Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 13, kokku 13
  1. #1

    kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Mängin limiiti NL5 starsis ja tähelepanek selline, et vahest kohtab sendilaudades platinum star mehi, kelle bankroll ilmselt nii suur, et sendikaid mängima ei peaks. WTF nad seal sendikates passivad? :D Et rollile 5senti lisa teenida ? igatahes imelik. kui oleksin platinum star mängiksin ilmselt juba NL100s

  2. #2

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    nl10-s üks regular vabsjee supernova ei tea mis keiss oli mingit nit stiili kh veel mängis

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    ma trios k2isin tihti tiltis peaga PLO4ja lammutamas, vb on asi sellega seotud

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas Bikewarrior
    Mängin limiiti NL5 starsis ja tähelepanek selline, et vahest kohtab sendilaudades platinum star mehi, kelle bankroll ilmselt nii suur, et sendikaid mängima ei peaks. WTF nad seal sendikates passivad? :D Et rollile 5senti lisa teenida ? igatahes imelik. kui oleksin platinum star mängiksin ilmselt juba NL100s
    Mõni vend on võib-olla bustoks läinud ja üritab nullist alustada, samuti on võimalik seal odavalt tilti maandada ning mõni kolmas jälle tahab näiteks sit and go-de pealt cashi üle minna ning kohe alguses ei taha kõrgeid limiite võtta.

  5. #5

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Olen samuti NL2's donkineerimas käinud ja olen Platinum :)

    Vahel juhtub ikka experimente, kui võib ka täiesti korralikku pokkerit mängida kuskil madalal :)

    Nagu ntx ESTPatricku videote seeria!

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Ma olen kohanud supernovat 3$ SnG lauas, aga see oli muidugi suur haruldus :)

  7. #7

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    SNE nl50es, semi regular ja puha. kusagil teises teemas oli temast isegi juttu :P mingi china nimega. statsid olid midagi 4/3/x ja kui ma ei eksi siis shortis ka obv.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas Booyaka
    SNE nl50es, semi regular ja puha. kusagil teises teemas oli temast isegi juttu :P mingi china nimega. statsid olid midagi 4/3/x ja kui ma ei eksi siis shortis ka obv.
    hongzhong?

    Vastus on imelihtne: Te kohtate tihti Platinium või parema leveliga mängijaid mikro limiitides, kuna väga väikese IQ-ga vennad roboteerivad Starsis! See tähendab seda, et nad on nullis või väheselt kaotavad mängijad, kes elatuvad 100% rakebackist (Loe: FPP-dest, on FPP-Prod)

  9. #9
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Äkki tüübid jagavad oma kontot korterinaabritega, üks on NL100 regular, teine NL10 :P

  10. #10
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.

  11. #11

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.
    wtf? mingit viidet on v?

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas Helmps
    wtf? mingit viidet on v?
    Need olid juba mingi x aeg tagasi. Kindlasti mõni õnnelik võis kuskilt madalast limiidist olla.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.
    See SNE (IntenseDawg), kes oli minuga SCOOP $1050 ME lauas oli üks kahest õnnelikust, kes sai omale SNE staatuse tänu tollele turniirile.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES