Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 17 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 322
  1. #121

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    2 päeva möödas!

  2. #122

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Seis on jama.
    Tegin eile ühe tunnise sessi stakejaga (ivariga).
    Ei ole teisi stakejaid näinud ja sooviks ka nendega ühissessi teha.

    Seis on -20BI
    Bankroll 270$
    Tegin eile ja täna ärgates korraliku analüüsi. Vastastel on küll luckboxi ja ei respecti mind callides iga tõmbe ja lowi või midllega callivad aga ma ise lasen leake sisse.
    Maksan nende luckboxe kinni + teen liiga palju 2nd bulleteid + pf mäng on nõrk ja valedes kohtades olen actionit teinud.
    Parandan neid kohti ja teen rohkem flate ja slowplayn rohkem. Viga ongi selles, et ma leadisin alati enamus ajast ja seega pot oli nendel hittides suur juba. Töötlen ümber ennast ja annan parandamisel parima osa. Tahan seda asja juba beatima hakata ja teen selleks maksimumi.
    Teen ikka ise valet mängu siiamaani kuigi erilist super jooksu ka pole.
    Tunnistan, et taktika on vale olnud ja võtan asja vaiksemalt. Kuigi ma ei panusta ju õhku vaid seti hittides teen actionit ja TPTK ei checki ka lõpuni ometigi -.-

    Loodan, et sain aru oma leakidest ja nende parandamine aitab kaasa!

    Kaotan enamusajast shortidele.

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  3. #123

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    KK vs AA ja KK vs AK olukordades peaksin ma pf flopis foldima KK ? või proovima slowplayda ?
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  4. #124

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    2 päeva möödas!
    Su postituse ajal just kirjutasin posti...
    Jah tean. Oskan arvutada küll. Tahtsin eile peale sesse postidada. Proovisin siiski leake otsida, et midagi targemat kirja panna ning vahepeal jõudsin magama jääda. Ok, loll, kes vabandust ei leia vms ... sry.

    Anyway, mul poleks vastu ka kellegi teisega ühisessi teha, kes oskab hinnata 6maxi ja oskab vajadusel mingit nõu anda!

  5. #125
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    KK, QQ foldi peale mõelda küll ei tohikski! Ikka kõigis neis kätes rahad sisse saada, vahel isegi slowplaydes shorte.
    Pärast neid kaotusi ei tohiks sa mängu muuta tightimaks, eile ühes kohas jäi sul ka value võtmata majaga. Riveris tuleks ikka suuremalt panna kui vastane kergelt callinud järgi. 6maxis ikka sa peaks mängu sisenema rohkemate lehtedega kui sa seda teed. Flopil peaks enam alla andma näiteks kui ei sobi flop, double barreldamine õhuga pole vajalik.
    Saad sa keerulisemaid käsi ka panna koos vastase statsidega peale nende bäd biitide, neis tugevates mängisid lehed ise.
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 21.04.13 at 22:33

  6. #126
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )
    1) bet flop, miks sa checkid ? betbetbet liin
    2) flopil suuremalt, 70c on fine imo, turn sellest lähtuvalt ka suuremalt ja get it in, standard.
    3) 3s standard badbeat,

  7. #127
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Võime täna sessida kui mind skypes näed, küll saab käima, ma suht kindel kus põhi leak on. Mul endal ka sama leak poolenisti alles aga vb saan nüüd käima mootori.

  8. #128

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Võime täna sessida kui mind skypes näed, küll saab käima, ma suht kindel kus põhi leak on. Mul endal ka sama leak poolenisti alles aga vb saan nüüd käima mootori.
    Saime timziga korraliku pika sessi teha. Tõsiselt palju julgust ja uut infot sain. Scared olukord oli mul vist tekkinud ja sellega hakkaski allapoole kiskuma ainult. Timzi tabas leakid ära ja loodan, et suudan hoida sellist mängu. Eks saab veel teha sesse ja kõik sisse harjutada, kui kisub mädaks. Tänud talle!
    Nüüd miinust parandatud natukene ja seis -17BI

    Kogu aja peale oli üks käsi, kus kumbki midagi teha ei osanud... vastane suht tight reg.
    ( Click to show/hide )


    Ivar- ei oska panna nii, et statse näitaks. Ei leia ühtegi sellist optionit. Ja need käed olid kõik viimastest sessidest foorumi jaoks pandud kiirelt. Postitan edasi käsi, kus endal juhe kinni jookseb.

    bi0hazard- 1) vastane oli vist suht agro ja tahtsin check-raiseda vist. Tänud soovituste eest!
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 22.04.13 at 23:36

  9. #129
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Põhiline on ikka laudu selectida, ja valuebettida suuremalt just riveril kui vastase range ei muutu betsizest oluliselt.
    Ja märkmeid märkmeid märkmeid vastaste kohta. Neljal laual action väike nagu näed ja saad rahulikult sirvida mis liinipdidi keegi mingit kätt mängib.

    GL!

  10. #130

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Nii, kaks "poolikut" (enamus ajast võimalike parandamiste peale aega kulutatud) päeva leake otsitud ja parandatud ja selle väikse sample peale võib öelda, et edukalt. Mul pole kunagi jooksnud NL10's punane BE ja alla EV jooksuga pole ka rohelist üles upitanud. Profti oleks suuremgi aga nt. KK vs ATs ja QQ vs ATo sain full stackiga põske pf AI's. Ei foldi ka neid lehti pf kui vastane obv fish, kes shoveb pidevalt. Set vs set läks ka suure kaotusega. Aga jahm, that's poker!

    Miinust parandatud, siis kahe pooliku päevaga -20BI'lt -12BI'le ja ilmselgelt ka palju leak'e likvideeritud.

    Vana jooks leakide ja scared olekuga, mis ilmselgelt ka suunas valele teele.
    ( Click to show/hide )

    Viimase kahe päeva punnituste ja paranduste tulemus.
    ( Click to show/hide )

    Üldine graph kah...
    ( Click to show/hide )

    Vara veel hõisata aga ise olen rahul!
    ( Click to show/hide )


    Võtan veel päeva või kaks rahulikult, et anda kerget tajumist ja ei tee mingit rushi.

  11. #131

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Sai ka mainitud, et võtan tempot maha. Selle ajajooksul paar üllatust irl ette tulnud ja mäng ka see tõttu stopanud.
    Ütleks, et pigem oli kasu sellest lõdvaks laskmisest ja selle ajaga pelatud ~10h
    Koos boonustega, siis miinust parandatud veelgi ja hetke seis on PT3 järgi -8BI.
    Alati PT3 järgi arvutanud aga Starsi järgi on siiski -10BI.
    Peale leakide otsimist ja parandamist siis 12BI tagasi tehtud lühikese ajaga.

    Asi paraneb hoogsasti ja nüüd annan uuesti rohkem volüümi :)
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  12. #132
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Väga ilus, esmasp õhtul võiks live sessi teha.

  13. #133
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tubli, jätka samas vaimus! Endal kahjuks aega ühissessi teha pole, kuna üsna kiire kogu aeg... Kui uuendad seisu siin aegajalt, siis võiksid steigi seisu dollarites ka lõppu lihtsalt kirjutada, siis parem ülevaade :) Edu laudades!

  14. #134

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Väga ilus, esmasp õhtul võiks live sessi teha.
    Tänud, esmaspäeva õhtul võib sessi teha kindlasti!

    Tsitaat Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    Tubli, jätka samas vaimus! Endal kahjuks aega ühissessi teha pole, kuna üsna kiire kogu aeg... Kui uuendad seisu siin aegajalt, siis võiksid steigi seisu dollarites ka lõppu lihtsalt kirjutada, siis parem ülevaade :) Edu laudades!
    Tänud, proovin ikka parimat.
    Hetke seis 436$ ning algselt oli 490$. Eile sai peale postitust viimase sessiga veel +4.5BI.
    2 nädalat veel jäänud ja jõuab volüümi anda küll.

  15. #135

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    ¤Annab teada oma tulemustest üle iga kahe päeva. Kui selle reegli vastu eksib 2 korda muutub kasumijaotus investorite kasuks 60/40%

  16. #136
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    sa stakesid teda?

  17. #137
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Stake plussis kuulduste kohaselt. Grind käib ja raha voolab, pole mõtet aega raisata postidele vast vägisi, pos postid ikka tulekul

  18. #138
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kahjuks ei jõudnud laivi aga saan alati rivolt skypes küsida mis seisus steik on, reegel sai kirja panud küll jep ja on eksind selle vastu aga ei rakenda hetkel mdiagi. Siiski hea oleks kui sa paneksid ikkagi kirja üle kahe päeva midagi, see parndab enda rutiini suurendab vastutustunnet investorite ees ja on foorumile plussiks kui steik teemas ei toimu vingumine "kus apdeitz on mees"?

  19. #139

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    sa stakesid teda?
    mis see siia puutub? Lampi tehti need reeglid?

  20. #140

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Lampi prääksuma tulla on ka lamp.

Lehekülg 7, kokku 17 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES