Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 290

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kuna siin tundub olevat confirmitud mitte level, siis üritan ühe korra siiski maailma parandada.

    Wolferk, palun loobu mõttest, et pokker on easy income ja väljapääs sinu jaoks. Sul lihtsalt puudub selleks vastav mindset ja arusaam mängust ning praeguses olukorras tundub, et sul ei ole ka erilisi väljavaateid olukorra parandamiseks. Sulle on väljaspool levelit räägitud siin ja teistes teemades puhast kulda nii pokkerist, pokkeriteooriast kui pokkerimängijale vajalikust mindsetist – a) sa ei võta seda kuulda ning b) sa lihtsalt ei saa sellest aru. Sellest tulenevalt on paratamatu reaalsus, et sul puudub lihtsalt piisav aines saamaks inimeseks, kes teenib oma elatusallikad pokkerist. Seda võib olla valus kuulda, kuid see on reaalsus... Mida varem sa seda tunnistad seda parem on sulle endale. Ja siinkohal ma räägin seda isiklikust kogemusest - mida varem sa loobud endale loodud pettekujutelmast, seda parem on sulle endale. Eelnev ei tähenda, et pokker ei või jääda su hobiks või tulevikus ka n.ö. süsteemiväliseks lisanduvaks teenistuseks, kuid see ei saa kunagi sinu peamiseks sissetuleku allikaks.

    Vaata palun siin foorumis ringi. Inimesi, kes teenivad sinupoolt mainitud summasid on käputäis, ülejäänud on lihtsalt pokkerihuvilised kommuuniliikmed, kelle jaoks pokker on mõnus ajaviide ja hobi, mis vahest toob sisse ka lisateenistuse.
    Seega, otsi endale töö, taga kindel sissetulek ning kui tõesti pokker meeldib, siis loe ja aksepteeri siinsete liikmete ütlusi. Need ei tule õhu pealt... Kui soovid tõesti mängida, siis ainus teadaolev lollikindel loogika (vähemalt mina ei tea mitte ühtegi teist edukat pokkerimängijat, kes on teistsugustel alustel läbi löönud) on alustada nl 2 piisava bankrolliga (nt 40 BI). Kui näitad seal kasumit, siis tõused ülesse, kui ei, siis arenda oma mängu või lepi sellega, et sa lihtsalt ei biidi pokkerit. Usu mind, selle fakti konstanteerimises ei ole midagi halba. See ei defineeri sind inimesena ega ka sinu suutlikkust mõnel teisel erialal.

    p.s. once and for all. loobu oma kuramuse maniakiteooriast. Kui see nii oleks, siis eranditult iga vend siin foorumis prindiks nagu hotcoca hiiteris. Kui kogu see teema peaks olema level, siis nali on minu kulul. Kui ei, siis oma mõttelaadiga jätkates ei lõpeta sa hästi.

    edu!

  2. #2
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Vaata palun siin foorumis ringi. Inimesi, kes teenivad sinupoolt mainitud summasid on käputäis, ülejäänud on lihtsalt pokkerihuvilised kommuuniliikmed, kelle jaoks pokker on mõnus ajaviide ja hobi, mis vahest toob sisse ka lisateenistuse.
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?

  3. #3

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    miks kõik ei ole kosmonaudid?

  4. #4

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    samad küsimused tekivad ... kohta..?
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 20:41

  5. #5
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Pingviin Vaata postitust
    samad küsimused tekivad ... kohta..?
    Palun ... siit ära kustutada.
    Viimati muudetud -andres- poolt : 20.03.13 at 20:36

  6. #6
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    ment oled või?

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    ment oled või?
    Pigem tundub, nagu maksuamet

  8. #8

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    Ma lugesin kusagilt artiklist, et Lionel Messi ja teised elukutselised jalgpallurid teenivad kümneid ja sadu miljoneid. Miks sa nii tagasihoidlikult lähened, võta siis juba suurem siht kui plaan niikuinii üleöö imelihtsalt mega rikkaks saada!
    Skeem on lihtne on pall ja on värav, üks tuleb teise sisse lüüa, vahest on vastasmeeskonnas maniakid, kes üldse kaises pole, lahmivad niisama, nende vastu on eriti lihtne!

    Kamoon mees, mine tööle! Isegi kui sa suudaks pokkeriga teenida (mida ma siiani loetu põhjal ei usu), jäävad need summad aastalõikes naeruväärselt väikseks. Lõpeta lugemine ja tuttavate kuulamine, et aga see mees ju võitis nii ja naa palju!

    Kui sul on olemas kindel sissetulek millest elada, väiksemgi perspektiiv elus kuhu pürgida, siis hakka alustuseks poole kohana hobina mängima lootuses natuke lisaraha teenida.
    Ja järeldusi tehakse pokkeri väga pikas perspektiivis, unusta oma lihtsalt tulnud (õnnega saadud) 1000 eur

  9. #9

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kus ma tean, kes siin foorumis on elukutselised ja kes hobimängijad? Kus ma seda näha saan, kui palju keegi päevas, kuus, aasta teenib? Paljud selle foorumi elukutselised pokkeriprod ilmselt teenivad tuhandeid Eurosid kuus, kui mitte nädalas.Huvitav oleks ka teada, kui mitu tundi keegi päevas mängib, millistel panustel, kui mitmes lauas korraga, millises pokkeritoas ja kui palju keegi teenib mingi aja jooksul? Kui kaua olete juba pokkerit mänginud ja kui palju selle aja jooksul teeninud? Milliste panustega laudades alustasite mängimist ja kui kaua läks aega, et liikuda kõrgematele panustele?

    Kui paljud(kes?) teist tööl(mis töö?) käivad, palju te sellega kuus teenite? Kui palju jääb aega pokkeri mängimiseks ja palju te sellega teenite? Ja miks te tööl käite? Kas elukutselise pokkerimängijana ei teeniks kümneid kordi rohkem?
    1) infot mängijate kohta saad nende blogidest/päevikutest. nagu Vandalar ütles, siis statistikat selle kohta ei ole, kuid kui veidikene süübida ja jälgida postitusi, siis pikema aja peale joonistuvad kindlad nimed välja (loomulikult ei kajasta see neid, kes soovivad jääda anonüümseks)

    2) neid, kes teenivad pokkeris stabiilselt (long term) tuhandeid eurosid nädalas, on siin foorumis vast kuni 10. Võin ka eksida, eks vanemad olijad oskavad selle kohta täpsemalt vastata.

    3) jällegi, informatsiooni mängijate kohta (mitu lauda, mis pokkeritoas) saad nende päevikutest ja postitustest.
    Nagu sulle on siin ka öeldud, siis enamus pokkerimängijaid alustasid madalatelt limiitidelt või isegi freerollidest.
    Kui keegi siinsetest vanematest liikmetest teab kedagi, kes on pokkerimängimist alustanud nt nl25, siis võib märku anda, oleks endalgi huvitav teada. Kuid tundub, et sellist varianti ei ole.

    4) Kui elukutselise pokkerimängijana teeniks kümneid kordi rohkem, siis loomulikult, keegi ei käiks tööl. Kuid reaalsus (nagu sulle on korduvalt öeldud) ei ole selline.

    p.s. võrdle pokkerit eluga. Täpselt nii nagu elus ei ole shortcute, ei ole ka pokkeris. Iga asi nõuab aega, vaeva, pühendumist ja kohati ka õnne. Täpselt nii nagu ei ole olemas mingit tabelit, kuidas biitida elu, ei ole olemas vastavat ka pokkeris. Kui sa näed neid suuri võite ja igakuiseid sissetulekuid, siis tea, et see on kõik raske grindi tulemus.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    p.s. võrdle pokkerit eluga. Täpselt nii nagu elus ei ole shortcute, ei ole ka pokkeris. Iga asi nõuab aega, vaeva, pühendumist ja kohati ka õnne. Täpselt nii nagu ei ole olemas mingit tabelit, kuidas biitida elu, ei ole olemas vastavat ka pokkeris. Kui sa näed neid suuri võite ja igakuiseid sissetulekuid, siis tea, et see on kõik raske grindi tulemus.
    Hästi öeldud.

    Ma lisaksin veel, et kui pokkerit mängida ainult eesmärgiga raha teenida, ei jõua mitte kuhugi. Kui mäng ikka reaalselt oma olemuselt ei huvita, tekib varem või hiljem läbipõlemine ning puhtvaimselt ei jõua enam vajalikku volüümi anda.

    Ma räägin seda täielikult omadest kogemustest - ma mägisin ka ise kunagi nö "tabeli" järgi ning ainsaks motivaatoriks oli raha. Mind ei huvitanud pokkeriteooria ja erinevate mänguaspektide analüüsimine. Mingil hetkel aga enam tabel ei töödanud ning peale pikalt BE laskmist oli mindset täielikult katki ja motivatsiooni mängida polnud. Ühel päeval sattusin aga lugema 2+2 foorumis kellegi (hetkel ei tule teema meelde) HS mängija welli kus ta kirjutas sellest kui palju ta oma mängu kallal tööd on teinud ning palju aega selle alla pannud on. Tema mõtted olid mulle piisavaks motivaatoriks lõpetada endale rahaliste eesmärkide seadmine, hakata pokkeri vastu huvi tundma ning proovida teistest regularidest parem olla. See ei ole olnud kerge ning ma olen viimase kahe aasta jooksul vähemalt 1500 tundi pokkeri õppimise (mängimist ei arvesta) alla pannud, aga ma tunnen, et see on seda kõike kuhjaga väärt olnud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES