõidu müüriladujaga, kes ei viitsi või ei suuda neid seguämbreid tassida enam ja loodab leida väljapääsuteed.
    Lol,ei. Ma ei ole müüriladumist ega ehitust üldse õppinud.Ei huvita ehitus. Kuigi jah, Vana-Võidus olen õppinud 2 aastat "Arvutid ja Arvutivõrgud" eriala.Enne seda läbisin keskkooli kah.

    Mis ala mees ise oled? Kelleks ja kus õppinud? Mitu tundi päevas pokkerit mängid? Kas peale pokkeri millegi muuga kah tegeled?

    Lugesid minu Facebooki kontolt selle välja, et Vana-Võidus õppinud olen? Ja kus tead, et Vana-Võidus poolearulised õpivad?

  2. #2

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    [QUOTE=Wolferk;508640]
    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust

    Lol,ei. Ma ei ole müüriladumist ega ehitust üldse õppinud.Ei huvita ehitus. Kuigi jah, Vana-Võidus olen õppinud 2 aastat "Arvutid ja Arvutivõrgud" eriala.Enne seda läbisin keskkooli kah.

    Mis ala mees ise oled? Kelleks ja kus õppinud? Mitu tundi päevas pokkerit mängid? Kas peale pokkeri millegi muuga kah tegeled?

    Lugesid minu Facebooki kontolt selle välja, et Vana-Võidus õppinud olen? Ja kus tead, et Vana-Võidus poolearulised õpivad?
    Sest ma ise käisin ka selles koolis aega veetmas. Nüüd on seal vist normaalsemaks läinud tegelt, uus direktor on asjad paika pannud.

    Pokkerist sulle soovitus, et kui sulle meeldib nit olla siis mine mängi starsi microzoomi. Sinna sobid sa ideaalselt oma 5% kätega mängima.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES