Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 17 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 322
  1. #201

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    oma arvamuse avaldamisel võiks olla mingi eesmärk.

    qb, arvesta sellega, et kui mina olen fish ja sa tuled mulle ütlema, et "idiootne fishi jutt" ilma ennast selgitamata, siis see on solvava alatooniga. Kõik ei biidi nl 25 ja ei hiti one time wondereid.

    Micro stake teema, kus inimene on veel kaotav ka, võiks olla teema, kus inimesed, kes pokkerist jagavad tulevad ja aitavad. Nagu ma aru olen saanud, siis see oli algselt ka selle foorumi eesmärk - arutleda pokkeri/pokkerivälise elu üle, mitte tulema oma ego uppima kehvema mängija najal.

    See, et sa hiljem ennast täpsustasid on hea, ilmselt sa seda mõtlesid ka esimese postiga, kuid miks mitte öelda ilusti kohe? Nagu näha on tegemist ka uue kasutajaga, kes ei ole näinud seda, mida kõik igasse teise teemasse on postitanud samasuguste olukordade kohta.

    P.S. Foorumi Boss Ranka luba igas stake teemas postitamiseks ja arvamuse avaldamiseks on olemas, sest see on hea detektiivitöö ja kasulik investoritele.

  2. #202
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kui sa minust midagi ei tea ja kutsud one time wonderiks või mida veel siis pane palun suu kinni, ei kannata siukest asja kuulata lihtsalt.
    Kopp ees juba.

  3. #203

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kui sa minust midagi ei tea ja kutsud one time wonderiks või mida veel siis pane palun suu kinni, ei kannata siukest asja kuulata lihtsalt.
    Kopp ees juba.
    no näed. sinu retoorika teiste suunas on ok, kuid teiste oma sinu suunas mitte? Ja ma ei kutsunud sind one time wonderiks (ja seda ma ka ei arva), vaid su kahte kahte suurvõitu. Mida ma arvan, et ka sina, olles kogenud pokkerimängija, tead, et ei juhtu kuigi tihti.

    e: sorry Afinaf, rohkem ei risusta.

  4. #204

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mõtlesin, et see jutt oli lihtsalt liiga obvious.
    Sama mis ma läksin täna poodi jala, kasutades tehnikat pannes ühe jala teise ette.

    Käsi midagi ju ei ole, cool story bro, et tõmbed kokku ei tule igakord.
    Nii, selgitan ühekorra ainutl seda. Ma ei shove tõmmetega ega tee muid lollusi. See oli puhtalt öeldud sellespärast, et mu käed on väga kuivad. Kui maas on FD/SD, siis minule vajalike kaarte ei tule, et actionit tõsta. Ja selline run on olnud pikalt. Muud selle lause taga polnudki ja ei ole ka! Ma ei saa aru kuidas sa saad enda peas luuga mingi situatsiooni ja sellest nii kõvasti kinni hoida nagu oleksid ise läbi elanud selle ? ( RETOORILINE küsimus)

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    inimene kukub nl10s 30 BI väga väheste kätega ja 60k peal on pmst -12Bi ja kirjutab sellist juttu :

    Ivar mul tõesti pole hetkel salvestatud selliseid olukordi ja tuhran kui leian mingi igava momendi. Hetkel, kui pausi teen sessist, siis tahaks ikka pokkerist eemal olla. Luban, et kui tekib "?" olukord, siis salvestan ära ja panen siia kohe

    60k käsi ja pole olukordi???
    Krt mul 6k käsi ja miski 7 olukorda, kus palun targemalt abi.
    Sry ma pole stakeja aga nu ei saa olla ju standard biidid päev otsa
    Pikk, sa oskad ju lugeda ? kõiki sõnu onju ? jah ? ei ? OFC PT3 salvestab kõike ju ja see on rohkem kui selge igaleühele või ei ?
    Selle peaksid ilusti välja lugema, et mul pole visatud neid käsi kuhugi kõrvale või pokerhand.org'i, et hiljem neid siia postitada. Sellise kätte pagasi seest otsida käsi oleks suht tükk tööd onju ? ja sellelegi oli vastus sinu poolt välja toodud minu kirjas :) Igakjuhuks pointin ära, vb sa ei loe välja taaskord.

    "Hetkel, kui pausi teen sessist, siis tahaks ikka pokkerist eemal olla. Luban, et kui tekib "?" olukord, siis salvestan ära ja panen siia kohe"
    Ühtlasi on siin ka vastus, et ma tegelen sellega edaspidi või ei ole ?


    Ilmselgelt on rahval nokkimis tuju ja kui keegi mõtleb, et ma varjan oma kätega midagi või põgenen oma lausetega reaalsuse eest, siis stakejad on alati saanud ühisessi teha ning jälginud mänug pealt :)

    E: lisaks kui olen hädas olnud, siis olen pakkunud siin teemas välja ka teistel mu mängu jälgida ja analüüsida.

    EE: Sellisel avalikul ja ametlikul tasemel on see minu esimene stake ja tõesti vabandan kui lausun midagi idiootset või ei tea mida rahvas näha tahab.

    EEE: tänud pooldajatele ja tänud kriitikale. Tean, mida edasi teha!
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 08.05.13 at 20:22

  5. #205
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Selle peaksid ilusti välja lugema, et mul pole visatud neid käsi kuhugi kõrvale või pokerhand.org'i, et hiljem neid siia postitada. Sellise kätte pagasi seest otsida käsi oleks suht tükk tööd onju ? ja sellelegi oli vastus sinu poolt välja toodud minu kirjas :) Igakjuhuks pointin ära, vb sa ei loe välja taaskord.


    see on nagu tõsine jutt või tegid nalja?

  6. #206

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10



    süvenen sessi nüüd.

  7. #207
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    60k sample seest leida kaotus käsi mis on suuremad kui 60+bb on VÄGA LIHTNE LEIDA,mõtetut ila tuleb ikka....

  8. #208

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    60k sample seest leida kaotus käsi mis on suuremad kui 60+bb on VÄGA LIHTNE LEIDA,mõtetut ila tuleb ikka....
    Badbeat käsi ilmselgelt aga jutt on kättest, kus on ? tekkinud või ei ole. Ma ei saa aru, kas teil kõigil on komme tulla ülepuusa heidetega siia ?

  9. #209
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Selleks ma sõna võtsingi.
    JOKK-ilt pole viga midagi teemal iseenesest, aga nagu enamus teemades siis üks ja sama jutt kumab läbi ja kedagi ei huvita.

    Hea ongi, et see pood kinni pannakse, kahju hakkab nendest naiivsetest lihtsalt.

  10. #210

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Afinaf (BTN): $10
    Cholgo (SB): $3.80
    masino23 (BB): $3.84
    ziv326 (UTG): $5.81
    PintjeBier (CO): $9.85

    Pre-flop: Dealt to Afinaf A K
    (2 folds), Afinaf raises to $.30, Cholgo calls $.25, masino23 calls $.20

    Flop: ($.90) 6 A 8 (3 Players)
    Cholgo checks, masino23 bets $.40, Afinaf raises to $1, Cholgo calls $1, masino23 raises to $3.54 and is all-in, Afinaf ?

    Sobib ?

  11. #211
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Badbeat käsi ilmselgelt aga jutt on kättest, kus on ? tekkinud või ei ole. Ma ei saa aru, kas teil kõigil on komme tulla ülepuusa heidetega siia ?
    no hard feelings aga ei tulnud üle puusa aga kuskil jäi silma et 30bi auku väikse arvu kätega nl10s on suht huvitav ei ütle et võimatu aga mina kui swingaments ise siis ma ei suudaks seda nl10s imo

  12. #212
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Afinaf (BTN): $10
    Cholgo (SB): $3.80
    masino23 (BB): $3.84
    ziv326 (UTG): $5.81
    PintjeBier (CO): $9.85

    Pre-flop: Dealt to Afinaf A K
    (2 folds), Afinaf raises to $.30, Cholgo calls $.25, masino23 calls $.20

    Flop: ($.90) 6 A 8 (3 Players)
    Cholgo checks, masino23 bets $.40, Afinaf raises to $1, Cholgo calls $1, masino23 raises to $3.54 and is all-in, Afinaf ?

    Sobib ?
    pimesilmi ja igakell sellise olematu stäkiga tolvani vastu

  13. #213

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    no hard feelings aga ei tulnud üle puusa aga kuskil jäi silma et 30bi auku väikse arvu kätega nl10s on suht huvitav ei ütle et võimatu aga mina kui swingaments ise siis ma ei suudaks seda nl10s imo
    Oled ka kogenum ja parem järelikult.

  14. #214
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Postita oma käsi statsidega.

    Vaakumis suht pointless micro cashi nõu anda IMO

  15. #215
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Postita oma käsi statsidega.

    Vaakumis suht pointless micro cashi nõu anda IMO
    statsid on sellise stäkiga venna vastu overrated ja siin pole mingit vaakumit,arrigh,ilmselt kaotasid selle käe aga 10st 8 korda oled ees seal,

  16. #216

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    pimesilmi ja igakell sellise olematu stäkiga tolvani vastu
    Tegin sama, sain 2 calli ja set oli vastas. Minu arust ka ainuõige otsus. Näide sellest, et kui tekib tõsine olukord, kus ma lihtsalt ei tea ja ei oska midagi teha, siis panen midagi korraliku siia.

  17. #217

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Vot, nii on obv. juba etem käia ja lugeda seda teemat. Jäämees, oskaksid sa aidata ja öelda kuidas statse lisada ?

  18. #218
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    set oli SBl?

  19. #219

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    set oli SBl?
    PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.05/0.10 Blinds - 5 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Afinaf (BTN): $10
    Cholgo (SB): $3.80
    masino23 (BB): $3.84
    ziv326 (UTG): $5.81
    PintjeBier (CO): $9.85

    Pre-flop: Dealt to Afinaf A K
    (2 folds), Afinaf raises to $.30, Cholgo calls $.25, masino23 calls $.20

    Flop: ($.90) 6 A 8 (3 Players)
    Cholgo checks, masino23 bets $.40, Afinaf raises to $1, Cholgo calls $1, masino23 raises to $3.54 and is all-in, Afinaf calls $2.54, Cholgo calls $2.50 and is all-in

    Turn: ($11.88) 8 (3 Players)

    River: ($11.88) 8 (3 Players)

    Cholgo Showed A 4
    masino23 Showed K A
    Afinaf Showed A K
    Afinaf wins $.03 with a full house, Eights full of Aces
    masino23 wins $.04 with a full house, Eights full of Aces
    Cholgo wins $3.63 with a full house, Eights full of Aces
    masino23 wins $3.63 with a full house, Eights full of Aces
    Afinaf wins $3.63 with a full house, Eights full of Aces

  20. #220

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    set oli SBl?
    haha sorry :D preagu tuhrates ajasin errorisse ennast :D Setiga oli teine 1 vs 1 olukord. See teema on hetkel juhtme kokku ajanud...

Lehekülg 11, kokku 17 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES