Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 17 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 322
  1. #21

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Minule isiklult sobivad timz'i reeglid ja kui ka teised 2 investorit kinnitavad neid, siis lendavad reeglid esimesse posti ning jagan õhtul andmed PM'ga laiali.
    Siiski tahaks teada ka teie kõigi "finish line" soove.

    Seniks põrutan vaikselt Võrust Tallinna kodu poole ja õhtul kohale jõudes tegutsen edasi. Kui kõik sobib ja laabub ilusti, siis annaks esimesel võimalusel stardipaugu.

  2. #22
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Edu siis stakega. Loodetavasti ei tule siit järgmist matkamisteemat. :)

  3. #23

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Mainiks investoritele ühe asja veel ära.

    Jätaks võimalikult soovikorral veel lahtiseks Muchose mängukoha "Bulldog'i". Olen viimased päevad istunud ja jälginud aga pole sugugi meeldivaid laudu. Parema kasumi ja mängumugavuse huvides, uuriks õhtul kõik Muchose kohad läbi.
    Kui teil on ka endal muchosega kogemusi, siis ootaks ka teie pakkumisi.

  4. #24
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Saan aru, et vb siin Threadis küsitakse suuremaid summasi ja NL10 naerdakse enamuste poolt välja aga me kõik peame kunagi selles limiidis olema.
    Keegi tegi ninja delete, see ei käinud sinu kohta vaid bentley ajas oma tavapärast 30bi per day juttu.

    gl

  5. #25
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Reeglid lisa esimesse posti.

    Stakejad võivad stake koheselt oma soovi järgi katkestada (igal investoril on õigus ennast mistahes seisus diilist välja osta)


    Limiit: NL10
    Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 40 BI.
    Alla liikumine: Toimub, kui limiidis mängimiseks on alla 30BI
    NL10-nes allaliikumist ei toimu kui investorid seda vajalikuks ei pea.
    Kasumijaotus: 50/50 (ka rakeback ja boonused kuulub 50/50 jaotamisele)


    ¤ Diili esialgne pikkus on 2 kuud (mõnistega nõus)
    ¤ Diili lõppedes tagastatakse inevstoritele stake algsumma 100% Kui stake jääb miinusesse jagatakse alles olev summa investorite vahel vastavalt osakutele.
    * Diili ajal ei toimu ühtegi cashoutimist ega sõbrakannet
    * Ei mängi üle BRi
    ¤ Ei mängi muid formaate peale NL10 6 max raha laudade.
    ¤Annab teada oma tulemustest üle iga kahe päeva. Kui selle reegli vastu eksib 2 korda muutub kasumijaotus investorite kasuks 60/40%
    ¤ Ülelaskmise puhul omandab staketav avaliku staatuse petisena.
    ¤ Investoritel on õigus küsida live sesse (kuna staketav tahab ise ka areneda tulebs ee aint kasuks)

    Kui need reeglid sobivad siis kinnita ning saada oma andemd PS-i ja teen õhtul kande.
    Nõus! Enda osa saaksin kanda ära kas 1h jooksul, või siis teine variant saaks kanda teha kuskil 20h pärast, ehk siis Eesti aja järgi kuskil 12 päeval. Seega, kui saan andmed lähima tunni jooksul, teen praegu ülekande, kui ei, siis homme kell 12

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Keegi tegi ninja delete, see ei käinud sinu kohta vaid bentley ajas oma tavapärast 30bi per day juttu.

    gl
    yep, minu post oli ka bentley suunas, mitte sulle :)

  7. #27

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Jõudsin ka lõpuks tagasi aktiivseks.

    Ootan siiski veel Ivar866 confirmi timz'i reeglitele.

    Esialgse finishina lepime siis kokku 1 kuu ja siis vaatab mis edasi saab ?

    Viskasin ka konto andmed PM'ga investoritele.
    Hetkel Bulldog'i vaadata, siis leidsin 8 lauda, millest täpselt pooled on täiesti mängitavad. Ju ööga areneb veelgi. Viskan ennast öisesse vahetusse kui muud üle ei jää. Kui kõik korras ja arutatud, siis prooviks printeri tööle panna.

  8. #28
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Checkisin su FB-d ja 2011 aastal oled mänginud Nl100 ja nl200, kuidas kommenteerid? Lisaks jäi silma 1 pilt kus on 12 tabletud 6 maxi
    Mis tõttu tuleks reeglitele lsiada punkt, et ei mängi üle 5 laua.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 20.03.13 at 07:13

  9. #29
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Confirmin Timz reegleid, lisaks stake pikkuse osas 2 kuud kui sobib ja/ või >40000 kätt kuus. Kuuga vist võivad igasugu kõikumised tulemust veel mõjutada.
    Üle limiitide hüppamist kindlasti ei tohi teha kui BI alammäär ei luba, vastasel korral raha tagasi. Üle 5 laua ei või mängida. Mitmel laual oled end mugavalt tundnud sobivas limiidis, mis setupiga lased?

  10. #30

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Jah, kunagi ammu sai tehtud chaomiga diil, mille tagajärjel tabasin 3 jackpot'i. Rõõmu kui palju ja sai võetud shotte suuremates laudades. Need olid ja jäid shottideks, kuigi jah NL100 sai vahel päris pikalt pelatud (madala winrate'ga). Ütleme nii, et tollel ajal ajas raha lolliks ning tõmbasin enamus raha välja ja elasin elu natuke. Tollel hetkel polnud ka pokker just kindel suund minu jaoks. Kuna oli Soome tööle minek ja seal lasti konkreetselt üle mind, siis läksid ka viimased kontod nulli kandmiseni. Suht häbine asi sellest rääkida, kuidas oma hea võimaluse konkreetselt käest lasin. Siiamaani kirun aga nüüd ma tean, mida ma enam teha ei taha.
    Bustoks mängimine pole mul veel õnnestunud. See, mis oli kunagi 2011 aastal, oli ajalugu. Minu enda lõbu ja viga ning kõik muu jama.
    12-tablemine oli hetkeline ühekordne asi enda kogemuseks
    Ma teadsin, et FB'ni te jõuate aga mul pole midagi salatseda.

    Ma mängin nelja lauda - Panen kõik võimalikud nõutud andmed läbi PT3 siia - Skype vahendusle võite küsida mida soovite - Vajadusel kasutame teamviewerit. Ivar olen nõus sinuga ja timz'i sa võid alati istuda teamvieweris sees. Kuna ma pean hoidma teie usaldust ja mängin teie rahadega, siis kannan igast sammust ette ning reeglite rikkumisel pissin siiski ise enda liivakasti.

  11. #31
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Minu poolt ülekanne tehtud ja roheline tuli mängimiseks antud, kui ka teiste rahad käes. Edu!

  12. #32
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Teen kande õhtul 9 paiku.

  13. #33

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Okei, rääkisin muchose suppordiga ja ajasin paberimajanduse ka korda. Rahad üle tulnud ja edasi kantud, siis teavitan stardist.

  14. #34

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kohale jõudnud siis M6niste 101 € ja ivari 15,5 €.

  15. #35

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Rahad käes ja edasi kantud Bulldog'i. 231€ kopikatega tuli kokku.
    Tänud !
    Tegin tunnise sessi, et seadistada PT3 (töötab ilusti) ja teha sait mugavaks. +1BI tiksus ka sisse.

    Alustan mängimist kui sait muutub aktiivsemaks Võib anda sellele stake'le stardipaugu.

  16. #36

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ettekanne

    Sait on uus ja testisin erinevatel kellaaegadel pelamist. Märgistan hoolega vastaseid ja kogun infot.
    Siiamaani võib öelda, et hommikune ja päevane aeg pigem magan ja öösel annan tuld. Päeval on harv juhus leida kedagi 30/x suuremat + tableselecti võib kindlasti ära unustada + kõikides laudades samad näod ja ei viitsi solid/regularide vastu brainida. Õhtul/öösel on kõik juba huvitavam.

    Esimese päevaga sain +3BI, samal ajal kui PT3'e ja saiti seadistasin.
    Nüüdseks on seis +1.5BI + RB 20 $
    Haledalt BE pelanud. Eks kodumaalt võõrasse riiki kolides peab ikka otsastpihta tasapisi punnitama :D

    Nüüd peaks kõik testitud ja paigas olema ning proovin võtta ka boosti saamiseks coashingut + vahin videosi ja loen raamatuid (võite soovitada)

    Pole vist mõtet hakata mingeid käsi ja graafikuid postitama veel :D Järgmises ettekandes kui olen rahulikult pelada saanud, siis panen ka graafiku (kui vaja, siis nüüd).

    Sorry, et seni printerist ainult tolmu tuleb ja see paistab -
    ( Click to show/hide )

  17. #37
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Anna aga kuuma:=)

  18. #38
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Jälgisin ühissessi ka, kõik kontrolli all, üle ei pinguta ja selectimine ja töö aktiivselt käib. Mulje asjalik.

  19. #39
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Viska täna kogu mängitud kätte graafik siia.

  20. #40

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Hei,

    Olin sessidesse ära süvenenud ja unustasin foorumisse piiluda. Täna ettekande päev tõesti.

    Maadlen kehva jooksuga. Tegin ka timziga väikse ühisessi just.
    Päeval sai coachingut võetud ja uusi tarkusi ning võtteid kogutud. Täna pelan veel 5-6h ja kunagi hommikul lõpetan. Vb annab coaching edusamme.

    Saidi miinuse teeb taaskord tasa RB ja olen ikka veel BE, vb pisi miinus sees... o.0
    Loodetavasti jookseb variatsioon paika või tuleb pisi hiitergi.

    Peaks olema siis nädal aega mängitud ja jooks on kohutav imo.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 27.03.13 at 15:01

Lehekülg 2, kokku 17 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES