Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 17 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 322
  1. #101
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    mina lapiks selle 178 doltsi eest juba mingi NL6-NL10 oma rolliga... ei viitsiks küll võtta plekki juurde ja stake alla minna et seal pmts taguda NL5 sest pool profiti maksad nkn ära

  2. #102
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    mina lapiks selle 178 doltsi eest juba mingi NL6-NL10 oma rolliga... ei viitsiks küll võtta plekki juurde ja stake alla minna et seal pmts taguda NL5 sest pool profiti maksad nkn ära
    Lapi siis!

    Updates?

  3. #103
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ma soovitaks ka igal juhul oma rahadega hakata grindima. Sest kui mängu biidid, siis $178 on piisav, et madalalt alustada ja ennast üles töötada. Saad ju pokerstarsi boonuse kakõik endale. Kui esimese poole oled välja mänginud, siis keegi ikka laenab sulle paariks päevaks $422, et teha viimane kvalifitseeruv deposiit ja nagu Ranka kirjutas või ju pärast seda kohe cashoudi teha (pärast 48h siis) ja tagasi maksta.

  4. #104

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    ...Updates?
    Igapäev istunud ja ootanud lehe avamist...
    ( Click to show/hide )


    Vähemalt pole enam mitmeid päevi " 1 minute remaining..." vms jama. Mingi ametlik teadaanne kindla kuupäevaga.
    Ehk siis täna saab rahad välja kanda... väga tüütu passimine olnud.
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 10.04.13 at 12:51

  5. #105
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kui tahad stake lõpetada siis kõik fine minu poolt, lootuses, et rahad muidugi kätte saad.

  6. #106

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    ( Click to show/hide )


    Vaata pisut teiste vaatest kah. Stake kestab ja ma tulin siia ise abipalvega. Sain lahkelt ja kiirelt vastukaja ning inimesed usaldasid mind (kuigi olin 0 postiga uus kasutaja). Nüüd kukkus mulle läbi juhuse mingi summa sülle ja saadan kohe kõik pikalt ? Pigem ma panen selle raha ka ise enda alla ja olen ka iseenda "stakeja" ja selle summa pealt saan ma 100 % kasu. Teiste stakejate summad on kinni olnud juba kuu aega ja keegi pole sellest ootamisest kasu saanud. Pigem kahju...

    Muidugi mulle endale oleks see kasulik ja hea. Kui stakejad ongi tüdinenud juba ja tahavad ise lõpetada, siis ma ei ole vastu. Kui nad siiski tahavad veel edasi lasta, siis ma ei lõpeta midagi enda otsustega ära.

    ( Click to show/hide )


    Kui see $422 laenamine oleks nii kerge olnud, siis mida ma teen siin "Stake/Diili küsimine/Pakkumine" teemas $300 küsimisega ja olen nõus pool kasumist ära andma?

    Eks see jääb lahtiseks kõik, kuniks stakejad ise otsustavad. Ei tea, mis nemad arvavad sellest ja kui tahavad jätkata, siis jätkame ning kui keegi tahab/tahavad välja osta, siis maksan kellegile tagasi/lõpetame.

    Aega on mõelda... Cashout'ga läheb veel mõned päevad vast.

  7. #107
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Minu poolest võib algse kokkulepitud aja ikkagi lõpuni lasta, kui sul endal kindlam suurema rolliga mängida. Seega, lase 1 kuu veel ma arvan ja siis vaatame, kuidas seisud on. Kui soov on enda rahaga edasi lasta, siis kätt ette ei pane loomulikult. Loodame, et selle steigi puhul kehtib ütlus: Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :D

    Edu ja eks anna teada, mis otsusele jõuad.

  8. #108

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kui tahad stake lõpetada siis kõik fine minu poolt, lootuses, et rahad muidugi kätte saad.
    Tsitaat Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    Minu poolest võib algse kokkulepitud aja ikkagi lõpuni lasta, kui sul endal kindlam suurema rolliga mängida. Seega, lase 1 kuu veel ma arvan ja siis vaatame, kuidas seisud on. Kui soov on enda rahaga edasi lasta, siis kätt ette ei pane loomulikult. Loodame, et selle steigi puhul kehtib ütlus: Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :D

    Edu ja eks anna teada, mis otsusele jõuad.
    Kuu ajaga 8 päeva ja 55h mängu ning ülejäänud aja ajus "paanikaosakond" ja ootamine :D Tõsine volüüm esimese kuu kohta ja seda muidugi tõsiselt korralikus saidis...

    Eks vaatab, mis siit välja kujuneb. Stake lõpetamine oleks muidugi poolik matkamine mingis mõttes aga vähemalt oleks BE'ga lõppenud kõik. Ja mul endal pole mitte midagi selle vastu kui lasen Starsis ühe korraliku kuu edasi veel. Pigem pooldaks ise seda viimast varianti.

  9. #109
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    Minu poolest võib algse kokkulepitud aja ikkagi lõpuni lasta, kui sul endal kindlam suurema rolliga mängida. Seega, lase 1 kuu veel ma arvan ja siis vaatame, kuidas seisud on. Kui soov on enda rahaga edasi lasta, siis kätt ette ei pane loomulikult. Loodame, et selle steigi puhul kehtib ütlus: Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :D

    Edu ja eks anna teada, mis otsusele jõuad.
    Muidu mõnistele pluss üks, kinni keegi ei hoia.

  10. #110
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    sain aru et pole veel stake rahadega mängima hakanud, kui oled, siis muidugi teine teema juba

  11. #111
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kui otsustad diiliga jätkata, siis soovitaks seda natuke muuta.

    Muuta nii, et saaks kogu rolliks $600 ja teha pokerstars max first deposiit kohe korraga ära. Siis võid teha diili nii pika kui ise/investorid tahavad, sest saad peale 48h teha väljakandeid.

    Kui investorid ei taha sulle rolli juurde anda ja ei ole nõus, et sa omaltpoolt lisad rollile mingi summa, siis las nad "laenavad" sulle 48h selle summa, et saaks ikkagi teha korraga selle deposiidi ära ja pärast siis "üleliigse" välja kanda.

    Soovitan diilis siis jagada kogu kasumit. Sealhulgas signup bonus, FPP ja VIP stellar revards.

    Üldislet ma arvan, et kui mängija ise ka osa oma raha panustab siis see on väga hea. Roll peaks olema piisav ei teki scared money probleemi. Samas kui mängija võidab, siis saab suurema osa kasumist endale - motivatsioon peaks olema kõrgem. Väheneb ka oht, et härra gamblima hakkab, kuna oma raha ka ju sees!

    Need lihtsalt minu mõtted. Räägin kuna olen ise palju steikidega tegelenud (nii andja kui ka saajana).

    Edu!

  12. #112

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Asi venima jäänud.. Kirjutan lihtsalt, et keegi ei arvaks, et matkan vms. Bulldog on küll lahti aga just minu kontol ja vähestel veel on mingi rike, et kui sisse logid, siis refreshib ainult lehte aga logimist lõpuni ei vii (ei mingit errorit)

    Tänud sorm! Mõtlen selle idee peale veel ja kirjutan õhtul hiljem selle kohta aga seniks ootan ja jaman kontoga ning rahadega.
    ( Click to show/hide )

  13. #113

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Hei,

    Hetkel pole endiselt targemaks saanud, esmaspäeval hakkavad loodetavasti asjad liikuma. Kui mitte, siis proovin läbi kirja uurida mingit muud võimaliku cashout'i.

    Mõtlesin sormi soovituse peale ja usun, et investoreid juurde võtta ei oleks mõtet. Kui vanad soovivad juurde panustada, siis okei. Lisaks ka ise hea meelega 150 $ otsa. Puhtalt max. boonuse suurendamiseks ja diilis midagi ei muudaks.
    Kui tõesti saab 48h pärast cashouti teha ilma, et boonuse lahti mängimine lukku ei läheks, siis oleks ka see "laenamise" variant tõhus idee. Kui asi läheks laenamiseni, siis teeks ka selle pealt mingi võimaliku "diili", sest stake lõppeb kuu aja pärast ära (?).
    Täpsustaks ka seda, et kuu võiks alata, siis kui saan Starsis pelamist alustada. Usun, et see oleks aus teiste suhtes.
    Kui 888'st saan homseks rahad kätte, siis peaks venitama kokku 300 $ (koos minu lisatud summaga 150$). Kui jääb puudu, siis muretsen kuskilt juurde, et saaks homme alustada.

    Stakejad mõelge kõik läbi ja teiste soovitusedki on teretulnud. Kui kõik klapib homme, siis heameelega alustaks 300 $'ga juba grindimist. Jääb veel max. boonuse saamiseks 2 x deposiidi jagu ruumi ning aega on mõelda.

    Kohatu nagu see stake esimene kuu aga "vaala" koht on põhiline..
    ( Click to show/hide )

  14. #114

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Congratulations to me!

    300 $ sain kokku ja kandsin edasi pokerstarsi. Kõik seadistatud ja alustan kohe esimese sessiga üle pika aja
    Bulldogist pole muidugi endiselt vastust.. aga vähemalt saab alustatud.

    Läks aega aga asja sai.

  15. #115
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    GL

  16. #116
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Loodame parimat! Edu laudades!

  17. #117

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Nii...
    Jooks on halb. Tähendab kätte jagab pidevalt action kaarte aga flop rikub ilusa ära ja turn/river on õudukad.
    Hetkel -8BI. Kuskil -7BI peal lihtsalt hoidsin ennast eemal ja tiksusin tasapisi ikka ühe miinuse juurde.
    Vajalikust 5119 VPP'st on olemas 319. Selle kuuga saan selle 300 $ lahti ära.
    Täna grindin veel 5-6 tundi ja kahandan käte ranget, et vaikselt koguda ennast ja tasapisi kahju tasa teha või kasvõi BE olla.

    Ma ei saagi aru, kas ma ise teen valesti asju või tõesti Bulldogist saati jätkub kehva jooks.
    Lasin ka ühel teisel mängijal mängu pealt vaadata - põhimõttega, et ise korralikumalt mängiks ja vigu ei teeks.
    Mingi päev tahaks kellegiga stakejatest ka ühissessi teha.
    Viimasest coachist on näha kohe, et teen lolle käike kõvasti vähem ja võimalikud kaotused on olnud väiksemad, mitte shovega lõppenud.

    Mõned käed ka, et oleks rohkem aimu...

    Nii enamus QQ-AA'si ja ülejäänud otse mucki.

    Shovesse saades mingi aktivisti vastu pidev imemine

    Sai üks aktivist kinni püütud, kes pidevalt tegi samasi lükkeid ja ei tahtnud üldse uskuda, et tal alati mingi monster on, et raiseda ja shoveda pidevalt.

    kala bettimist kasutades sai ka üks aktivist ära trikitatud.

    Mott on olemas ja tuju hea. Kui ma oleksin kõik selle kahjumi oma lollusest tekitanud, siis laseksin pausi aga praegu ei oska kurvastada.
    Starsiga igatepidi rahul ja proovin anda maximumi endast. Kahe päevaga selline miinus aga ees veel pikk aeg, et asja parandada.
    Sry...

    Ärgates, vaatan enamus kaotusi läbi, et mis ja kus ma valesti teen. Mingi dilemma tekib, siis viskan siia kah.

  18. #118

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    ( Click to show/hide )


    FYP.

    Samast converterist võta 2p2 ja copy tekst siia. Foorumis kõvasti mugavam lugeda ning saad kindlasti rohkem vaatamisi ja nõu käte suhtes.
    Viimati muudetud mikk2468 poolt : 17.04.13 at 23:24

  19. #119
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    minu soovitus, tee lihtsalt nii head mängu kui saad ja aja ürita head winratet näidata, isegi kui see tähendab seda et käsi vähem tuleb, reeglina kui sa hakkad mingit boonust taga ajama siis on countdown to busto

  20. #120

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

    Okei, ei teadnud seda. Tänud seletamast!

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

    Tänud soovituse eest. Proovisingi seda hommikul ise juba. Sättida mõtted ainult mängule ja ei aja midagi taga. Mäng oli palju rahulikum. Lasen täna terve päev nii, suuremate pausidega ja nuppe vajutan ka 3 sekundilise mõtte pausiga. Ei vahi PT3'e ja starsi cashieris teenitud punkte pidevalt
    Vb tõesti peale seda pikka ootamist on liiga suur sügelemine peal ja igaltpoolt vaja maksimumi otsida.

Lehekülg 6, kokku 17 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES