Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 82 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 1622
  1. #781
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Mul oleks päev plussis, kui ma poleks nl5 lauda nl10 lauaks pidanud ja TPKG-ga turni ck/r vastu 250bb deep ära committinud ja siis mõelnd, et ah rsk, ma mõtsi et see on nl10, aga oli nl5 ning nüüd ma pean lihtsalt viha tagasi suruma, kurbuse ja meeleolukõikumised edasi lükkama, kogu oma senise bad beat karjääri ära unustama, keskenduma mängule, grindima. Grind. Tilti pole, aga võiks olla ja sellepärast ma siin selle postituse ka tegin.

  2. #782

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kui inimesel aint swed/seb vms pangakonto siis minuteada ei saa paypaliga maksta? unverifed konto vms
    No pmst 90% inimesi vanuses 20+ omab kaarti mis võimaldab neid asju teha. Mõtlen siis VISA või mastercard debit kaarte. Minul näiteks täidab seda funktsiooni tudengikaart. Krediitkaart ei ole ju enam tegelikult vajalik. Mõtlen seda just selles valguses.

    EDIT: tegelt 90% liialdus kõikidele inimestele 20+ laiendades. Pigem reaalsem oleks võtta 90% 20-40 aastastest inimestest vms. Samas kuna olen purjus siis ei tea kah.
    Viimati muudetud mait47 poolt : 16.02.13 at 01:25

  3. #783
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    No pmst 90% inimesi vanuses 20+ omab kaarti mis võimaldab neid asju teha. Mõtlen siis VISA või mastercard debit kaarte. Minul näiteks täidab seda funktsiooni tudengikaart. Krediitkaart ei ole ju enam tegelikult vajalik. Mõtlen seda just selles valguses.
    ok siis küll, jah

    vanasti oli credit card ikka vaja ja seda enamustel polnud

  4. #784

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tilti ajas veel see et eile kui sõbraga õhtu lõpetuseks 0.01€ gamblesime juhtus selline asi
    ( Click to show/hide )

    1sendise panusega iga päev 50€ ei tule. Tilti sellejuures ajas see et panus nii väike oli.

  5. #785
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Suure panusega sa ei võida niikuinii IMO.

  6. #786

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Suure panusega sa ei võida niikuinii IMO.
    Ei tea kujuta ette kuna pole skillimängude regular :(
    Ise polnud juba mitmeid aastaid automaate puutunud ja tuleb tunnistada et hoolimata panustest oli purjus peaga jaurates lõbus meelalahutus.

  7. #787
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    BTA Kasko kindlustus. Auto pani matsu, viisid enda garaazi, kus keegi sellega ei tegele. Küsisin hinnakalkulatsiooni ja viisin selle teisse garaazi. Paberil näitab 3k eur parandustööd. Reaalselt läheb aga 4-5k (nad ei olnud kõike sisse pannud). Siis kui sai nendega vaieldud, küsisid "äkki saaksite enda garaazist küsida, et saab ilma käibemaksuta odavamalt". Sai nad saadetud... ja siis pakkusid välja "aga äkki me ostame teie auto hoopis välja 3k euri eest" (lepingus auto väärtuseks 8k eur).
    Naljavennad rsk...

  8. #788

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Eesti post ajab tilti raisk ja ikka korralikult, saatsin paki austraaliasse 21 jaanuaril ja 22 läks pakk eestist välja, aadress oli korralikult peal ja kõik on tiptop, pakis ainult dokumendid. täna nüüd mõtlesin, et huvitav kaugel ja ja trackisin internetist selle numbriga, ja hui pakk vahepeal eestisse tagasi tulnud peale peale kuu aega huiteabkuskohas olemist ja nüüd eile uuesti välja saadetud. **** kui närvi ma lähen, mismoodi nad ei suuda lihtsat pakki kohale toimetada, tean, et aadressid on korralikult peale kirjutatud ja õiged aga ikka ei lähe kohale, nüüd saan vist jälle kuu aega oodata, ffs

  9. #789
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    1. lollid töökaaslased

    2. isikud, kes ei suuda spordisaali dushiruumis oma tühjakssaanud sampoonipudelit minema visata ja jätavad sinna vedelema. Iga jumala kord näeb neid.
    Tahaks lausa teada, mis on selliste mõttes? Siin foorumiliikmete hulgas (läbilõige ühiskonnast) on ka kindlasti selliseid.
    Oma kodus teete ka niiviisi või?

  10. #790

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Selle shampoonitilgakesega saab ju keegi teine ka veel pesta, hea tegu.

  11. #791
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    sinna saab siirupit või õli sisse panna ja tagasi tõsta dushiruumi. meelelahutus ka.

  12. #792

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    jepp.pluss lased vett ka sisse natuke veel ja saab teine ja kolmas ka veel pesta:D

  13. #793
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    pesengi alati teiste omaga, kui juhuslikult pole mõnda pudelit näha siis üritan rotti panna ja huljem jätan ikka sinna.

  14. #794

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    kah asi, mille peale jõusaalis tilti minna. Ma arvan, et pooled korrad neist on inimene lihtsalt unustanud oma pudeli sinna.

    Pigem ajavad närvi need, kes saunaruumi tulles ei oska endale paberit või alust alla võtta ning siis tulevad oma persega sinna higistama. Või siis need, kes tulevad riietusruumi sisse poriste jalanõudega. Või need, kes panevad 10 asja laiali toolidele nii et teised ei mahu. Või need, kes nähes, et 10 muud lockerit vaba, tulevad ikka sulle võimalikult külje alla. või need, kes arvavad, et nad on kuskil õllekas ja räuskavad üle riietusruumi. või need, kes ei suuda peldikus korrektselt kuseda.

    ühesõnaga 100 hullemat asja mille pärast närvi minna ja sind ajavad mingid shampoonipudelid või :D

  15. #795
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kah asi, mille peale jõusaalis tilti minna. Ma arvan, et pooled korrad neist on inimene lihtsalt unustanud oma pudeli sinna.

    Pigem ajavad närvi need, kes saunaruumi tulles ei oska endale paberit või alust alla võtta ning siis tulevad oma persega sinna higistama. Või siis need, kes tulevad riietusruumi sisse poriste jalanõudega. Või need, kes panevad 10 asja laiali toolidele nii et teised ei mahu. Või need, kes nähes, et 10 muud lockerit vaba, tulevad ikka sulle võimalikult külje alla. või need, kes arvavad, et nad on kuskil õllekas ja räuskavad üle riietusruumi. või need, kes ei suuda peldikus korrektselt kuseda.

    ühesõnaga 100 hullemat asja mille pärast närvi minna ja sind ajavad mingid shampoonipudelid või :D
    Meist saaksid väga head sõbrad.

  16. #796
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kah asi, mille peale jõusaalis tilti minna. Ma arvan, et pooled korrad neist on inimene lihtsalt unustanud oma pudeli sinna.

    Pigem ajavad närvi need, kes saunaruumi tulles ei oska endale paberit või alust alla võtta ning siis tulevad oma persega sinna higistama. Või siis need, kes tulevad riietusruumi sisse poriste jalanõudega. Või need, kes panevad 10 asja laiali toolidele nii et teised ei mahu. Või need, kes nähes, et 10 muud lockerit vaba, tulevad ikka sulle võimalikult külje alla. või need, kes arvavad, et nad on kuskil õllekas ja räuskavad üle riietusruumi. või need, kes ei suuda peldikus korrektselt kuseda.

    ühesõnaga 100 hullemat asja mille pärast närvi minna ja sind ajavad mingid shampoonipudelid või :D
    See on saun ju. Mis peaks igakord jõukasse minnes eraldi ajalehe või aluse kaasa võtma ? Hallis pole aluseid pakkuda ka, mida saaks enne ja pärast sauna loputada. Peale sauna lähed kohe pesema nii või naa. Argument aluse jaoks on mul maal saunas käies, sest 100 kraadides saunas läheb puit nii kuumaks, et palja ahtriga ei kannata peale istudagi. USA-s vist vaadatakse altkulmu ka siis kui julged riietusruumi ees ennast paljalt ümber riietuda. Ühesõnaga väga first world problems.

    See nn linnamehe elektrisaun on nii lamp kah, paar korda leili viskad, terve kari jookseb saunast välja.
    Muidu šampooni ja muu osaga olen sinuga nõus.
    Viimati muudetud inward poolt : 19.02.13 at 19:02

  17. #797
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    +1 mis kuradi alus, eit oled või

  18. #798
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Alus on selleks, et kui keegi sinna musta ja pesemata persega higistama läheb, siis tuhandete higiste persete räpp ja roosk annavad hea pinnase igasuguste pahalaste levikuks saunalaval? Kuidas saab alus sellisel juhul halb olla?

  19. #799

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Te vist saite minust valesti aru. Obv ma ei eelda, et igaüks toob endale kodust persepadja kaasa. Kuid kõikides jõusaalides kus ma käinud olen, on antud alused olemas (kas siis puidust või mingi svamm vms). Isiklikult eelistan neid kasutada, sest tõesti ei soovi mingi dima higi peale istuda, andke andeks.

    Võrdlus kodu või sõpradega on sitt võrdlus, sest vähemalt mingil määral oled vähemalt antud isiku hügieeniga kursis.

    Igastahes olgu ta first või mis iganes maailma mure. Mina isiklikult nendes avalikes saunades, kus persealuseid ei ole, ei käi. Kui alused on olemas, siis mul ei ole vahet, kes seal istunud on. Tilti ajabki see, et joptvõi, seal on ilusti alused olemas, kuid neid ei kasutata. Või siis kasutatakse, aga ei pesta enda järel ära jättes järgmisele vennale kena üllatuse.

    usaga on paras komöödia ja.

    läksime siis sõbraga jõusaalis sauna (nii nagu peab - aadamarüüs) ning 5 venda vahib vastu kõigil ujukad jalas.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 19.02.13 at 19:39

  20. #800
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mul oleks päev plussis, kui ma poleks nl5 lauda nl10 lauaks pidanud ja TPKG-ga turni ck/r vastu 250bb deep ära committinud ja siis mõelnd, et ah rsk, ma mõtsi et see on nl10, aga oli nl5 ning nüüd ma pean lihtsalt viha tagasi suruma, kurbuse ja meeleolukõikumised edasi lükkama, kogu oma senise bad beat karjääri ära unustama, keskenduma mängule, grindima. Grind. Tilti pole, aga võiks olla ja sellepärast ma siin selle postituse ka tegin.
    Õpi mängima lihtsalt.
    Minu arvates oled viimased 2 aastat nl2-nl10 vahel olnud.(vb eksin)
    Ei pea oleme eriline geenius olema ,et nl10-t biitida.(isegi halva jooksuga)

Lehekülg 40, kokku 82 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES