Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 60 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 1195
  1. #381
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    eile öösel q_q ga ymber lõkke tantsides jõudsin lahenduseni, et tiigrikutsu võib olla hundikutsu hoopis : )
    Sind ja rankat ma liigutaks küla alla, te ei teeks huntidena sellist showd isegi kui ainult üks teist oleks hunt.
    teine lause kahtlane

    nagu ta teaks et ma küla ja mina/ranka sellist showd ei teeks kui ainult üks meist hunt oleks ja kuna ma peeked küla siis ranka ka küla? tahab vist nii öelda?

    vahet pole ma clear anyway

  2. #382
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    lugesin veist valesti vist

    ei näind sõna "isegi" dunno kas see midagi muudab

    ei leidnud ka mingit clear peeki muidu

  3. #383

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    See suur stiilimuutus avicii poolt oli see mis välja andis. Seega järelejäänud huntide seas peaks keegi mõtlev player ka olema. Aga üldine pilt paistis täpselt nagu Luuk olukord, kui meie hundid olime. Igatahes kui silmad täielikult lahti saan kukun ka teemat lappama.

  4. #384

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    q_q cleared. ja ma 99% kindel, et sa või ranka tema peak. ei ole lihtsalt adekvaatset põhjust, miks peaks esimesel päeval peakima tiigrikutsut vms. q_q, kes paneb 200 posti päevas ning ranka, kes sisukate analüüsidega, oleks palju kasulikum info õhu pealt.

    ma ise olen päeval koolis, seega eemal

  5. #385

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Ma millegi pärast ikkagi pean Rankat nüüd pigem hundiks, lähtudes karupoja mõttekäigust, kui minu rong pihta hakkas ja ta sujuvalt sellega üle sõitma hakkas. Samas, kui jälgida poste ja mida kindlamaks muutub minu rongi lagunemine seda emotsionaalsemaks lähevad ka ranka postid ja üritab ikka tuliselt välja tuua põhjuseid miks minu söömine oleks palju parem täna, kui seda on Yolo. Korra hakkab isegi päris selgelt clearitud külameest karupoega süüdistama hundiks olemises, kuna ta sai aru, et midagi on siin mäda ja oli pigem kaitsmas kaas külameest ehk mind. Ranka osavalt aga üritas ära kasutada igast nüanse, et ala "tema eelmine mäng oli hidden kuna on hunt" minu kirjelduse posti peale ta ei vastanud midagi küll aga oli ikka veel hinges, et miks ma ei vastanud oma staatuse kohta.

  6. #386

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ja WTF und ma just nägin omfg
    ma nägin täna kõige haigemat und, mida kunagi vist näinud olen, vastik:S

  7. #387

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    ahjaa, tiigrikutsu, jõu

  8. #388

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tiigrikutsut ehk pole mõtet hääletada? Kui ta välja ei ilmu, siis modkill. Ja kui ilmub, eks siis räägib ennast sisse ka :)

  9. #389

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Või tegelt, annabki talle ehk motivatsiooni ikka tulla siia kirjutama :D
    tiigrikutsu

  10. #390
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    poh mul game nearly solved we win anyways

    ma magama
    WP kui solved, sest ma täiega confused.

    Aga noo vaatame, kuidas Ranka reageerib.

  11. #391

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Tiigrikutsut ehk pole mõtet hääletada? Kui ta välja ei ilmu, siis modkill. Ja kui ilmub, eks siis räägib ennast sisse ka :)
    jup, aga praegu minu jaoks väga kahtlane. Väga võimalik, et ta oli kool yologa hunt, sest kui tema afk, siis uus mängija yolo ei oskanud ka midagi peale hakata.

  12. #392
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    See suur stiilimuutus avicii poolt oli see mis välja andis. Seega järelejäänud huntide seas peaks keegi mõtlev player ka olema. Aga üldine pilt paistis täpselt nagu Luuk olukord, kui meie hundid olime. Igatahes kui silmad täielikult lahti saan kukun ka teemat lappama.
    Kas keegi teine veel avastas avicii mängus stiilimuutust? Mina seda tähele ei pannud ja kõikide teiste postid kahvatusid minu, qq ja karupoja postides.

    Ma olen algusest peale öelnud, et wow on huntide kambas ja eeldan, et simmo ka. WOW pani oma hääle alguses yolo peale. Aega oli neil pikalt rongi minema vedada. Siis ta hakkas süüdistama mind, nagu sooviks rongi kuskil suunas liigutama hakata. Oleks küla rongiga läinud, oleks ka tema sujuvalt hääle mu peale pannud ja seda ka yolo teinud.

    Kolmas hunt on simmo. Teda ärge täna ära unustage. See eilne staatuse jama ja põhjendused ning kui hääled ta pealt kadusid, siis muutus kohe vaikseks, et mitte endale tähelepanu tõmmata.

  13. #393
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Tiigrikutsut ehk pole mõtet hääletada? Kui ta välja ei ilmu, siis modkill. Ja kui ilmub, eks siis räägib ennast sisse ka :)
    Kui KT pani hääle tiigrikutsu peale, siis ma eeldaks, et ta on hunt. Milleks panna hääled surnud mängija peale, kes võib saada modkilli. Kui ta on AFK siis hääled teda tagasi ei too. Ainuke, kes teda saavad tagasi tuua on hundid ise: võttes temaga skype väliselt ühendust vms.

    Seega me raiskame väärtuslikku arutelu ja päeva, kui hakkame teda pushima.

    Aga kas keegi teine märkas eile avicii stiili muutust? Mina ei märganud. Kui teised ka ei märganud, siis pidid seda märkama ainult hundid poste analüüsides (neil rohkem infot ja parem sellele järelduse jõuda), mis viitab wowi hundilisusele.

    Mina hääletan välja hetkel Simmo. Sest ta on hundine, teiseks ta ei ole ühtegi põhjust andnud ja üldiselt ajab marru siin mängus :)

  14. #394

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui KT pani hääle tiigrikutsu peale, siis ma eeldaks, et ta on hunt. Milleks panna hääled surnud mängija peale, kes võib saada modkilli. Kui ta on AFK siis hääled teda tagasi ei too. Ainuke, kes teda saavad tagasi tuua on hundid ise: võttes temaga skype väliselt ühendust vms.

    Seega me raiskame väärtuslikku arutelu ja päeva, kui hakkame teda pushima.

    Aga kas keegi teine märkas eile avicii stiili muutust? Mina ei märganud. Kui teised ka ei märganud, siis pidid seda märkama ainult hundid poste analüüsides (neil rohkem infot ja parem sellele järelduse jõuda), mis viitab wowi hundilisusele.

    Mina hääletan välja hetkel Simmo. Sest ta on hundine, teiseks ta ei ole ühtegi põhjust andnud ja üldiselt ajab marru siin mängus :)
    "Küla, Küla 1. T.A.S.E.M.E mõtlemine palun." "Aga tegelikult on nii, et Wow teadis, et küla teadis, et hunt ei räägi oma käiku välja ja see post peab tähendama, et ta hunt"

    Oh comeon, ranka

  15. #395
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    "Küla, Küla 1. T.A.S.E.M.E mõtlemine palun." "Aga tegelikult on nii, et Wow teadis, et küla teadis, et hunt ei räägi oma käiku välja ja see post peab tähendama, et ta hunt"

    Oh comeon, ranka
    Hahahha

    Ma arvan, et siin on rohkem hundikandidaate kui mina. Simmo, tiigrikutsu ja sina. Kahele esimesele on veel kõvemad readid, kui miski lolluse välja mõtlemine.

    Ma ei hakka oma rongi takistamagi, sest ma tean, et mu väljaminek on +EV külale. Maybe isegi antud hetkel kõige suurem EV (kui minna lihtsalt hundi otsingule) ja seepärast võin end ohvriks tuua. Töötan külaga koos ühte jalga ning enda perse päästmiseks ei hakka kindlasti kedagi teist ohverdama.

  16. #396
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Ja rongi takistamine ei tähenda seda, et ma oleks alla andud: ei ole ja teen täna veel korralikult tööd, et hundid paljastada.

  17. #397

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui KT pani hääle tiigrikutsu peale, siis ma eeldaks, et ta on hunt. Milleks panna hääled surnud mängija peale, kes võib saada modkilli. Kui ta on AFK siis hääled teda tagasi ei too. Ainuke, kes teda saavad tagasi tuua on hundid ise: võttes temaga skype väliselt ühendust vms.

    Seega me raiskame väärtuslikku arutelu ja päeva, kui hakkame teda pushima.

    Aga kas keegi teine märkas eile avicii stiili muutust? Mina ei märganud. Kui teised ka ei märganud, siis pidid seda märkama ainult hundid poste analüüsides (neil rohkem infot ja parem sellele järelduse jõuda), mis viitab wowi hundilisusele.

    Mina hääletan välja hetkel Simmo. Sest ta on hundine, teiseks ta ei ole ühtegi põhjust andnud ja üldiselt ajab marru siin mängus :)
    ma saan aru, et sul on iga mängija kohta hundised telle kamaluga võtta, kuid avicii mängustiili muutust on raske mitte märgata. Mängija, kes ühes mängus postitas ca 40 postitust päevas ja kaitses ennast viimase veretilgani, mis tõi kaasa isegi banni, muutus vaikseks hiireks nurgas. Ja sellele juhtisin mina tähelepanu ka eile. erinevalt mõnest ma sain lõpuks aru, et on ka muid variante, miks ta stiil võis muutuda ning lõpetasin pushimise ja andsin benefit of a doubt.

    Tuleb välja, et keegi sai sellest veel aru. ja muuseas, ma üldse ei imestaks kui ranka siin selle jutuga üritab ennast hundina leveldada.

  18. #398

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Minumeelest on asi lihtsam: Tiiger, kes on hunt on mingil põhjusel eemal ja teine hunt Simmo on alles algaja. Nii oligi raske eile Yolol tulla mingi mõistliku tekstiga lagedale ning pigem loodeti, et teema vajub ära. Kuid siis avastas q_q selle hide teema ja tõmmati tuli neile mõlemale peale. Päris lõpus kui oli enamvähem selge, et Yolol minek, siis nii kindluse mõttes lükkas Simmo oma hääle Yolo'le.
    Ja täpselt nii lihtne see ongi. Peab olema.

  19. #399
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Absoluutselt ei levelda. Pange rong minu peale ja ma ei hakka end kaitsma. Minu vastu räägivad kohati mu sõnad ja süüdistamised, aga mitte teod. Ma olen algusest peale surunud teatuid mängijaid ja nagu nägid ei kaitsnud ma mitte kuidagi ka yolot.

    Hetkel on tegelt tekkinud väga sitt olukord. q_q, mina ja sina. Kõik meist ei saa olla hundid see on fakt. Üks meist on süütu külaelanik. Võib-olla kaks, võib-olla kõik kolm. Seepärast meie omavaheline jagelemine, kus me oleme kõik külaelanikud viivad meid räigelt tülli.

    Ma ei ole kahtluse varju veel sinu pealt eemaldanud, aga ma ei soovi hetkel küll rohkem puid lõkkesse lükata enne, kui on tulnud ka teised postitama - võib-tulla väga häid ideid. Küll, aga me ei tohiks võtta kahtluse varju ära simmo pealt.

    Teiseks miks me peaksime täna plaani muutma? Eile võtsime välja yolo, täna läheb simmo ja see aitab nii mõndagi clearida.

  20. #400

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Minumeelest on asi lihtsam: Tiiger, kes on hunt on mingil põhjusel eemal ja teine hunt Simmo on alles algaja. Nii oligi raske eile Yolol tulla mingi mõistliku tekstiga lagedale ning pigem loodeti, et teema vajub ära. Kuid siis avastas q_q selle hide teema ja tõmmati tuli neile mõlemale peale. Päris lõpus kui oli enamvähem selge, et Yolol minek, siis nii kindluse mõttes lükkas Simmo oma hääle Yolo'le.
    Ja täpselt nii lihtne see ongi. Peab olema.
    ei ole nii lihtne imo. Simmo lükkas nii kui tuli talle tuli, oma hääle yolonaatori peale. Pärast seda muidugi kui mina ja q_q olime seda teinud.

    kuna sinu teooria on based on, et tegemist uute ja kogenematute mängijatega, siis uus ja kogenematu mängija pigem ei mõtle sellises olukorras pikema perspektiivi peale ja ei lükka kaashunti tanki

Lehekülg 20, kokku 60 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES