Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 71 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1414
  1. #181
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    On see normaalne kui filosoofia teaduskonna magister kirjutab vaheeksamil oma teaduskonnaks filossoofia?
    Kui niimoodi saadakse bakalaureusekraad, siis eks magistrantuuriski võib igasuguseid kohata.

  2. #182

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kui niimoodi saadakse bakalaureusekraad, siis eks magistrantuuriski võib igasuguseid kohata.
    see lihtsalt üks kaugõppe hipi, kes oli veidi üle oma pea vette sattunud. Aga ma olen oma silmaga näinud majandusteaduskonna magistritöid, mis on täis selliseid metodoloogilisi vigu, et süda läheb pahaks. Tulemus oli A ja inimene hetkel doktorantuuris. Meedias kirjutatud selle põhjal kõlavaid artikleid jne. Endal läks umbes 10 minutit, et absoluutselt purustada kogu metoodika ning teine 30 min, et saada õigete andmete põhjal õiged tulemused.

  3. #183
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



    fuck yeah

  4. #184
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust


    fuck yeah
    yeah fuck!

  5. #185

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    see lihtsalt üks kaugõppe hipi, kes oli veidi üle oma pea vette sattunud. Aga ma olen oma silmaga näinud majandusteaduskonna magistritöid, mis on täis selliseid metodoloogilisi vigu, et süda läheb pahaks. Tulemus oli A ja inimene hetkel doktorantuuris. Meedias kirjutatud selle põhjal kõlavaid artikleid jne. Endal läks umbes 10 minutit, et absoluutselt purustada kogu metoodika ning teine 30 min, et saada õigete andmete põhjal õiged tulemused.
    viidet tööle ka palun

  6. #186

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    sicksick video, soovitan vaadata:


  7. #187
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Kellelgi on kogemust sellega, et kodumaisnat ostes, peab müüja vana samaliigilise maisna tasuta ära vedama?

    Kas on targem paragrahv pähe õppida, või on suhteliselt standard.

    Refridegerator enam ei külmuta, aga freezer töötab normaalselt. Kaks kompressorit, seega ei oska midgai ise peale ka hakata.
    Mõtlen, kas osta soovist eraisiku käest suvaline odavam ja sebda siis nii transport kui ka kolatakso, või võtta poest mingi refurbised vms natuke kallim. Peab kojuveo eest ikka maksma väheke, aga kui vana ka ära veavad, siis vast saaks kiirelt ja tildivabamalt hakkama.

    Eraisiku käest vist alati võimalus üle ka saada.

  8. #188
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Minul on alati vana ära veetud kui soovi avaldanud olen.

  9. #189

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Kellelgi on kogemust sellega, et kodumaisnat ostes, peab müüja vana samaliigilise maisna tasuta ära vedama?
    Imo oli nii, et müüja on kohustatud vana müügikohas vastu võtma, aga mitte kodunt tasuta ära vedama. Üldjuhul kui tellida müügikohast uue kojuvedu, siis see sisaldab ka vana minema viimist.

  10. #190
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    kodumasinaid veetakse ju tasuta ära, metalliärikate poolt. Ise lasin kah vana pesumasina ära viia.

  11. #191
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Imo oli nii, et müüja on kohustatud vana müügikohas vastu võtma, aga mitte kodunt tasuta ära vedama. Üldjuhul kui tellida müügikohast uue kojuvedu, siis see sisaldab ka vana minema viimist.
    Ijeah, nii on.

    VV määruse 20.04.2009 nr 65 §5 lg1 kohaselt: on tootja kohustatud turustaja müügikohtade kaudu tarbijalt tasuta arvulise vastavuse alusel tagasi võtma turustatava seadmega sama liiki ja sama otstarvet täitvast seadmest tekkinud elektroonikaromu.

    Link määrusele:
    ( Click to show/hide )

  12. #192
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    kodumasinaid veetakse ju tasuta ära, metalliärikate poolt. Ise lasin kah vana pesumasina ära viia.
    paljudel siiski külmkapp ei kvalifitseeru, kuigi vaske ikka natuke seest saab ja mõlema dkompressorid ka parajad jurakad

  13. #193
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Kas keegi TÜ Ökonomeetria I on võtnud ning selle aine loengukonspekti omab?

  14. #194
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Terv,

    Tulen tagasi selle vee teema peale, sorry.
    Kas mu arvutused muidu õiged:

    8 kanti = 8 tonni = 8 000 liitrit = 258 l / päevas?

  15. #195

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Terv,

    Tulen tagasi selle vee teema peale, sorry.
    Kas mu arvutused muidu õiged:

    8 kanti = 8 tonni = 8 000 liitrit = 258 l / päevas?
    1kant=10hektoliitrit=1000 liitrit.

  16. #196
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    1kant=10hektoliitrit=1000 liitrit.
    Selge thx, lõpptulemus siiski õige.

  17. #197

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Imo oli nii, et müüja on kohustatud vana müügikohas vastu võtma, aga mitte kodunt tasuta ära vedama. Üldjuhul kui tellida müügikohast uue kojuvedu, siis see sisaldab ka vana minema viimist.
    this.

    kuigi ostes räägi kindlasti üle, et uue masina koju toomine sisaldab hinnas ka vana ära vedamist. mul üritasid euronicsi transamehed ca aasta tagasi külmkapi puhul 15€ lisa teenida sellega.

  18. #198
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Küsiks ka vee abi. Ehk keegi oskab öelda midagi. Tegemist vana majaga millel puudub eraldi liitumispunkt linna veega. vesi tuleb sisse naabermaja kaudu. Ja 1 trass läheb veel järgmisesse maija. Mingil hetkel hakkasid tekkima üüratud veevahed kui antud majas vett ei tarbitudki, 4 kanti maja kohta. Paar korda jagati see 3-me maja peale ära. Siis aga see maja millel on liitumispunkt linnaveega õiendas nii kaua, et neile enam veevahe ei kirjutatud . Nüüd on kahe maja peale korteri kohta vee vahe 8 kanti ja mul on sissetulev kraan kinni keeratud. NB: Tarbmine on null aga veearve 20€. Haldusteenuseid ja arveid väljastab ISS Eesti kes ütleb, et nemad ei saa mdiagi teha ja veevärk nõuab neilt raha ning keegi peab selle kinni maksma. Veemõõtjad on kõik taadeldud. Kas ma tõesti pean maksma mitte millegi eest 20 euri kuus või on mingi võimalus saada selelst jamast muud moodi lahti? Hetkel käib läbi arutamine isikliku liitumispunkti kohta, et saada omale eraldi ametlik trass, sest praeguse trassi kohta pole ei Iss-il ega viljandi veevärgil ühtegi joonist.

    Täiesti perses nüüd tuli uus vee arve mis on 43 EUROT kas mul on tarbijakaitsega siin mingi võimalus või ongi kõik õigused linnal?

  19. #199

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas keegi TÜ Ökonomeetria I on võtnud ning selle aine loengukonspekti omab?
    Kes õppejõud on?

  20. #200
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Küsiks ka vee abi. Ehk keegi oskab öelda midagi. Tegemist vana majaga millel puudub eraldi liitumispunkt linna veega. vesi tuleb sisse naabermaja kaudu. Ja 1 trass läheb veel järgmisesse maija. Mingil hetkel hakkasid tekkima üüratud veevahed kui antud majas vett ei tarbitudki, 4 kanti maja kohta. Paar korda jagati see 3-me maja peale ära. Siis aga see maja millel on liitumispunkt linnaveega õiendas nii kaua, et neile enam veevahe ei kirjutatud . Nüüd on kahe maja peale korteri kohta vee vahe 8 kanti ja mul on sissetulev kraan kinni keeratud. NB: Tarbmine on null aga veearve 20€. Haldusteenuseid ja arveid väljastab ISS Eesti kes ütleb, et nemad ei saa mdiagi teha ja veevärk nõuab neilt raha ning keegi peab selle kinni maksma. Veemõõtjad on kõik taadeldud. Kas ma tõesti pean maksma mitte millegi eest 20 euri kuus või on mingi võimalus saada selelst jamast muud moodi lahti? Hetkel käib läbi arutamine isikliku liitumispunkti kohta, et saada omale eraldi ametlik trass, sest praeguse trassi kohta pole ei Iss-il ega viljandi veevärgil ühtegi joonist.

    Täiesti perses nüüd tuli uus vee arve mis on 43 EUROT kas mul on tarbijakaitsega siin mingi võimalus või ongi kõik õigused linnal?
    Natuke segaseks jääb aga talupoja mõistus ütleb, et peaksid maksma veemõõtja näidu järgi. Nahhui teda siis üldse sinna vaja toppida on kui arveid kirjutatakse nn õhust.

    Mille järgi see esimene maja sai õiguse mitte veevahet maksta?
    Viimati muudetud Konso poolt : 08.04.13 at 10:06

Lehekülg 10, kokku 71 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES