Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
ranka

viimased korrad kui ta oma "unustasin mängu sootuks" jutuga on tulnud, siis ta on hundu olnud.
Absoluutselt vale read. Lisaks loed sa mu kommentaari väga valesti. Isegi, kui ma oleksin hunt, oleksin mängu ära unustanud ja kirjutanud täpselt samasuguse postituse. Seega mu kommentaar on mitte midagi ütlev ehk teisisõnu tahan omale väga-väga kiirelt tekitada küla alibi, et külal läheks paremini.

Mina olen küla ja esimesel päeval ma olen nõus välja minema, sest nii või naa on suur-suur flip. Aga kuna ma olen küla, siis ei ole mõtet mind välja hääletada. Parem flipata ülejäänute peale: suurem tõenäosus, et hititakse ära hunt.

Mu kommentaar võib tunduda hundisena, aga paluks 1. leveli mõtlemist. Hundina ma ei kaitseks end selliste argumentidega, sest ma tean, et inimesed hakkavad leveldama ja hääled tulevad mu peale.

Teiseks, kui ma olen hunt, siis ma ei hääletakse never-ever q_q-d, sest väga kindlalt tuleb meie vaheline sõda ja hundina ma seda ei tahaks. Ainus võimalus on, et kui q_q oleks ka hunt, et siis lihtsalt võtta sama line, mis eelmises mängus, aga nagu ma olen rõhutanud: ei ole mõtet minna liiga deepiks.

Küla ma arvan oskan mängida, hunti mitte ja see tuleks kohe-kohe välja, järgmistel päevadel.

Seega ma olen cleared küla ja kõik peaks sellest aru saama ning mu postitus aitab koheselt ka q_q rolli paremini mõista, kui ta aktiivseks muutub.