Nii ei teagi kohe kust alustada.Olen seda teemat järginud oma teise kontoga juba pikka aega ja alguses eriti ei huvitanud ,kui minu nime mainiti ,hiljem mõtlesin ,et mainin talle pokkeriõhtul ,et võtaks maha ja nüüd siis ei jää mul muud üle kui siia postitada.Kuna soovi liita enda online kasutajanime ja päris nime ja hoian üldse madalat profiili ja mulle ka meeldib nii,siis postitan uue kasutaja alt.
Oleme juba pikka aega korraldanud minu kodus live pokkeriõhtuid ja teistele on see rohkem meelelahutus kuna summad on väiksed ja tavaliselt tarbitakse ka alkoholi.Wolferk käib muidugi raha pärast mängimas ja ega mina tavaliselt ei kutsugi inimesi vaid üks mu tuttavatest helistab ja tema ka kutsub.Kuna oleme endised koolikaaslased ,siis on hakkanud veidi kahju iga pokkeriõhtu tema bad biite onlines kuulata ja proovisin teda veidi aidata ,sest huvi tundus suur netipokkeri vastu.Rääkisin kümneid kordi,et tuleb alustada kõige väiksemast limiidist ja peaks olema vähemalt 25 sisseostu.Mind naerdi wolferki poolt välja.Siis näitasin talle PTRis ühte enda graafikut ja ta isegi kuulas mind veidi.Proovisin kül seletada,et kogu rahaga ühte lauda ei tohi istuda kuid kui mainisin kasvõi 20 buy in ,siis talle ei meeldinud see.Soovitasin talle milliseid strateegiaartikleid läbi lugeda.Paigaldasin talle pokertracker 3 läpaka peale ja õpetasin kuidas postitada käsi siia foorumisse ja kasutasime kas ranka tabelit või pokerstrategyst.Ei mäleta täpselt.Tegime koos ühissessi ja õpetasin teda veidi.Iseseisvalt läks ta paari päeva pärast bustosse ja degenis sama moodi edasi.see oli äkki umbes 2 kuni 3 aastat tagasi.MA EI TEA kust ta võttis selle ,et mängi ainult aa-tt ja ma pole talle seda õpetanud ega mängi ise ka niimoodi.Pigem arvan seda ,et wolferk oli joonud liiga palju säästu kanget(ta väidab ,et hinna ja kvaliteedi suhe on hea) ja sai aru kui ma soovitasin fishi vastu all in minna tt-aa preflop.Oleks võinud ju minu teisi õpetusviise ka mainida või mis?
Wolferk sa nimetad siin mind enda sõbraks.Ometi postitasid siia minu nime mõtlemata ,et kui ma tahan näiteks kuhugi tööle minna ,siis tööandja võib googeldada ja mind pidada hasartmängu sõltlaseks.Lisaks sellel oled sa oksendanud minu juures diivani täis ja mina pidin koristama umbes 30 minutit seda jama.Kas sa arvad ,et ma tahan olla sinu sõber ,kui sa käitud minuga niimoodi?Pane ennast korraks minu olukorda.
Kui sa räägid teemal ,mida sa ise ei valda eriti ja vaidled eesti parimatega ,siis milleks on sul vaja enda kaitseks kellegi teise nime siia tuua?

Ühesõnaga lugu lihtne.Kui tahad tulla laupäeval pokkeriõhtule ,siis olgu minu nimi googlest foorum.pokkeriprod.com alt kadunud.Ise tead kuidas sa saad teised nõusse ,et nemad ära kustutaksid.Lisaks sellele kui sul ei õnnestu see ,siis tulevad googlesse esilehele sinu eluloost kõige kirkamad asjad.

Käin kül pokkerikõrvalt tööl ,aga ei ole kaotav mängija.tõestuseks selle aasta graph


rohkem postitusi minu poolt ei tule.