Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 64

Teema: PLO starsis

  1. #41
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88
    see on ju flush.. kuidas sa foldid flushi ;D
    sul on õigus. lisaks sellele ei foldi enne floppi kunne ega ühtki setti. väikestest ridadest ja sitamajadest rääkimata.

  2. #42

    Re: PLO starsis

    loogish... kui sul on 4567 käes, see on openended ja sa tahad pf rahad sisse saada. Üks kutt crackis mul järjest niivisi pf all inidega ässasid.

  3. #43
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88
    loogish... kui sul on 4567 käes, see on openended ja sa tahad pf rahad sisse saada. Üks kutt crackis mul järjest niivisi pf all inidega ässasid.
    kas seda just crackimiseks saab nimetada!?!

  4. #44

    Re: PLO starsis

    seda ilmselt mitte jh :)

  5. #45
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    põhimõtteliselt sain teada, et pean selle kuu lõpus sõjaväkke minema seega jäegmise aasta jooksul pokkerit ei mängi, järelikult pole mul siia ka midagi kirjutada ning selle teema võib siin ka juba ära kustutada. >:(

  6. #46
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: PLO starsis

    edu sulle

  7. #47
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    päris põnev yle 60 pääva pole siia midagi postitatud
    sitax kaua pole bogerit ka mänginud...mingi pool aastat oli pausi
    eelmis aasta detsembri lõpus mõtlesin oma mahajoodud rolli taaselustada ja kandsin 50daala starsi
    täitsa ****** kui hästi on läinud - umbes kahe nädalaga olen saanud piisava rolli et PLO25t taguda ja loodetavasti leian riigikaitsmise kõrvalt aega asjaga edasi tegeleda.
    praegu tänsest upswingist sitax tiltis ja mängin PLO turnat - loodetavasti tuleb võit koju.
    kui rohkem aega yle jääb, siis taaselustan ka oma päeviku ja photobukketi konto kus graaafikud pesitsevad

  8. #48
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO starsis

    OoO

  9. #49
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    PokerStars Pot-Limit Omaha, 3.3 Tournament, 25/50 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 (t1705)
    MP2 (t9485)
    MP3 (t3195)
    CO (t3025)
    Button (t4120)
    SB (t2690)
    Hero (BB) (t2720)
    UTG (t8835)
    UTG+1 (t1065)

    Hero's M: 36.27

    Preflop: Hero is BB with 7 , A , A , K
    UTG calls t50, 1 fold, MP1 bets t200, 2 folds, CO calls t200, 2 folds, Hero raises to t875, 1 fold, MP1 raises to t1705 (All-In), 1 fold, Hero calls t830

    Flop: (t3685) 4 , 6 , 6 (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t3685) 4 (2 players, 1 all-in)

    River: (t3685) 10 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t3685

    Results:
    Hero had 7 , A , A , K (two pair, Aces and sixes).
    MP1 had 3 , 4 , 8 , Q (three of a kind, fours).
    Outcome: MP1 won t3685



    no tra

  10. #50
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    kui ma öösel olen 4h maganud ja ommiku kaotan 400 käega 8BI ja ise ei saa aru, et midagi olen valesti teinud, kas seda võib variatsiooni süüks ajada v olen ma ise idikas ja peaks puhanuna mängima...nahhui kyll see limiit kus ma 8BI kaotasin on ju PLO10 ehk micro seal pole võimalik kaotada.
    rigged ???

  11. #51
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO starsis

    Tsitaat Algselt postitas surka
    kui ma öösel olen 4h maganud ja ommiku kaotan 400 käega 8BI ja ise ei saa aru, et midagi olen valesti teinud, kas seda võib variatsiooni süüks ajada v olen ma ise idikas ja peaks puhanuna mängima...nahhui kyll see limiit kus ma 8BI kaotasin on ju PLO10 ehk micro seal pole võimalik kaotada.
    rigged ???
    Mina selliseid asju variatsiooni süüks ei aja. Muidugi loeb ka see, millised käed olid.

  12. #52
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PLO starsis

    Tundub, et su teema pealkiri on täie ette läinud. Tore kohe vaadata, et teemas püsitakse lõpuks.

  13. #53
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO starsis

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Tundub, et su teema pealkiri on täie ette läinud. Tore kohe vaadata, et teemas püsitakse lõpuks.
    Mismõttes lõpuks? Kogu aeg ju PLO jutt käinud.

  14. #54
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PLO starsis

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Mismõttes lõpuks? Kogu aeg ju PLO jutt käinud.
    Siin teemas näiteks kaldutakse omahast tihti kõrvale http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2576.0.html. Seda mõtlesin :).

  15. #55
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    vapsik on lihtsalt plo pro, kes mängib hetkel holdemi ja pole omahat veel selgeks saanud ;D
    seega teems plo pro räägib ikkagi plo prost vahel võib ju teisi mänge kõrvale kaa mängida imho.

  16. #56
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PLO starsis

    Kas see käsi antud positsioonis on tegelikult mängitav? Kuidas suhtuda openlimpi?

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10)
    Button ($10)
    SB ($15.35)
    BB ($7.65)
    Hero (UTG) ($12.65)
    MP ($10.50)

    Preflop: Hero is UTG with 5, K, 9, 9
    Hero calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, 1 fold, SB calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.40) J, 4, Q (4 players)
    SB checks, BB bets $0.40, Hero calls $0.40, 2 folds



  17. #57
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PLO starsis

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Kas see käsi antud positsioonis on tegelikult mängitav? Kuidas suhtuda openlimpi?

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10)
    Button ($10)
    SB ($15.35)
    BB ($7.65)
    Hero (UTG) ($12.65)
    MP ($10.50)

    Preflop: Hero is UTG with 5, K, 9, 9
    Hero calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, 1 fold, SB calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.40) J, 4, Q (4 players)
    SB checks, BB bets $0.40, Hero calls $0.40, 2 folds


    Nagu Surka mainis, siis ma veel PLO PRO ei ole, aga minu meelest selline kahtlase väärtusega käsi, sest PLO-s tasub mängida selliseid käsi, mis saavad nutsu moodustada ning second best handid võivad väga kulukaks minna.
    Kõik read näiteks, mis võimalik on saada pole nuts read. QJT flopi puhul võib kellegil AK olla, 876 puhul T9. Kui oma masti saad, siis see ei ole kunagi parim ning kui masti saad, siis ilma A maha tulemata ei saa kunagi parimat kätt ning 9 set pole ka väga suur monster PLO-s.
    Ehk siis minu meelest EP-l on see suht nigel käsi, millega võib palju jama tekkida ning isiklikult foldiks selle suht kerge südamega. PLO-s tasuks minu meelest asja pigem tightilt võtta, eriti kui seal kogemused peaaegu puuduvad.

  18. #58
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Kas see käsi antud positsioonis on tegelikult mängitav? Kuidas suhtuda openlimpi?

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10)
    Button ($10)
    SB ($15.35)
    BB ($7.65)
    Hero (UTG) ($12.65)
    MP ($10.50)

    Preflop: Hero is UTG with 5, K, 9, 9
    Hero calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, 1 fold, SB calls $0.05, BB checks

    Flop: ($0.40) J, 4, Q (4 players)
    SB checks, BB bets $0.40, Hero calls $0.40, 2 folds


    Esmapilgul peale vaadates on käsi hea - paar on olemas käsi on DS 95 ja k9 annavad rea võimalusi.
    Omahas on kasutusel alustuskäe hindamiseks punktisysteem.
    http://www.thepokerforum.com/omahasystem.htm
    ma ise seda kunagi kasutanud ei ole, aga tutvunud siiski.
    nagu sealt näha on, siis 9kõrge mast annab 1.5 punni.(mis on mu meelest liigagi heldelt jagatud, sest eriti oop mängides toob 9high fluss v fd kaaasa vaid pahanust) ja 5 seal käes töötab teiste kaartidega koos vaid sel viiisil, et annab 9high suited kaardid sulle seega on sisuliselt tegu dangleriga. K9/95 str8 võimalused ei anna mitte yhtegi nutstr8i ja kui 9 peaks flopile tulema ei ole 9 tavaliselt flopi kõrgeim kaart. Tõsi kyll, ma ise umbes pooltel kordadel mängin sellist kätt UTG'st 6handed lauast - ilmselt see ongi mu suurte downsvingide põhjuseks BTN v CO'st on see avamata potis igati mängitav käsi.

    openlimbi kohta niipalju, et omaha on flopi mäng ja oop ehk siis 6handed lauas UTG ja UTG+1 pole mõtet preflopis potti suureks ajada, soovi korralvõib openlimpida ka parimaid käsi. ma ise eelistan seal openlimbi asemel minreisi teha pf aga limp on ka hea variant.

  19. #59

    Re: PLO starsis

    Üldiselt ma tahaks öelda, et kui eesmärk on PLO-s raha teenida, siis Starsist tasuks eemale hoida. Isegi PLO25-s on tase juba mäekõrguselt üle näiteks Pacificu PLO100-st. Starsis tasuks mängida kahel juhul:
    - Heal tasemel mängu õppimiseks (mina olen seal viimase kahe nädalaga üle 25000 käe mänginud just sel eesmärgil)
    - FPP-de korjamiseks, mugavaks mänguks 10+ laual (minu arust lollus, aga paljudele meeldib, kuna Starsi mängijatasemed ja FPP-de süsteem on loodud väga kavalalt tekitamaks mõningast sõltuvust).

    Kes PLO-ga raha tahavad teenida, siis Carbon, Everest, Bodog, Pacific jne.

  20. #60
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PLO starsis

    Hei maheaatom
    täna vestlesime veidi EMVl, ma see rohelise pusaga purjus donk.
    ma arvan, et kõigil vendadel kellega ma täna pargis kässi tagusin on kahju et ma sealt ära läksin, kui runnar selja taha ilmus ja ytles, et osta välja liigume...
    siinkohal tänaks runnarit, kes joodiku ausõna peale laenas mulle yhe min BI olympsi mixed 25/25 kässi ja seeläbi võimaldas mul 55Da eeku teenida.
    Ahjaaa, kui runnar peaks seda lugema, siis äkki ytled mis mul seal viimane käsi oli kus ma fissi duuuubeldasin, ma ise lihtsalt ei mäleta.
    Täna siis käisin EMv reilimas ja mingi hetk, kui reilimisest kopp ees oli otsustasin ise kässi taguda.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES