Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 17 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 322
  1. #41
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Nii palju kui jälgisin oli kõik chill ja usun, et pole hullu midagi, lihtsalt ise võrdlen starsiga ja action/lauad ülipasad.
    Teen ettepaneku, et kui 30K käsi saab täis ja seis sama kolib staketav starsi ja biidib winratega :)

    Seniks GL

  2. #42

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tänud!

    Ettepanek on hea - oleks ise ka poolt, kui seis tõesti ei taha paraneda siin

    Fluhsid ja setid on kaotavad asjad selles jooksus. Kuigi mootor vaikselt juba käivitub ja hetkel podiseb õrnalt. Vast lööb tahma välja ja tuurid üles.
    Kui keegi vastu poleks, siis teeksin homme ja ülehomme poolikud päevad.
    Siiamaani pikad päevad olnud ja laseks variatsioonil ning mõistusel paika loksuda.
    See veel hetkel lihtne mõte muidugi.

    Edit: vb üldse võtan ühe päeva puhkamiseks.
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 27.03.13 at 20:55

  3. #43

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kas ma teen midagi valesti sellistes olukordades ?

    http://www.pokerhand.org/?6552849

    vastane on 25/22 ühe suureima käepagasiga reg ja foldib 3betile 75 %
    Oleks ma pidanud kartma seal tema 55 või 33 ja mõtlema foldile ?

    10 minutit hiljem jooksin nelikule otsa ja panin lauad kinni. Arvan, et teen homme kindla pausi.

  4. #44
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2013
    Postitusi
    6

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ma ei tea kui õige, aga ma ise bet-call' in turni, et bluffe elus hoida. Sest minu silmis ta 3bet call range, mis on 6% kätest on küll ainult set-mine ja mõned connectorid? Ja 4bet palju tal on, kas AK ka 4betib ? Turni re-raisida pole ju mõtet, sest tema re-re-bluff katseid jääb väga vähe sisse ja value-hande millele me ei kaota tal AK KQ ainult, harvem QQ. Minumeelest täiesti standard mäng majaga tema poolt. 33,55 liiga tihti. Halvemaga ta ju ei calliks nkn enam.
    Viimati muudetud Karina89 poolt : 28.03.13 at 00:32

  5. #45
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Raise pre suuremalt - deebid mõlemad siis võiks ikka rohkem panna ( 4x ). Ise ei mõtleks foldida, tore et turnis sai nupud teha.

  6. #46
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2013
    Postitusi
    6

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ma vaatasin, et Afinaf kasutab PT3, kas selle fold to 3 bet näitaja on täpne? Mulle on õeldud, et see arvestab teisiti kui HEM või PT4 ja sellest erinevus.

  7. #47
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Ma paneks CB flopil rohkem ja turnil tema reisile otsa keeviatda küll enam mingit pointi ei näe...

  8. #48

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tänan igasuguste soovituste eest. Usun, et sormil on õigus selle koha pealt. Poleks pidanud tõesti otsa keevitama.

    Viimasest postitusest võtsin vaba päeva, mis venis siiamaani. Külalised ja käimised ning muud toredad asjad.
    Täna alustan värske peaga ja uue hooga ning proovin teha pika nädalaga kadunud päevad tasa. Kui olen päeva või kaks korralikult asjaga tegeleda saanud, siis panen ka graafiku

    Häid pühi kõigile!

  9. #49

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Eile hakkas just hästi minema ja ärgates selline kiri Bulldog'i käivitamisel -
    ( Click to show/hide )

  10. #50
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    vau,

  11. #51
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    See on see kui kuskil urgastes mängida.

  12. #52

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    See on see kui kuskil urgastes mängida.
    Täpselt nii.. Ulme tsirkus. Ei julge edasi ka kanda rahasi teise muchose kohta - ei usu, et seegi toimib.
    2 päeva hoida taolist saiti kinni paneb paanikaosakonna tööle vaikselt ja kolimisele mõtlema.

  13. #53
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Eile hakkas just hästi minema ja ärgates selline kiri Bulldog'i käivitamisel -
    ( Click to show/hide )
    Oeh...

    eks ootame siis

  14. #54

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Rääkisin muchose supportiga ja ülekanded pidid ilusti toimuma. Võin vabalt kanda kuhugi teise saiti edasi, et mitte päevi raisku lasta ja siis hiljem tagasi.
    Nt. Poker Heavenisse. Lauad on € aga tunduvad kõvasti aktiivsemad ja neid on 2 x rohkem kui bulldog'is. Võin € laudade pärast ka NL4 lasta. Rakeback peaks ka toimima seal ja samasse patta jooksma.

    Teie otsustada.

  15. #55
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Rääkisin muchose supportiga ja ülekanded pidid ilusti toimuma. Võin vabalt kanda kuhugi teise saiti edasi, et mitte päevi raisku lasta ja siis hiljem tagasi.
    Nt. Poker Heavenisse. Lauad on € aga tunduvad kõvasti aktiivsemad ja neid on 2 x rohkem kui bulldog'is. Võin € laudade pärast ka NL4 lasta. Rakeback peaks ka toimima seal ja samasse patta jooksma.

    Teie otsustada.
    Imo mõistlik nii praeguse kui ka tuleviku suhtes Starsi liikuda.

  16. #56
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Imo mõistlik nii praeguse kui ka tuleviku suhtes Starsi liikuda.
    Jep, kahjuks/õnneks maksab midagi ka hea soft, kvaliteetne klienditeenindus, kiired väljamaksed jne.
    Varem olid päris paljud regularid veendumusel, et PokerStars pole koht, kus raha teha. Just rakebacki pärast, mis Starsis on olematu kui hagu ei anna just. Mingil põhjusel on nad kõik nüüd just nimelt PokerStarsis :)

  17. #57

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Poker heaven on hea fishine

  18. #58

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Poker heaven on hea fishine
    Sealne deposit on saidi sisene ja see kõik võtaks rohkem aega kui see maintence kestaks -.-

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Imo mõistlik nii praeguse kui ka tuleviku suhtes Starsi liikuda.
    Ka timzi mainis seda. Hetkel see sait RB genenud 85 €. Aga sellest pole tõesti kasu kui koguaeg mingi kammajaa ja mängimine on masendav. Tegin vist tõesti vale valiku selle Bulldogiga. Imo olen Starsi isegi 2 kasutajat kokku teinud ja kumbagi ma ei mäleta. Uurin midagi välja. Et tea kui uus kasutaja peale teha ja raha peale kanda, kas tekiks mingi tõsine probleem, kui dokid ja muud vajalikud paberid korda ajada ülekannete juures ?

  19. #59

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Kui ei mäleta kasutajanime siis saada supporti mail andmetega ja saad selle teada :)

  20. #60

    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Kui ei mäleta kasutajanime siis saada supporti mail andmetega ja saad selle teada :)
    Juba tegelen.

Lehekülg 3, kokku 17 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES