Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 60 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1195
  1. #121

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Avicii,

    kas sa tegid eile hommikul ühe posti (post 11) ja siis pärast seda unustasid ära, et siin mäng on? Natuke kahtlane liin mängijalt, kes varasemalt tõsiselt võtnud

    ranka teooria sobib, kuid lihtsalt meeldetuletusena, et esimene mäng praegu tal. jmsksns69 on juba mitmendat mängu u. samasuguse stiiliga. Kui esimeses mängus peeti ka teda alguses üheks hundiks imo just tulenevalt tema stiiilist, siis hilisemalt mitte.

    eluvenna loogika tiigrikutsu kohta tundub hetkel ka legit rong.

    wow tuleb juba mitmendat mängu mingit jama ajama (no offence), kuidas see mäng plaanis tõsiselt võtta ja mäng kiirelt ära lahendada, kuid siis kaob ära. Eks saab kuulda varsti jälle standard vabandust, kuidas ei õnnestunud ikka ajaliselt ning ei olnud midagi tarka ka öelda. Ainuke probleem, et kui ta enne on vist (?) olnud sellise stiiliga küla, siis nüüd juhul kui ta hunt, on tal hea ja pigem tark mõte hoida samat stiili. Sest kui ta praegu seletama hakkaks, siis oleks ta insta väga hundine (based on varasemad mängud).

  2. #122

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Avicii,

    kas sa tegid eile hommikul ühe posti (post 11) ja siis pärast seda unustasid ära, et siin mäng on? Natuke kahtlane liin mängijalt, kes varasemalt tõsiselt võtnud

    ranka teooria sobib, kuid lihtsalt meeldetuletusena, et esimene mäng praegu tal. jmsksns69 on juba mitmendat mängu u. samasuguse stiiliga. Kui esimeses mängus peeti ka teda alguses üheks hundiks imo just tulenevalt tema stiiilist, siis hilisemalt mitte.

    eluvenna loogika tiigrikutsu kohta tundub hetkel ka legit rong.

    wow tuleb juba mitmendat mängu mingit jama ajama (no offence), kuidas see mäng plaanis tõsiselt võtta ja mäng kiirelt ära lahendada, kuid siis kaob ära. Eks saab kuulda varsti jälle standard vabandust, kuidas ei õnnestunud ikka ajaliselt ning ei olnud midagi tarka ka öelda. Ainuke probleem, et kui ta enne on vist (?) olnud sellise stiiliga küla, siis nüüd juhul kui ta hunt, on tal hea ja pigem tark mõte hoida samat stiili. Sest kui ta praegu seletama hakkaks, siis oleks ta insta väga hundine (based on varasemad mängud).
    no saa ise ka aru, laupäeva hommikul ( kell1 päeval ärkad ) jubesitt olla, magad enamus aja ja kassid teskiall, väga ei tule sellised asjad meelde, eile öösel tuli kell 2 aga siis vaatasin, et täna läheb päev edasi ja kirjutan siis.

  3. #123

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    ehk siis mina kahtlustaks Avicii, bds, tiigrikutsu ja wowi vahel. Samas oleks imo hea kui avicii oleks küla ning pigem jätaks ta veel sisse, sest end game-s kasulik. Karta on, et hundid hakkavad ükshaaval paremaid lahendajaid eemaldama

  4. #124

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Vote count #120

    3 IamAllin (q_q, Avicii, Jmskns69)
    2 tiigrikutsu (karupoeg, eluvend)
    2 Jmskns69 (IamAllin, Simmo)
    2 q_q (backdoorsex, Yolonaator)
    1 backdoorsex (ranka)
    1 Yolonaator (WowAwiAA)

    Parandage kui miskit mööda.

  5. #125

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    no saa ise ka aru, laupäeva hommikul ( kell1 päeval ärkad ) jubesitt olla, magad enamus aja ja kassid teskiall, väga ei tule sellised asjad meelde, eile öösel tuli kell 2 aga siis vaatasin, et täna läheb päev edasi ja kirjutan siis.
    lihtsalt kirjutan välja oma mõtteid.

  6. #126
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Ma lisan ka avicii kahtlusaluste hulka

  7. #127

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ehk siis mina kahtlustaks Avicii, bds, tiigrikutsu ja wowi vahel. Samas oleks imo hea kui avicii oleks küla ning pigem jätaks ta veel sisse, sest end game-s kasulik. Karta on, et hundid hakkavad ükshaaval paremaid lahendajaid eemaldama
    põhjenda palun, mis alustel sa eelmainitud nimesi hundilahtrisse tõukad?

  8. #128

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tegelikult tahtsin lihtsalt näha kuidas reageerid, kuna Allini vastu rünnak tundus algselt kuidagi hundiliselt. Suhteliselt neutraalse vastuse koha pealt enam ma sind hundiks ei pea. Samas esimene maskeeritud post oli mõeldud nagu küsimusena bds'ile - algselt juba mõtlesin, et hunt pigem jätaks kahesilma vahele nagu lauluna aga külamees oleks mingi kommentaari sealt vastu pannud. Nüüd kus ranka tõi veel välja mõne näite - panen oma hääle bds'i peale. Samas võibolla lihtsalt uue mängijana ei taha passiivsena tunduda aga vaatame mis saab.
    backdoorsex

  9. #129

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    põhjenda palun, mis alustel sa eelmainitud nimesi hundilahtrisse tõukad?
    what? sa ise kopeerisid mu teksti

    Avicii,

    kas sa tegid eile hommikul ühe posti (post 11) ja siis pärast seda unustasid ära, et siin mäng on? Natuke kahtlane liin mängijalt, kes varasemalt tõsiselt võtnud

    ranka teooria sobib, kuid lihtsalt meeldetuletusena, et esimene mäng praegu tal. jmsksns69 on juba mitmendat mängu u. samasuguse stiiliga. Kui esimeses mängus peeti ka teda alguses üheks hundiks imo just tulenevalt tema stiiilist, siis hilisemalt mitte.

    eluvenna loogika tiigrikutsu kohta tundub hetkel ka legit rong.

    wow tuleb juba mitmendat mängu mingit jama ajama (no offence), kuidas see mäng plaanis tõsiselt võtta ja mäng kiirelt ära lahendada, kuid siis kaob ära. Eks saab kuulda varsti jälle standard vabandust, kuidas ei õnnestunud ikka ajaliselt ning ei olnud midagi tarka ka öelda. Ainuke probleem, et kui ta enne on vist (?) olnud sellise stiiliga küla, siis nüüd juhul kui ta hunt, on tal hea ja pigem tark mõte hoida samat stiili. Sest kui ta praegu seletama hakkaks, siis oleks ta insta väga hundine (based on varasemad mängud).
    teised olid need mõtted juba välja käinud, seega viitasin ka neile, millega nõustun ning tõin välja ka sinu. mida ma veel põhjenmdama pean?

  10. #130

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    ehk siis bds ranka poolt toodud põhjustel. tiigrikutsu eluvenna toodid põhjustel ning ise lisasin juurde sinu ja wowi (põhjused lisatud). funktsionaalne lugemisoskus not much?

  11. #131

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    mis alustel sa eluvenna külaks clearid ja tema rongi tiigrikutsu vastu legitiks pead?

  12. #132
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    mis alustel sa eluvenna külaks clearid ja tema rongi tiigrikutsu vastu legitiks pead?
    Miks nii närviline? Kui mu nimi oleks seal nimekirjas siis ma küll nii ei käituks. Tundub nagu jagaksid laksmata karu nahka.

  13. #133

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks nii närviline? Kui mu nimi oleks seal nimekirjas siis ma küll nii ei käituks. Tundub nagu jagaksid laksmata karu nahka.
    haha, ei ole närviline, üritan siin rahulikult mõttetööd teha : )

    TO KARUPOEG:
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ehk siis bds ranka poolt toodud põhjustel. tiigrikutsu eluvenna toodid põhjustel ning ise lisasin juurde sinu ja wowi (põhjused lisatud). funktsionaalne lugemisoskus not much?
    eluvend hääletab tiigrikutsut põhjustel:

    Tsitaat Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    Kahtlaselt vaikne ta. Ühe lambiposti viskas kohe alguses ja edasi vaikus.
    Tema tavapärane liin on olnud way lahmivam(, kui see midagi see mäng määrab).
    Tiigrikutsu oli foorumis viimati: Eile 13:46

    Seetõttu ei tundu see argument legit ja ei tundu ka see, et sina seda confid.

  14. #134

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    mida ma ütlema pean?

    Ma olen ise mõelnud nende isikute kohta sama. Põhjusel, et keegi on varasemalt selle juba välja toonud, siis olen ma nende nime toonud ka sisse. täpselt sama nagu ranka nime bds-i teooria puhul.

    ma ei ole kedagi clearinud ega confinud. lihtsalt need on mu 4 ainukest kahtlusalust hetkel. Keegi ei saagi olla day 1 cleared küla või cleared hunt, aga kuskilt peab alustama.

    tiigrikutsu kohta su välja toodud kellaaja asi võtab talt kahtlust maha, olen nõus jah. Sorry, ma ei ole viitsinud day 1mingit james bondi ka siin mängida.

  15. #135

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    No kui need olid su 4 hundikandidaati siis kes oleks sinu 4 külakandidaati hetkel?

  16. #136

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Mina täna Aviciid ei hääletaks, hüppas kohe peale peale q_q häält minu rongi peale ja ma ei usu, et hunt seda niimodi teeks, pigem laseks asjal teise päeva jõuda ja siis vaadata, kuhu saaks vaikselt see hääl panna. Tiigrikutsu on tõesti tavaliselt rohkem jutukas olnud, vaatame-ootame kuni ta välja ilmub.

  17. #137

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    No kui need olid su 4 hundikandidaati siis kes oleks sinu 4 külakandidaati hetkel?
    neid hundikanditaate võib mul 10 ka olla, see ei tähenda, et mul külakandidaate 10 oleks.

    pigem külased ranka ja q_q. teisi lahterdaks praegu somewhere in the middle.

    IamAllini ma hundi alla ei paneks, nagu osad seda teevad, sest ma ei näe tema lauseid nii nagu nt q_q arvas.

    aga tiigrikutsu võib hetkel sealt 4 seast julgelt maha vist tõmmata sinu väljatoodud põhjustel.

  18. #138
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    hey

  19. #139

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Hääletan siis Jmskns69
    jään enda juurde kindlaks,et sina ja AllIn ehk hundud !

  20. #140
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    backdoorsex - täpselt pätijutt, kes on varastanud rahakoti, ja nüüd aitab teistel otsida ning teeb seminalju ehk ei ütle midagi konkreetselt ja samas ei soovi hoida ka väga madalat profiili, et kahtlust äratada.
    Ranka. Arva mis tahad aga tegelikult ma lihtsalt ei oska seda mängu kaasa mängida. Ei ürita kuidagi tahaplaanile ennast peita aga ei oska ka kahjuks midagi asjalikku postitada. Tubli töö sellessuhtes kõigile, kes lahendavad ja erinevaid diskussioone tekitavad. Ma fish lihtsalt :(

    Anyways ära põe, ma küla.

Lehekülg 7, kokku 60 EsimeneEsimene ... 567891757 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES