Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 17 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 322
  1. #241

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Seti ikka foldima ei hakka!!

    CALL CALL CALL CALL :) :) :) PRINT $$$$4

    Minu arvates ei ole väga OK selle käe post. Võib ju arutleda selle käe üle aga kui sa 3beti callisid, siis eks sa ju ainult setminema läksidki ju sisuliselt.
    Kuigi kahtlev mõttepaus oli aga callimata poleks tõesti jätnud.
    Sain uue toreda vaala (loodetavasti), kes mängib isegi mitmel laual.
    ...
    Flop: ($1.65, 2 players) 7 8 6
    BB bets $0.80, Hero raises to $2.00, BB raises to $12.11 and is all-in, Hero calls $7.20 and is all-in

    Turn: ($20.05, 2 players) 7

    River: ($20.05, 2 players) 5

    [spoil]BB shows 5 A (Two Pair, Sevens and Fives) (Pre 34%, Flop 24%, Turn 0%)
    Hero shows 6 6 (Full House, Sixes full of Sevens) (Pre 66%, Flop 76%, Turn 100%)
    Hero wins $19.15

  2. #242

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    afinaf - ma ei taha sinuga midagi kiskiuda ja mul pole seda vaja ka. Mul kõik fine ja elu toimib kenasti.
    Edu!
    Eks ma kerisin ise ka vindi üle sinu koha pealt.
    Peace!

  3. #243

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Afinaf, kuna ma ise suvaline hobimängija, siis käte kohta nõu ei hakka andma, aga vähemalt eelpool toodud käed on väga standard ja nende üle pikalt juurelda ei tasu. Kas sa need käed oled võitnud või kaotanud (eriti see 66) on suhteliselt ebaoluline.


    Pigem on sul vast targem postitada käsi, mis ei ole küll potina suured, kuid mis on n.ö. key kohad (a la blind vs blind või button). a la missuguse mängijatüübi vastu oleks mingi liin optimaalne sellistes olukordades. Mis boardil barreldada ja mitte jne-jne. gl!

  4. #244

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tore kohe vaadata kuidas raha jagatakse. Edu!

  5. #245

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tänud ja tänud!

    Selline koht oli minu jaoks korralik pähkel.
    Tegu 55/34 kahtlase väikse samplega tüübiga (56)
    Tegu sessi lõpuga kah ja v-o. oli juhe juba liiga koos, et asja jagada.

    PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (MP): $16.72
    CO: $7.97
    BTN: $10.10
    SB: $9.25
    BB: $2.81
    UTG: $13.08

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has J A

    fold, Hero raises to $0.30, CO calls $0.30, fold, fold, fold

    Flop: ($0.75, 2 players) J 4 7
    Hero bets $0.40, CO raises to $1.40, Hero ?

  6. #246
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ilmselt call ja vaatad edasi.

  7. #247
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Ilmselt call ja vaatad edasi.
    Ei mängi 6maxi aga sellised vastused on imho debiilsed nagu "call ja vaatad edasi". Võiks ju pakkuda ka edaspidist liini võimalike turnide puhul. Call ja re-evaluate turn on kusi advice

  8. #248

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Foux Vaata postitust
    Ei mängi 6maxi aga sellised vastused on imho debiilsed nagu "call ja vaatad edasi". Võiks ju pakkuda ka edaspidist liini võimalike turnide puhul. Call ja re-evaluate turn on kusi advice
    Ma lisasin kah enne selle vastuse peale kommentaari " suurepärane strateeg" vms, aga kustutasin selle ise ära.
    Turnastrateegias kah vahepeal mõni postitab käe, et mis siin teha ja vastused on head, " fold " or " call "

    E: Haha ja meenub sellega mingi tegelane siit foorumist, kelle viimased 9-10 postitust stradeegia foorumis olid sama sisuga. Nimelt " +1 ":DD
    Viimati muudetud supernova66666 poolt : 09.05.13 at 03:22

  9. #249
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Call viimases käes ei sobi minuarust. Selline tõste pannakse üldjuhul enda ülepaari või kohati isegi seti protectimiseks järgneva mastikaardi eest. Samas annab seesama põhjendus sulle tegelikult juurde ka nn mastioudid niiet ei teagi nüüd.

  10. #250
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Vaadates stacki siis ma olen nõus flopil selle käe ära lahendama, raise calliks.

  11. #251

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tänud vastuste eest.

    Eile läks mäng suhtkoht luhta. Päeva esimesel sessil PS viskas disconnecti ja päeva viimasel sessil lihtalt freezes poolikute käte pealt. Kuna panin rõhku viimasele sessile ja ennem seda sai foorumis asju lahendatud, siis jäi päev suht lühikeseks. 6h enamvähem.

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    BR ~575$ + 75$ on shopis.
    Tänased sessid veel ees.
    Ja ma tahaks kohe öelda ära, et võib tekkida olukord, kus sooviks nädalavahetuse vabaks võtta, kui keegi selle vastu pole ? Võrtsu ja emajõe äärde kalale ja sünnipäevale paariks päevaks.

  12. #252

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Nii olen tagasi ja sorry, et varem kirjutada ei saanud. Minek tuli äkiline ja plaan oli veel märku anda, aga metsas enam netti ei saanud. Pokkeris vahepeal kala pole saanud, sest pole mänginud aga vähemalt sai irl mõned korralikud kalajurakad. Igati super seiklus oli.
    Täna v-o. teeb isegi mängu aga üldiselt peale 3 päeva kuskil metsas olemist on suht väss peal ja tahaks voodimõnusid nautida.
    Homme peale mängu viskan graafiku ja tulemused, GL!

  13. #253

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Hei,

    BR ~555$, tüütu allakäik oli korraks. ~17,5BI alla EV.

    Üks badbeat, kus olin vägagi kindel tema ülepocketist ja tegin enda teada õige lükke !?
    ( Click to show/hide )


    Lisaks kas sellises olukorras oleks õigem teha minraise, kui vastane kõik tänavad leadib või oli nupud sisse liigutus õigem ? Minu arust kui vastane leadib ja teeb julgeid panuseid kõik tänavad, siis oleks see ikka õige liigutus. Samas kui arvestada, et tegemist oli väikse sample regiga, siis ta siin oma TP'ga ei calliks seda kunagi ära -.-
    ( Click to show/hide )


    Panin tähele mitmeid olukordi, kus enda teada ei saanud ikka võimaliku kerget valuet ära võetud, vaid vale liigutus tehtud. Hiljem teen veel sessi ja vaata suurema süvenemisega neid kohti.



    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 13.05.13 at 22:58

  14. #254

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    1 käe samplega tüüp...

    PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $3.99
    SB: $4.48
    BB: $22.38
    UTG: $5.00
    Hero (CO): $10.00

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has Q K

    fold, Hero raises to $0.30, fold, SB calls $0.25, fold

    Flop: ($0.70, 2 players) K 4 3
    SB bets $0.30, Hero raises to $0.90, SB calls $0.60

    Turn: ($2.50, 2 players) 8
    SB checks, Hero bets $1.00, SB calls $1.00

    River: ($4.50, 2 players) 2
    SB bets $2.28 and is all-in, HERO ?

  15. #255
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    2 esimest fine, esimene superstandard, lihtsalt badbeat( need minraised muidugi kohutavad IMO ). Teises meeldib ka shove rohkem, võib vabalt kunni vms ära callida.
    Viimane käsi shove turn imo, tal nii väike stäkk... kui on tõmbel, siis las tõmbab callimalt, as played peab foldima vast.
    Viimati muudetud bi0hazard poolt : 14.05.13 at 01:38

  16. #256
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Esimeses käes on variante mitmeid, kuidas mängida. Valisid nõrgana näiva donkbeti, mis pole üldse halb ja nagu näha, said lõpuks kõik rahad ees olles sisse. Pole muret, hästi mängitud. Minraise vastu mul seal turnis pole küll midagi. Lõpptulemust sellel käel see minraise kuidagi ei muuda imo. Endale meeldib ka vahest mängus teha ebastandardseid minraise, et endast võimalikult fishine mulje lauas jätta.
    Teises käes usun, et said vastaselt maksimumi kätte. Variant on ka turnis kuskil 2,5kordne raise teha ja riveril proovida ca 50% potist valuet veel võtta, aga as played on shove kõige õigem.
    Kolmandast käes nii palju, et kuna vastas on ilmselgelt random stackiga fish, siis raiseks flopis nii palju, et saaks turnis südamerahuga potsize betiga ta juba all-ini ehk siis paneks 1,1-1,2$ flopil ja edasi shipiks.
    Pole ammu üritanud lahti rääkida oma mõtteid, kuidas käsi mängida, nii et ilmselt üsna segane, aga loodan, et said mingitki nõu :)
    Edu laudades ja jätka samas rütmis!

  17. #257
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    3. käsi: Sellise stacki vastu tahame sellisega käega alati rahad sisse saada. Asi muutub, kui on mingi shortstack nit-pro. Raise flop ca 1.1$, turn SUUREMALT.(turnis või riveris shove). As played foldi ei leia

    e: kõige suurem viga oligi turni väga väike panus. Nagu ma aru saan, siis hakkasid masti kartma @river. Turni suuremalt bettides ei anna talle neid oddse ja printigzzzzzzzzz
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 14.05.13 at 15:10

  18. #258

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tänud!
    Kõigil head soovitused ja selle viimase käe mängisin totaalselt valesti tõesti.

    Koos boonuste ja stellaritega on BR ~680$

    Avaldaks soovi täna õhtul või homme õhtul (sest siis on lux lauad) teha 2 lauaga shotte NL16's.
    Kui jooks on täbar, siis isegi ei mõtleks sellele ja nühiks vaikselt NL10 edasi.
    Mingi "goodbye" shottidele teeks 4BI allakukkumisel.

  19. #259
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Olen nõus ka antud shoti poolt, paar lauda esialgu harjumiseks NL16 kui toimib ja tunne kindel, võid ka lisada rohkem laudu NL16. seal võid nitilt ka mängida ja võita.

  20. #260
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Tänud!
    Kõigil head soovitused ja selle viimase käe mängisin totaalselt valesti tõesti.

    Koos boonuste ja stellaritega on BR ~680$

    Avaldaks soovi täna õhtul või homme õhtul (sest siis on lux lauad) teha 2 lauaga shotte NL16's.
    Kui jooks on täbar, siis isegi ei mõtleks sellele ja nühiks vaikselt NL10 edasi.
    Mingi "goodbye" shottidele teeks 4BI allakukkumisel.
    Sobib igati, NL16 liigub väga häid laudu, suht igal kellaajal.

Lehekülg 13, kokku 17 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES