Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 17 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 322
  1. #221
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    split ju,pole kaotus käsi siin mängisid ju kõik õieti mõtetu käsi

  2. #222

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Btw, süvenen sessidesse ja lõpetades annan uuesti märku. Ei taha aega raisku lasta. Keegi tore inimene võiks öelda kuidas statse lisada kätele. GL seniks!

  3. #223
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    See on ju täiesti ebaoluline mis vastasel siin käes on, olgu või nelik sellise vastu ei foldi siin kunagi.

  4. #224

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    split ju,pole kaotus käsi siin mängisid ju kõik õieti mõtetu käsi
    jah, totaalne häbitoov error :D lihtsalt selle stake teema äkiline kirjuks ajamine tõmbab natuke pilti uduseks.

  5. #225
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Btw, süvenen sessidesse ja lõpetades annan uuesti märku. Ei taha aega raisku lasta. Keegi tore inimene võiks öelda kuidas statse lisada kätele. GL seniks!
    Ise teen nii, et parem klõps valitud käel ja copy with stats ja siis handconverter.com, aga pohh fishide vastu enivei samplet ei kogu, ehk pane neid käsi kus regid ülbitsevad parem

  6. #226

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Teed sa seda PT3'ga ? ma ei saa sellist optionit kuidagi kätte

  7. #227
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Võta pt3 lahti, sesside alt saad järjestada need võitude/kaotuste järgi, alla ilmuvad sessi jooksul mängitud käed, mida saad omakorda filtreerida kaotuste järgi. Minu arvates peaks see loomulik olema, et peale kaotatud sessi vaatad sealt käed üle ja kuna sa mängid võõra raha eest siis ei teeks paha nende käte siia postitamine. Lisaks saad sa küsitavaid käsi ära märkida lauas kohe kui need tekkivad, et siis hiljem üle vaadata. Kui su eesmärk on oma mängu parandamine siis võid ka statid positsioonide kaupa siia postitada.

  8. #228
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Hetkel on mulje et rahvas lendab teemalt teemale et saaks kellegi kaelas elada.

    Ja sulle qbj0hn siiani on olnud kõik fun ja oled jätnud hea mulje. Aga tühja kohapeal tulla ja kedagi idiootseks fishiks sõimata. Nice one. Oma negatiivsuse eest loodan et saad väärilise tasu karmalt.

  9. #229

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    :)

    Minnes teemasse tagasi uuesti ...

    PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    CO: $10.00
    Hero (BTN): $10.70
    SB: $10.41
    BB: $4.20
    UTG: $15.82
    MP: $8.34

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has Q A

    fold, fold, fold, Hero raises to $0.25, SB raises to $0.90, fold, Hero calls $0.65

    Flop: ($1.90, 2 players) 3 Q 5
    SB bets $1.10, Hero calls $1.10

    Turn: ($4.10, 2 players) T
    SB bets $2.00, Hero calls $2.00

    River: ($8.10, 2 players) 7
    SB bets $6.41 and is all-in, [b]Hero ?

    Ei saanud statse paika ikka aga tegu on märgistatud fishiga. Olemas on ka note:
    "AKo tegi pf 4bet - 6T5mastisel flopil checkisime ja turni K masti kaardi juures raises mind shoveni Full stackiga - TPTK oli piisav tal shoveks..."

    Pole just parim notede tegija ja see on selle kuu eesmärkides kirjas, et õpin seda ja võtan vastavalt videot või lugemis materjali. Seega vabandan ette ära juba.

  10. #230

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Võta pt3 lahti, sesside alt saad järjestada need võitude/kaotuste järgi, alla ilmuvad sessi jooksul mängitud käed, mida saad omakorda filtreerida kaotuste järgi. Minu arvates peaks see loomulik olema, et peale kaotatud sessi vaatad sealt käed üle ja kuna sa mängid võõra raha eest siis ei teeks paha nende käte siia postitamine. Lisaks saad sa küsitavaid käsi ära märkida lauas kohe kui need tekkivad, et siis hiljem üle vaadata. Kui su eesmärk on oma mängu parandamine siis võid ka statid positsioonide kaupa siia postitada.
    Tänud seletuse eest, uurin peale sessi ja su jutus on iva sees. Siiamaani olen v-b tõesti oma volüümi juures peale sessi insta pausi teinud. Peale esimest alla jooksu uurisin ja puurisin küll..

  11. #231
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Note'd muudab efektiivseks nende kompaktsus. Kui juba board oli T65mK, siis pole vaja korrata, et AK näol tegu TPTKga - seda teame juba niigi ja notebox ei ole selle jaoks.

    Estpatrickul oli foorumis kuskil ka topic, kus seletas note'mise põhitõdesid - ilmselt leiad sealt omajagu kasulikku infi.

  12. #232

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Pohhui pane all in teinekord flopis siis kergem.

    Flopis oleks ise otsa pannud $2.70-$2.80 umbes.

    Samas mida rohkem ma seda kätt siin vaatan siis võibolla pigem flat flopi ja turni's reraised 5.3+ ja callid shove maha.

    Kui su note lugeda siis pigem tundub nagu seekord jooksid monstri otsa aga ma ei tea ma fish nii, et võin pigem mööda panna. :)

    e: as played calliks maha vast ikka.
    Viimati muudetud Simmo poolt : 08.05.13 at 21:32

  13. #233
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Estpatrickul oli foorumis kuskil ka topic, kus seletas note'mise põhitõdesid - ilmselt leiad sealt omajagu kasulikku infi.
    Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt välja tuua - Priit „ESTPatrick“ Türner

  14. #234
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kuskil olid EstPatrickul need paremad ka, aga ei viitsi otsida. A la "ma raisisin, ta foldis."

  15. #235

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Suured tänud suuna kätte andmisest! Homme võtan pikema pausi ja uurin lähemalt kõike :)

  16. #236
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Hetkel on mulje et rahvas lendab teemalt teemale et saaks kellegi kaelas elada.

    Ja sulle qbj0hn siiani on olnud kõik fun ja oled jätnud hea mulje. Aga tühja kohapeal tulla ja kedagi idiootseks fishiks sõimata. Nice one. Oma negatiivsuse eest loodan et saad väärilise tasu karmalt.
    Läksin üle piiri jah, laadisin veits vales kohas ennast välja.
    Ei salli mingit lolli illi lihtsalt ja ümber nurga jutustamist, konkreetselt sai karikas täis ja plahvatasin.
    Tasu olen juba saanud.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.05.13 at 21:55

  17. #237

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Uus tegelane 40 käe samplega aga tegi tihedat actionit. 38/29 ja 3bet 17 flopi cbet oli ka 80

    PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (CO): $10.00
    BTN: $11.02
    SB: $10.00
    BB: $12.91
    UTG: $6.19

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has 6 6

    fold, Hero raises to $0.25, fold, fold, BB raises to $0.80, Hero calls $0.55

    Flop: ($1.65, 2 players) 7 8 6
    BB bets $0.80, Hero raises to $2.00, BB raises to $12.11 and is all-in, Hero ?

    Lisaks arvamusele - kas taolised käed on siis okei ?
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 08.05.13 at 21:58

  18. #238
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Seti ikka foldima ei hakka!!

    CALL CALL CALL CALL :) :) :) PRINT $$$$4

    Minu arvates ei ole väga OK selle käe post. Võib ju arutleda selle käe üle aga kui sa 3beti callisid, siis eks sa ju ainult setminema läksidki ju sisuliselt.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 08.05.13 at 22:05

  19. #239

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Seti ikka foldima ei hakka!!

    CALL CALL CALL CALL :) :) :) PRINT $$$$4

    Minu arvates ei ole väga OK selle käe post. Võib ju arutleda selle käe üle aga kui sa 3beti callisid, siis eks sa ju ainult setminema läksidki ju sisuliselt.
    +1 jutt ,seal võib olla mida iganes ja sinu parim käsi mida võtma läksid

  20. #240
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    afinaf - ma ei taha sinuga midagi kiskiuda ja mul pole seda vaja ka. Mul kõik fine ja elu toimib kenasti.
    Edu!

Lehekülg 12, kokku 17 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES