Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 57, kokku 60 EsimeneEsimene ... 7475556575859 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 1195
  1. #1121
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    viimase hingetõmbeni lootsin, et seekord jmnsk teeb iõe otsuse, aga pidin pettuma. Ja tsiteerides klassikuid, siis "That’s the second time I’ve had to watch that man sail away with my ship."
    Ma oli otsust tegemas aga siis tuli see 100% on homme ka päev post !

    Ja otsustasin, et kui panen Simmo teen sama vea mis autoriteedid q_q ja Ranka ning mõte sellest, et BDS tegi hundina nii ilusa postituse lohutas, et nii kaotada pole väga häbi ...

  2. #1122

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    Jep ma poleks bds'i hundiks sellise stsenaariumiga pidanud.

  3. #1123

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    Karupoeg oli Avicii esimene peek btw

  4. #1124
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    karupoeg sa pidid :30 telekat vaatama ju

  5. #1125

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    Tsitaat Algselt postitas Simmo Vaata postitust
    Nagu ma ütlesingi oli üpriski raske külamatšo vastu sõdida aga päeva algusest oli selge, et libahunt on teine.
    Simmo, minu vabandused. Aga sa saad aru, et olukord nõudis sellist lähenemist. Ma usun , et sa saad aru, et mul ei olnud kerge sellist sitta suust välja ajada ja mõelda koguaeg, mida su normaalsetele vastustele vastu panna (midagi mis oleks vähegi loogilise sisuga)

  6. #1126

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Putkimies jagas ära vähemalt JA TULI ÕIGE RONGI OTSA. poleks pidanud ka midagi vahetama hakkama ja lihtsalt lootma, et JM tuleb õige rongi peale.

  7. #1127

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    aga huntidelt väga hea mäng, aga lõppus oli ikka slopy play teie poolt:D Miks mitte BDS hääletada karupoega ja öösel võtta välja putkimies ning simmo oleks 10000% kindel olnud, et sa küla ja oleks homme mäng teie oma olnud:D Ohverdasite mängu algul ja oleks ohverdanud lõpus ja oleks 100% win olnud, praegu läks libedalt:D
    see oleks tõesti parem variant olnud. Aga kui aus olla, siis ma uskusin, et ma suudan oma teooria kindlamalt peale suruda ja tahtsin, et kiiremini läbi saaks mäng.

    btw. ma ei süüdistaks siin väga jmskns69, sest no ma ei tea, imo ta nii selge ka ei olnud.

    kui wholecards näha, siis ikka lihtsam mängida, eksole...

  8. #1128

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Simmo, minu vabandused. Aga sa saad aru, et olukord nõudis sellist lähenemist. Ma usun , et sa saad aru, et mul ei olnud kerge sellist sitta suust välja ajada ja mõelda koguaeg, mida su normaalsetele vastustele vastu panna (midagi mis oleks vähegi loogilise sisuga)
    Jep, ega su vastused jäidki samaks. Lihtsalt väänasid sõnu. :) Soulreadisin ära su hundiks, ei tea kas homme oleks BDS'i hundiks lugenud küll aga ilmselt küll, kui JM69 oleks ära tulnud sealt.

  9. #1129

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas Simmo Vaata postitust
    Putkimies jagas ära vähemalt JA TULI ÕIGE RONGI OTSA. poleks pidanud ka midagi vahetama hakkama ja lihtsalt lootma, et JM tuleb õige rongi peale.
    jap, ma nii lootsin, kui oli 2:2, et jmnsk tuleb ja lajatab ära ja sisi homme oleks BDS juba 100% võetud. Samas jah, hundid oleksid saanud teha täiesti perfect mängu, kui BDS oleks karupoja tuimalt täna nahuij saatnud ja öösel putkimehe võtnud. Siis oleks küla drawing dead olnud.

  10. #1130

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    GG, kui teisipäeval pärast nädalast eemal olekut koju jõudsin ja postitama tulin, et mäng lukku lüüa olin juba oksa otsas rippus :D.

  11. #1131

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Ja obviously ma oleks hundina eile öösel nahka pistnud sinu. lol

  12. #1132

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    see oleks tõesti parem variant olnud. Aga kui aus olla, siis ma uskusin, et ma suudan oma teooria kindlamalt peale suruda ja tahtsin, et kiiremini läbi saaks mäng.

    btw. ma ei süüdistaks siin väga jmskns69, sest no ma ei tea, imo ta nii selge ka ei olnud.

    kui wholecards näha, siis ikka lihtsam mängida, eksole...
    ei lol, absull ei süüdistada teda, lihtsalt lootsin, et seekord flipib õigele poole ära. Aga jah oleks mingi muu variant olnud, peale simmo, sest simmo oli küll tegelt külana ennast ära tõestanud.

  13. #1133

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    lol. ma veel küsisin wowilt, et never ta ei oleks pakkunud mind ja ta readis nii minu kui bds-i ära.

    ma ei saa aru, kuidasmoodi?

  14. #1134

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    GG!
    Enda poolt suht nadi mäng :( Aga mis teha, palju eemalviibijaid tegi asja veits raskemaks kaa...
    Oleks pidanud vist tugevamalt vihjama eile, et Karupoega kahtlustaksite. Aga mis seal ikka, kuni viimase hetkeni ei saanud olla kindel huntides. Hästi mängitud!

  15. #1135

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas Simmo Vaata postitust
    Ja obviously ma oleks hundina eile öösel nahka pistnud sinu. lol
    tule rollist välja nüüd

  16. #1136

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    GG, kui teisipäeval pärast nädalast eemal olekut koju jõudsin ja postitama tulin, et mäng lukku lüüa olin juba oksa otsas rippus :D.
    ma olen kindel, et järgmine mäng oled aktiivne

  17. #1137
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2012
    Postitusi
    477

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Õpeta mind ka nii hästi readima.
    Olin just mõtlemas kas hunt võib ennast nii lihtsalt paljastada kui Simmo mulle hääle pani ja läksin vist paanikasse.

    Praegu vaatan, et lahendus oli kogu aega silmnähtav. Jube piinlik on

  18. #1138

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    ei lol, absull ei süüdistada teda, lihtsalt lootsin, et seekord flipib õigele poole ära. Aga jah oleks mingi muu variant olnud, peale simmo, sest simmo oli küll tegelt külana ennast ära tõestanud.
    Aga ma mängin ju esimest korda ka.

    Järgmine kord leveldab paremini.

  19. #1139

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    lol. ma veel küsisin wowilt, et never ta ei oleks pakkunud mind ja ta readis nii minu kui bds-i ära.

    ma ei saa aru, kuidasmoodi?
    Sinu readisin, ja ainuke noob hunt kellega sind siduda oli bds. Ainus probleem oli, et ranka mängis ka hundiselt ja see ei sobinud asjaga kokku

  20. #1140

    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    Ma ei oleks pidanud never oma häält Putkimiehe peale panema, kes oli mu jaoks cleared!

Lehekülg 57, kokku 60 EsimeneEsimene ... 7475556575859 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES