Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 17 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 322
  1. #61
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Kui ei mäleta kasutajanime siis saada supporti mail andmetega ja saad selle teada :)
    Jep, ära jumala eest uut kasutajat tee!

    Minu poolt siis roheline tuli starsile ja vaatab sealt edasi. Minul kiiret selle stakega kuhugi pole. Loodame, et lõpuks on lihtsalt kõik osapooled rahul.

  2. #62
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Minu poolt ka roheline tuli starsile ja nagu juba ka mainitud, pole mõtet uut kasutajat kindlasti teha. Kuidas praegu üldse üldseis kokku on koos rb-ga?

  3. #63

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    kui starsi kolid, siis sinna raha kandes kindlasti 1st deposit bonus, ++EV

  4. #64

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    Minu poolt ka roheline tuli starsile ja nagu juba ka mainitud, pole mõtet uut kasutajat kindlasti teha. Kuidas praegu üldse üldseis kokku on koos rb-ga?
    -125 $ on seis (144 € alles). Ise ca. 50 $ alla EV joosta ja samal ajal ainult teiste regularide vastu brainida on pisut tüütu. Coachingust oli palju kasu aga regide vahel biidib see, kellel ikka kaart rohkem jookseb... Imo. Aitab vabandustest, ma pole ka just vigadeta aga proovin alati paremaks saada.
    RB on teenitud 85 € ehk siis 105-110 $. Saidi sees saan ka punktid rahaks vahetada ja sealt veel 15 $.

    Seega ~BE

    Tõsiselt masendav kogemus selle saidiga ja loodame, et Starsis tõestan vastupidist.
    (hetkel ootan ikka veel kirjale vastust)

  5. #65

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    kui starsi kolid, siis sinna raha kandes kindlasti 1st deposit bonus, ++EV
    Yep, 100 % peaks olema 1st depo.

  6. #66
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Teed ehk mingid arvutused palju sa jõuad seda boonust läbi grindida, vb oleks mõistlik depo summat suurendada, et võtta boonusest max value.

  7. #67

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Sain supportilt vastuse. Tegin uue konto ja vana tühistati ning ID-kaardi koopiad saadetud. Kontoga on kõik korras.
    Ainuke probleem on see, et Bulldog'i cashier on suletud ja peab ca. 10h ootama enne kui saab cashout'i teha.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Teed ehk mingid arvutused palju sa jõuad seda boonust läbi grindida, vb oleks mõistlik depo summat suurendada, et võtta boonusest max value.
    Imo, kui seal on tableselect lõpmatu ja laudadest puudu pole ning ei pea ootama ka mingeid kellaaegu, siis saaksin anda korraliku tambi.

    Mida sa mõtled nende arvutuste all ? Bonus on up to 600 $
    Tegin enda peaga midagi kokku:

    1USD lahti mängimiseks on vaja 17 VVP'd. Seal oli ka kalkulaator ja kasutasin seda, et mängin NL10 a'la 45h nädalas ning 5'e lauaga. Vastuseks sain "Monthly VPP Total: 4,462" seega selle kalkulaatoriga teeks ~265 $ kuus. Kuigi see pole imo tõpne anyway.

    Kasuks ka see lõik:
    ( Click to show/hide )


    "Pärast deposiidi tegemist on sul vajalike VIP mängija punktide kogumiseks kuus kuud."

    Rohkem ma midagi lisada ei oska. Selle Bulldogiga tegin 55h 24k kätt. Tihti oli olukordi, kus istusid pool tundi 1-2 lauaga.

    Edasised otsused on teie teha ja mul pole mitte midagi muud teha kui printerit putitada :D 45h nädalas on minimaalselt arvutatud. See kuu pean ainult võtma vabaks 2-3 päeva, kuna mul on haiglaga tähtaeg. Muud midagi...
    Mõelge edasi ise

  8. #68
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Starsi kandmise poolt ma ka. Seal peaks kindlasti lihtsamalt olukorrad lahenema hakkama.
    BE st võitvaks ei peaks raske olema saavutada, kuna regide vastu juba sellel saidil suutsid hästi mängida!
    Edu siis! Kas sul on puuduolev summa et boonus täies osas vabastada?

  9. #69

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Starsi kandmise poolt ma ka. Seal peaks kindlasti lihtsamalt olukorrad lahenema hakkama.
    BE st võitvaks ei peaks raske olema saavutada, kuna regide vastu juba sellel saidil suutsid hästi mängida!
    Edu siis! Kas sul on puuduolev summa et boonus täies osas vabastada?
    Mul pole enda poolt midagi pakkuda, sest selle kuu sissetulek läheb otse "survive'mise" peale.

  10. #70
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Pole PS first depo vabastamise ega vpp süsteemiga kursis, kuid kas @nl10 ta suudaks 600$ first depot lahti mängida? Kahtlen. St tal pole mõtet seda max first depot ka sinna teha. Keegi targem võiks umbkaudselt välja arvutada, kui palju tal reaalselt seda first depot oleks võimaliks üldse lahti mängida.

  11. #71
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Nu kokku vaja siis koguda 6 kuu jooksul 10200 VPP (17x600), milleks tuleb $1844,55 rake maksta.

    ( Click to show/hide )


    Mina ise NL10 6maxi ei mängi ja ei oska öelda, mis volüümi sellise koguse rake maksmine nõuaks.

    Kui vähegi võimalik, siis ma soovitaks võtta ikka maksimaalse boonuse. Seda saab lahti mängida ju osade kaupa ja kui ei jõua kõike lahti mängida, siis ei jõua ega midagi siis katki ei ole. Lihtsalt nõme oleks sellsiest võimalsuest loobuda.

    Boonuse lahtimängimise ajal minuteada ei tohi cashoute teha, et siis oleks investorite raha päris pikalt kinni starsis, kui ainult NL10 mängida.

    Üldiselt ma soovitaks teha algul see $300 depo ära ja hakata grindima. Siis näed ise ära, mis volüümi suudad anda ja kas biidid. Kui volmüüm OK ja profitit pritsib peale, siis kannavad investorid sulle veel $300 ja teed teise osa depo ära - saad täis boonuse. Võibolla diil venib siis pikemaks, aga see depo boonus on puhas raha, mida mudu ei saaks. Tõenäolislet rolli kasvades ja korralikke tulemusi näidates saad investoritega kokkuleppele ka ülesliikumise osas!

    edu!

  12. #72

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    mäletan, et 2 aastat tagasi u tegin 1 kuuga nl 10 1800 usd rake.

    aga 10 table. ja mingi 130 h ehk kuuga?

    seega 2 kuuga 4 table tuleks ilusti.

  13. #73

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ma oleks sormi ja karupojaga ühel meelel. See jupi kaupa sisse kandmine oleks normaalne. Kuna ma pole ka ise just usaldusväärne isik siin, siis lihtsaim oleks see 300 $ peale kanda ja hilisemate tõestustega rohkem kanda, kui tekib lootus.
    IMO see boouse lahti mängimine ei ole just raskeim asi karupoja tehnika järgi aga siiski vaataks ära, mis sellest esimesest 300 $ saab. Kui tekib isu rohkem toetada, siis saab seda pooleteise kuu jooksul ju teha. Mitte, et ma oma usaldust taunitaks aga lihtsalt, vaatame selle 300 $ ära ja kui sobib siis paneme otsa

  14. #74
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mäletan, et 2 aastat tagasi u tegin 1 kuuga nl 10 1800 usd rake.

    aga 10 table. ja mingi 130 h ehk kuuga?

    seega 2 kuuga 4 table tuleks ilusti.
    Kui sa selle $1.8k rake maksid, jagati ilmselt veel VPP'sid vana süsteemi järgi (kõigile lauas võrdselt) ning seetõttu läheb tänasel päeval suure tõenäosusega vajalike VPP'de tegemiseks rohkem aega.

  15. #75

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kui sa selle $1.8k rake maksid, jagati ilmselt veel VPP'sid vana süsteemi järgi (kõigile lauas võrdselt) ning seetõttu läheb tänasel päeval suure tõenäosusega vajalike VPP'de tegemiseks rohkem aega.
    võimalik. aaasta oli 2011 jaanuarikuu igastahes. et sellest infost lähtuvalt siis

  16. #76

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Boonuse lahtimängimise ajal minuteada ei tohi cashoute teha, et siis oleks investorite raha päris pikalt kinni starsis, kui ainult NL10 mängida.
    Obv tohib teha cashoute. Võid kanda 600 taala kontole ja paari päeva pärast 500 sellest tagasi, boonus on ikka 600. Lihtsalt kui sa kannad ntx 300 taala kontole ja siis cashouti teed, ei ole enam võimalik selle järelejäänud 300 eest boonust saada. Kogu boonuse summa (600$) ärakasutamiseks tuleb lihtsalt 600 taala kolme (vist) kuu jooksul kuni 3 depositina kontole kanda vahepeal cashouti tegemata.

  17. #77
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    Obv tohib teha cashoute. Võid kanda 600 taala kontole ja paari päeva pärast 500 sellest tagasi, boonus on ikka 600. Lihtsalt kui sa kannad ntx 300 taala kontole ja siis cashouti teed, ei ole enam võimalik selle järelejäänud 300 eest boonust saada. Kogu boonuse summa (600$) ärakasutamiseks tuleb lihtsalt 600 taala kolme (vist) kuu jooksul kuni 3 depositina kontole kanda vahepeal cashouti tegemata.
    Reload boonustega on jah selline süsteem nüüd, aga seda, et deposiidi boonusega ka võib välja kanda ma ei teadnud. Kunagi, kui ma seda ise välja mängisin, siis ei tohtinud vahepeal cashoute teha..

  18. #78
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Pole PS first depo vabastamise ega vpp süsteemiga kursis, kuid kas @nl10 ta suudaks 600$ first depot lahti mängida? Kahtlen. St tal pole mõtet seda max first depot ka sinna teha. Keegi targem võiks umbkaudselt välja arvutada, kui palju tal reaalselt seda first depot oleks võimaliks üldse lahti mängida.

    • Boonuse vabastamiseks on vaja: $600 x 17 = 10 200 VPP
    • 10NL saad $1 reigi eest 7 VPP-d. Täpsustamaks ütlen, et 5NL = 8.5 VPP, 2NL = 10VPP-d, kõrgema limiidi 6(7)-max: 5.5 VPP, 8-max+ 6VPP-d.
    • 10 200 VPP jaoks on vaja maksta $1457.14 reiki
    • 10NL 6-max maksab (PTR andmetel) iga käe kohta keskmiselt $1.02 reiki

    Seega on vaja mängida 1457.14/1.02*100 = 142 857 kätt.

  19. #79
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Nu kokku vaja siis koguda 6 kuu jooksul 10200 VPP (17x600), milleks tuleb $1844,55 rake maksta.

    ( Click to show/hide )


    Mina ise NL10 6maxi ei mängi ja ei oska öelda, mis volüümi sellise koguse rake maksmine nõuaks.

    Kui vähegi võimalik, siis ma soovitaks võtta ikka maksimaalse boonuse. Seda saab lahti mängida ju osade kaupa ja kui ei jõua kõike lahti mängida, siis ei jõua ega midagi siis katki ei ole. Lihtsalt nõme oleks sellsiest võimalsuest loobuda.

    Boonuse lahtimängimise ajal minuteada ei tohi cashoute teha, et siis oleks investorite raha päris pikalt kinni starsis, kui ainult NL10 mängida.

    Üldiselt ma soovitaks teha algul see $300 depo ära ja hakata grindima. Siis näed ise ära, mis volüümi suudad anda ja kas biidid. Kui volmüüm OK ja profitit pritsib peale, siis kannavad investorid sulle veel $300 ja teed teise osa depo ära - saad täis boonuse. Võibolla diil venib siis pikemaks, aga see depo boonus on puhas raha, mida mudu ei saaks. Tõenäolislet rolli kasvades ja korralikke tulemusi näidates saad investoritega kokkuleppele ka ülesliikumise osas!

    edu!
    10NL ei saa 5.5 VPP-d $1 reigi kohta vaid saad 7! 5NL saad 8.5 ja 2NL = 10!

    http://www.pokkeriprod.com/2012/01/0...tars-rakeback/

  20. #80
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Aa ja täpsema info saamiseks peaks keegi postitama 10NL suure sample (50 000 kätt+), kus on ka rake näha, et leida keskmine rake per hand.

Lehekülg 4, kokku 17 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES