Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 17 EsimeneEsimene ... 51314151617 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 322
  1. #281
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    cool story bro

  2. #282
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    teenime uue!

  3. #283

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Pole saanud just suurt volüümi anda. Reedel läks enamus ajast Võrru sõidu peale.
    Eile oli äikse tõttu maja peal elekter pikalt väljas. 5h vist olen saanud pelada.
    BR endiselt ~690$, tänased sessid veel ees ja peale viimast sessi viskan graafiku ka

  4. #284

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    BR ~735$

    Mänguga pole ise rahul. Midagi on mäda ja kunagi öösel mängu tehes vaatan mõned kohad üle, mis päeval häirima hakkasid.



    Väntan pisut rattaga ja hiljem teen veel sessi.

    ( Click to show/hide )

  5. #285

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Pole saanud volüümi anda viimased päevad.
    Hetkel viibin linnast eemal. Peale homset saab uuesti suuremat survet anda.
    Stake peaks olema reeglina läbi kah. Väike mõte on see, et mul on jäänud 550VPP'd puudu Goldstarist, et saaks kasumlikuma boonuse lahti ja siis võiks cashout'i ära teha ? Või noh, kuidas keegi soovib. Kui goldstarini grindida, siis veniks stake arvatavasti esmaspäevani.
    BR ~720$

  6. #286
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    mis muidu stake seis siis on?

  7. #287
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Pole saanud volüümi anda viimased päevad.
    Hetkel viibin linnast eemal. Peale homset saab uuesti suuremat survet anda.
    Stake peaks olema reeglina läbi kah. Väike mõte on see, et mul on jäänud 550VPP'd puudu Goldstarist, et saaks kasumlikuma boonuse lahti ja siis võiks cashout'i ära teha ? Või noh, kuidas keegi soovib. Kui goldstarini grindida, siis veniks stake arvatavasti esmaspäevani.
    BR ~720$

    Küsimus on selles kas sa tahad lõpetada või jätkata?
    praegu lõpetame jääb sulle 21 buy ini NL10 jaoks arvad, et see on piisav biitimiseks või lähed Nl5?
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 22.05.13 at 23:26

  8. #288
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Anna veidi rohkem teada enda eesmärkidest tõesti, kui sul on soov ja tahtmine jätkata veel mingi aeg, siis mina kätt ette ei paneks.. Samas, kui arvad, et on aeg enda br-ga edasi mängida, siis soovin ainult edu! Seega, mina jätan vabad käed sulle, oleneb muidugi, mis teised investeerijad arvavad.

  9. #289
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tüüp sõitis just minu piiriäärsest suvilast, oma uhiuue ca 600€ maksva autoga Läti poole. What is happening?

  10. #290

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Lätist mängides Pokerstarsis on variatsioon oluliselt väiksem.

  11. #291

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Tüüp sõitis just minu piiriäärsest suvilast, oma uhiuue ca 600€ maksva autoga Läti poole. What is happening?
    Kiire cashout, sest cmon.... 590€ ja selline auto. Ühte ust praktiliselt pole (papi ja teibiga tehtud, tuult läbi ei vuhise vähemalt) aga selle sain ka 15 € alla. + Lätis pidi kuuldavasti head ja hubased matkamisvõimalused olema ja mõtlesingi seal elu nautida ja autole liigud ära teha. Tagasitulles teeb su piiriäärses suvilas kerged õlled ja uue autoga tiirud vms.
    Btw keegi mingeid odavaid campinguid oskaks soovitada Lätis, kus oleks ligilähedal ka mõnus järv ja loodust piisavalt, et linnulaul rahustaks grindimist ? Keegi lahke võiks ka õlleraha saata. Selle võiks ka kuidagi stake alla panna, vähemalt on taararaha garanteeritud.

  12. #292

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Nüüd teemasse tagasi tulles...
    Kui keegi kätt ette ei pane ja investoritel kiirust taga pole, siis tahaks selle goldstarsi tõesti kätte saada + v-b. saaksin first depo tuttava kaudu maximaalselt ära kasutada ning preagune cashout rikuks selle võimaluse ära. Seega kui teil on veel usku ja kannatust jagub, siis jätkaks :)

  13. #293
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Nüüd teemasse tagasi tulles...
    Kui keegi kätt ette ei pane ja investoritel kiirust taga pole, siis tahaks selle goldstarsi tõesti kätte saada + v-b. saaksin first depo tuttava kaudu maximaalselt ära kasutada ning preagune cashout rikuks selle võimaluse ära. Seega kui teil on veel usku ja kannatust jagub, siis jätkaks :)
    Pane edasi imo! Kui soovid võid minupoolest panna Mai lõpuni kui ei, siis lõpetame varem.

  14. #294
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ma küll pole investor, aga graafik liigub ülesse . Mõistlik oleks teil lasta jätkata.

  15. #295
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Kiire cashout, sest cmon.... 590€ ja selline auto. Ühte ust praktiliselt pole (papi ja teibiga tehtud, tuult läbi ei vuhise vähemalt) aga selle sain ka 15 € alla. + Lätis pidi kuuldavasti head ja hubased matkamisvõimalused olema ja mõtlesingi seal elu nautida ja autole liigud ära teha. Tagasitulles teeb su piiriäärses suvilas kerged õlled ja uue autoga tiirud vms.
    Btw keegi mingeid odavaid campinguid oskaks soovitada Lätis, kus oleks ligilähedal ka mõnus järv ja loodust piisavalt, et linnulaul rahustaks grindimist ? Keegi lahke võiks ka õlleraha saata. Selle võiks ka kuidagi stake alla panna, vähemalt on taararaha garanteeritud.
    Nice :D

  16. #296
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ma soovitaks ka jätkata ja kindlasti ära lase raisku seda teist poolt deposiidi boonusest! Edu.

  17. #297
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kui Lätis nett ei katke siis ehk mängid edasi. Mis hetkeseisu profit oleks, mis jagamisele läheks? Ma võtaks autoaku, omal läbi

  18. #298

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Aku on ainuke asi, mille peale võib kindel olla seal...
    Tänud kõikidele soovitajatele!
    Lasen mai lõpuni rahulikult ning jagan ka miljoni käega saadud summat lahkelt.
    Nädalas 60h'st volüümi ma arvatavasti enam pakkuda ei suuda, sest selliste ilmadega kaasnevad muud kohustused ja ka elunautimis soov. Volüümitan niipalju kui võimalik ning alustangi sellega nüüdsama.

    Ma muidu sellist stiili ei kuula, aga Aviciit tervitaks küll siinkohal...

  19. #299

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Olen meelitatud, GL : )

  20. #300

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    Olen meelitatud, GL : )
    Ei teadnud, et siin Aviciisi leidub aga palun väga! :D

    Unustasin täiesti ära siia ülekannet teha, sest nv läks täiesti teiste asjade peale ja eile magasin nädalavahetust välja.Täiesti minu viga.
    Goldstarsti jõuan ilusti lahti mängida ja selle viimase 50$ stellari saan ka veel kätte. Annan täna terve päev korraliku volüümi ja viskan õhtul graafiku. Sorry.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES