Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 15 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 290
  1. #41
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Krt, peab level olema no

  2. #42
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kiireim raha liigub 400 ... 1000... jne Buy in Hyperturbodes void teenida tuhandeid!

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Aastal 06-07 oleks see teema isegi legit olnud niivõrd kuivõrd.

  4. #44

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    [QUOTE=Pentleyyy;508573]Ei lugenud seda üllitist, kuid

    härrased mõistke, et tegemist pole levelvaatoriga, vaid otsekohese ja siira inimesega

    Tegu on lihtsalt mingi poolearulise vanavõidu müüriladujaga, kes ei viitsi või ei suuda neid seguämbreid tassida enam ja loodab leida väljapääsuteed.

  5. #45
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tee endale teene ning mine tööle tagasi. Vastasel juhul jääd nälga.

  6. #46
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    pokker on tõesti väga raske

  7. #47
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    Really?! Lõpmatuseni rohkem?

  8. #48
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    485

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    I.. can't.. even....

  9. #49
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Kiireim raha liigub 400 ... 1000... jne Buy in Hyperturbodes void teenida tuhandeid!
    Muidugi võib...hea õnne korral.Aga ma ei tea, et hyperturbo rahalauad olemas oleks.Või mõtled sa "Blaze" ja "Zoom" jms.Nendes on raske võita, kuna hyper-kiiruse tõttu on ootavad mängijad ainult "monster"-kaarte(JJ-AA või ainult KK ja AA) ja õnnefaktor on üli-oluline.Või peaks hyper-turbosid kah "Ranka" tabeli järgi mängima? Või räägid sa hoopis SnG`dest? Nendes on samuti õnnefaktor üli-oluline, kuna häid kaarte oodata on väga vähe aega ja mängijate tase on selle tõttu palju ühtlasem.

    Ja ma ei tea ühtegi 400 või 1000 EUR/$ sisseostuga hyper-turbo lauda ega SnG`d. Kus kohas sa muidu mängid neid? PS?

    Küsimusega, et kuidas(millist rahalaua strateegiat kasutades) on võimalik kõige kergemini ja kiiremini raha teenida, mõtlesin midagi, millel on samaaegselt need mõlemad omadused(kergus ja kiirus).Võib-olla tõesti teenib "Ranka" tabeli järgi mängides suvalistes laudades rohkem.Aga kui mängida fishistes laudades(nagu ma teinud olen), siis rämedad fishid mängivad meelega halvasti ja neid tavaliselt ei huvitagi, mis vastastel käes on(aru saab ta muidugi, et vastased mängivad vaid tugevaid kaarte).Küsimus ongi selles, et kas tulusam on mängida 8 tundi päevas ja mingites suvalistes laudades või oodata ära, kui mõni fish mängima tuleb ja mängida selle fishi vastu(mõned minutid või mõnikümmend minutit päevas).Nii võib ju teenida rohkemgi, kui päev läbi suvalistes laudades mängides.Või teenib long term`is nii ikkagi vähem?

  10. #50
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kogu pokker ongi long term ju. Kuis sa mängidki mõned minutid jälle rämeda fishi vastu saad AA lähed pre all inni tal jälle 73 ja hitib kaks paari. Siis su närvikava ei peaks lõpuks vastu enam. Tõenäosus oli muidugi suur,et võidad, aga tihtipeale võib fish ka ära kobistada. Kui nii lihtsalt asi käiks,et ootad ainul AA KK siis kõik mängiksid ju pokkerit. Kui pokeris blinde poleks siis oleks su tegutsemine EV+ ootad päevad läbi AA ja aint lükkad sisse ja prindid, reaalsus on midagi muud.

  11. #51
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    [QUOTE=estkriz;508576]
    Tsitaat Algselt postitas Pentleyyy Vaata postitust
    Ei lugenud seda üllitist, kuid

    härrased mõistke, et tegemist pole levelvaatoriga, vaid otsekohese ja siira inimesega

    Tegu on lihtsalt mingi poolearulise vanavõidu müüriladujaga, kes ei viitsi või ei suuda neid seguämbreid tassida enam ja loodab leida väljapääsuteed.
    Lol,ei. Ma ei ole müüriladumist ega ehitust üldse õppinud.Ei huvita ehitus. Kuigi jah, Vana-Võidus olen õppinud 2 aastat "Arvutid ja Arvutivõrgud" eriala.Enne seda läbisin keskkooli kah.

    Mis ala mees ise oled? Kelleks ja kus õppinud? Mitu tundi päevas pokkerit mängid? Kas peale pokkeri millegi muuga kah tegeled?

    Lugesid minu Facebooki kontolt selle välja, et Vana-Võidus õppinud olen? Ja kus tead, et Vana-Võidus poolearulised õpivad?

  12. #52
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Kogu pokker ongi long term ju. Kuis sa mängidki mõned minutid jälle rämeda fishi vastu saad AA lähed pre all inni tal jälle 73 ja hitib kaks paari. Siis su närvikava ei peaks lõpuks vastu enam. Tõenäosus oli muidugi suur,et võidad, aga tihtipeale võib fish ka ära kobistada. Kui nii lihtsalt asi käiks,et ootad ainul AA KK siis kõik mängiksid ju pokkerit. Kui pokeris blinde poleks siis oleks su tegutsemine EV+ ootad päevad läbi AA ja aint lükkad sisse ja prindid, reaalsus on midagi muud.
    Justnimelt, tõenäosus, et kõrgem pocket võidab 73 üle, on 86-87%.See on väga kõrge protsent.Kui ka raha on ainult 1 buy-in jagu, on nii kõrge võiduprotsent suurt turvatunnet pakkuv, et raha tugeva pocketiga mängu panna.Ja kui raha on vähemalt 2 sisseostu jagu, siis ei ole üldse põhjust põdeda.Siis on igastahes kasulik maniakiga samasse lauda minna, et kergelt palju raha juurde teenida.

    Kui ma nädal aega tagasi NL100 ühe maniaki vastu mängisin, ei oodanud ma kahjuks tugevat pocketit ära.Maniakk läks 73 all-in ja ma läksin all-in A10.Ma ei oleks tohtinud seda mingil juhul teha, kuna A10 võidutõenäosus enne floppi ükskõik millise kaardi vastu ei ole piisavalt suur(max.70%), et riskida 50% olemasoleva rahaga.Kuna ma A10 foldida ei suutnus, siis oleksin võinud väiksema summaga lauda minna(nt.30 või 50, aga mitte 100 Euroga) Antud juhul oleksin ma võinud all-in minna vaid tugeva pocketiga(1010-AA), et mitte võtta liigseid riske 50% enda bankroolist.Mul on ennast raske mõista, et miks ma kahe erineva kaardiga(antud juhul A10) all-in läksin.Muidugi ajab mind närvi ja masendab, et ma nii mõttetu riski võtsin.Ma ei oska seda kuidagi selgitada, miks ma nii tegin...

    Kas teie oleksite 50% enda rahaga maniaki vastu mängima läinud? Milliseid kaartidega te oleksite tema vastu enne floppi all-in läinud ja millistega mitte? Ükskõik, millise 2 erineva kaardiga(nt. A10) kindlasti mitte?
    Ja milliste kaartidega te läheksite maniaki vastu all-in, kui teil oleks suur bankroll(nt.30 või 50 sisseostu jagu raha)? Kas sellisel juhul läheksite 2 erineva kaardiga(nt. A10) all-in?

  13. #53
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Mina olen selles mängus võhik, ei tunne ära kes on nit või maniak. Tema vastu ma oleks läinud all-inni Äss seitse kuni Äss emandaga. Kui leiaksin Ässapaari (AA) siis calliksin. sest tõenäosus on päris jäik et flopis oled ees, siis loodad et raibe midagi hitiks ja tõmbad toorelt puid alla, vana korra kägiseb ja helistab järgi. turn blank river blank ja AAga sirbibimm duublis. Vahet pole mitu buy inni su roll on.

  14. #54
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Ja ma ei tea ühtegi 400 või 1000 EUR/$ sisseostuga hyper-turbo lauda ega SnG`d.
    Starsis on nüüd ka $1000, $2000 ja $5000 zoom rahalauad, istu aga platsi, pressi foldi kuni saad AA (KK ma foldiks, sest kellelgi võib AA olla) ning lükka nupud sisse. Easy game.

  15. #55
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Ei ole lugenud OP esimest posti. Wolf kui sa vähemalt selle artikli läbi töötad ja endale sisestad, et see ongi kuld ja seda kirjatükki jälgid ning mängimisel joondud palju kiidetud ranka tabeli järgi siis oled ka sina võimeline mingeid sente teenima. Palju raha saad tööd tehes, IT mehi ju alati vaja kuskil :/

    http://ranka.pokkeriprod.com/2008/02...oll-managment/

  16. #56

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    jesus fuck Wolferk sa oled täiesti uskumatu

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Kõige lihtsam viis pokkeris kiiresti ja palju raha võita on oma pokkerituba asutada ning hakata raket korjama :)

  18. #58

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Mul on ennast raske mõista, et miks ma kahe erineva kaardiga(antud juhul A10) all-in läksin.
    Mul on ennast raske mõista, et miks ma kahe erineva kaardiga(antud juhul A10) all-in läksin.
    Mul on ennast raske mõista, et miks ma kahe erineva kaardiga(antud juhul A10) all-in läksin.
    Mul on ennast raske mõista, et miks ma kahe erineva kaardiga(antud juhul A10) all-in läksin.
    Mul on ennast raske mõista, et miks ma kahe erineva kaardiga(antud juhul A10) all-in läksin.
    Mul on ennast raske mõista, et miks ma kahe erineva kaardiga(antud juhul A10) all-in läksin.

  19. #59

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Ei usu, et keegi nii põhjalikku levelit viitsiks teha.

  20. #60

    Re: Kuidas pokkeriga võimalikult palju ja kiiresti raha võita?

    Vana-Võidus on kõik võimalik Elasin ajateesistuse ajal sealses ühikas nende õpilastega kõrvuti, väga kirjud kolm kuud mu elust, põmst oleks võinud üle päeva seal võsapetsiga filmi üles võtta.

Lehekülg 3, kokku 15 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES