Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 24, kokku 24
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

    Kellelt Tonybet välismaised koeffid sisse ostab ja kas kohaliku turu koeffid pannakse ise paika?

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    See näitaks nimetatud saitide selget huvi Eesti ning meie mängijate vastu ning tõstaks tublisti nende usaldusväärsust, motiveerides seal kindlasti vähemalt konto avama ning põnevatel pakkumistel silma peal hoidma. Hetkel ei paku need toad mulle tõesti mitte vähimatki huvi.

    Me võime jah üldistada pokkeriturgu nii, et ainuke tegija sait on PokerStars ja kõik teised on "urkad". Tõesti, Starsi soft on parim ning mängijaid meeletult enam kui mujal. Kõik ju teavad seda. Teisalt palun tuletage mulle meelde Starsi poolt vaid Eestile suunatud promosid, siin korraldatud üritusi jms. viimase 1,5 aasta jooksul?

    Absoluutselt kõik teised tegijad - OO, Paf ja Trio - on teinud hoopis enamat ning kasvõi sellepärast ei pea ma neid ka "urgasteks". Pigem ma pean neist väga lugu, et väiksemate võimaluste juures antakse vägagi suur panus Eesti pokkerielu arendamisesse, sest kui siinsel turul laiutaks ainsana PokerStars (tänasel kujul), tooks see kaasa pigem pokkeri järk-järgulise marginaliseerumise, mida tajuks varsti ka hardcore grinder.
    Olgu öeldud, et ma ei pea ka ühtegi Eestis litsentseeritud tuba «urkaks», vaid pean neid maailmaturul üheks usaldusväärseimateks operaatoriteks.

    Aga sa võtad sõna «urgas» liiga südamesse. See on sama, et kui keegi teeb sita calli ja öeldakse talle, et ta on paras donk, siis seda ta tegelt ei pruugi olla, vaid on lihtsalt antud hetke iseloomustamiseks öeldud sõna. Arvan, et OP seda ka silmas pidas ning ei pea ühtegi neid operaatoreid sõna otseses mõttes urgasteks: neid ei saagi ju pidada selleks, sest nad ei ole. See on lihtsalt iseloomustav sõna võrdluses teise operaatoriga.

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Äkki siis kui uuesti Levadiaga mängite?
    Jäi kahe silma vahele. Tuletan meelde :)

  4. #24
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Kui lähed naisega õhtust sööma, siis kas valid restorani selle järgi, kus sind koheldakse viisakalt ning tõeliselt oodatakse või on ainsaks määravaks kriteeriumiks 15 senti odavam prae hind?
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES