Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 71 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 1414
  1. #521
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Viskan mõned chillimad random pildid ka sekka,
    Ei pumpa 24/7 fwiw

    ( Click to show/hide )

  2. #522
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    ei ole mingit isiklikku viha... aga no need osad eided... jamh... meil lihtsalt vist väga erinev naiste maitse.

  3. #523
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Macaus kindlasti paremad jamh, siin saarel valik v2ike ka.

  4. #524
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Põhja-Korea raketikatsetused on alanud. Esimene saadi ka lindile:

  5. #525
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    seni naerate kui reaalselt mingid tuumapommid peakohal lendama hakkavad

  6. #526
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    niih jörmid, mälumängu küss. oli ühe riigi juht. okupeeris teise riigi. okupeeritavas riigis oli ta sõjaväepolitsei poolt tagaotsitav seoses sõjaväekohususest eemale hoidmisega.

  7. #527
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***


  8. #528
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    yellow player sucks dik @ connect4

  9. #529
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
    Mis see artikkel loeb, kui sass ütles et lendavad.

  10. #530
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    seni naerate kui reaalselt mingid tuumapommid peakohal lendama hakkavad
    Pole ilus naerda P-korea üle ?.
    E:valus buzzkill
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 14.04.13 at 17:28

  11. #531
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas v@iko Vaata postitust
    Ma vist ainukene, kellele tundub see "kiimas pokkerihärrad Aasias kilidega...." teema madal, väga madal.......tulistage
    Täpselt sama mõte. Üks kirjutab «epic» jutte ja lisab pilte ning koor tagant: veel, veel, veel. Labasus on kirjutada, et saad raha eest naisi ja arvata, et oled nüüd superstaar.

    Õnneks elu on õiglane ja Google teeb oma töö ning ennegi nähtud «epic» ballereid ning 2.8k euroseid litse. Nutuvõru tuleb suuümber hiljem: kas siis oma lollusest, hilisemast piinlikusest või veel millestki hullemast.

    Ei pea silmas üleüldse tegusid, vaid just sõnu ja hoobelda/bragida, et panid suvalist prosti ning kellata, et veel ilma kaitsevahendita.

    Edu poistele!

  12. #532
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    muidu fine, aga mina ei reklaamiks oma nägu/nime avalikult.
    Ühel hetkel tekib soov või vajadus degenist inimeseks hakata, minna tööle, luua pere.
    Pole just eriti meeldiv, kui nett sellist paska täis.

  13. #533
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei olegi asi mille üle uhke olla, lihtsalt fun stories to read minu arust. Ja kui inimene ise rahul siis ei ole ka asi mida häbeneda, lihtsalt neutraalne trip-report.

    Kui urubu111 2 kuud ehitab oma rolli üles ja siis teeb $200K flipi ja kõik auku paneb, siis obv ma ei arva, et "wow what a smart amazing man", aga ma olen tänulik huvitava degen-story eest ja vastan, et thanks for good read, mitte "damn dude ur fuckin imbecill i hope u die".
    «Fun storiedel» on vahe sees: täpselt sama situatsiooni või sündmust saab kirjutada igavalt, labaselt, bragivalt, huvitavalt, humoorikalt, kurvalt jne. Olenemata sündmuse iseloomust. S.t. väga igava sündmuse võid kirjutada väga põnevalt ja põneva igava.

    Saan aru, et kõigist ei saa kirjaniku, aga praegused lood meenutavad mulle «epic 2.8k euri ballerz money printerite» lugu.

  14. #534
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    ah olge nüüd, ei hakka ükski personalispets kuskile pokkeriprode foorumisse backtreiccima, et mida seal nüüd kirjutati 2013 aasta aprillis.

  15. #535

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Õige mees võtab Aasia tripile ikka oma naise kaasa.

  16. #536

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    ah olge nüüd, ei hakka ükski personalispets kuskile pokkeriprode foorumisse backtreiccima, et mida seal nüüd kirjutati 2013 aasta aprillis.
    hakkab.

  17. #537
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    ah olge nüüd, ei hakka ükski personalispets kuskile pokkeriprode foorumisse backtreiccima, et mida seal nüüd kirjutati 2013 aasta aprillis.
    Tõenäoliselt mitte.

    Aga eeldan, et qbjohn tahab kunagi ka pereinimeseks hakata ning õrnemal sugupoolel on soodumus nuuskida, mida ta näiteks tegi 2013. aastal aasias tegi. See on üks näide ja ma küll ei näeks vajadust nii detaiselt iga suguakti kirjeldada.

    Need on minu 2 senti. Jätkake kindlasti kirjutamisega, ka mul on huvitav lugeda ja rahvas tahab tsirkust ning leiba, aga ma ei hakka varjama: praegused teosed on need, milleks ma üleeelmises postis neid nimetasin ehk nagu maakad oleksid jõudnud linna :) Teisisõnu omastarust epic-baller-superstaarid, aga mul kohati piinlik lugeda - nagu vaataks superstaari eelvooru ja pean tundma häbi :)

  18. #538
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    «Fun storiedel» on vahe sees: täpselt sama situatsiooni või sündmust saab kirjutada igavalt, labaselt, bragivalt, huvitavalt, humoorikalt, kurvalt jne. Olenemata sündmuse iseloomust. S.t. väga igava sündmuse võid kirjutada väga põnevalt ja põneva igava.

    Saan aru, et kõigist ei saa kirjaniku, aga praegused lood meenutavad mulle «epic 2.8k euri ballerz money printerite» lugu.
    Ennast jätab prostide teema suht külmaks. Peo jutte , peo pilte oleks küll norm vaadata ja lugeda.(või üldiselt anda tripist mingi ülevaade)
    Üldjuhul võib see prostide bangimine kummiga või ilma võib halvasti lõpeda.
    Pluss seal veel tume moraalne taust.(ei taha kõlada väga buzzkillina).

    Peo seikudest kuuleks küll veel , ja uuriks pilte.

  19. #539
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 347

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Ennast jätab prostide teema suht külmaks. Peo jutte , peo pilte oleks küll norm vaadata ja lugeda.(või üldiselt anda tripist mingi ülevaade)
    Üldjuhul võib see prostide bangimine kummiga või ilma võib halvasti lõpeda.
    Pluss seal veel tume moraalne taust.(ei taha kõlada väga buzzkillina).

    Peo seikudest kuuleks küll veel , ja uuriks pilte.
    Täpselt.

    Loomulikult ei saa varjamata jätta seda, mis seal on (prostitusioon), aga hetkel tiirleb teema pigem just prostitsiooni ümber ning minule tekitab küll imeliku tunde, et leidub väga palju poolehoidjaid.

    Sellinne tunne nagu oleks 15. aastaste kommuunis, kus igat lollus kiidetakse takka või oleks enamus foorumikasutajaid sajandeid kuival olnud ning see, mis tehakse on ainus pääsetee «paradiisi», aga kuna endal võimalusi ei ole, siis peab vesistama ning võtma fänni positsiooni postitava liidri üle.

  20. #540
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    seni naerate kui reaalselt mingid tuumapommid peakohal lendama hakkavad
    Kui sa teemast midagi ei tea, pole eriti tark hakata selliseid ütlusi loopima. Jätad endast lolli mulje.

    Põhja-Korea ei nuke kedagi, sest:

    (1) Põhja-Koreal ei ole ICBM'eid ja seetõttu saaksid nad reaalselt neid tulistada kas Lõuna-Korea, Jaapani või Guami suunas. Viimase kahe puhul suudaksid radarisüsteemid raketi üsna kiirelt üles korjata ning Jaapani/USA lennutõrjel ei ole mingit probleemi üksikut raketti alla tulistada. Kuigi nad on ähvardanud Lõuna-Korea suunas tuumalõhkepea lennutada, on selle sündmuse juhtumise tõenäosus äärmiselt väike kuna tagajärjed oleksid ka neile endile äärmiselt kahjulikud.

    (2) Põhja-Korea teab, et kellegi poole reaalset tuumalõhkepea saatmine tähendab sisuliselt enesetappu. Nad võivad küll rahvusvahelises meedias kõvasti propagandat levitada, aga riigi juhtivad isikud ja organid teavad väga hästi milline maailma olukord tegelikult on.

    (3) Põhja-Korea uus, noor liider proovib hiljutiste provokatsioonidega oma kindralite seas oma autoriteeti maksma panna. Alles hiljuti oli uudiseid sellest kuidas KJU vastu sooritati atendaadikatse, mis näitab üsna selgelt, et siseriiklikul tasandil esinevad rahutused.

    (4) Kui minevikku vaadata, siis Põhja-Korea on hakanud tavaliselt sellisel moel "hõõruma" ja kogule maailmale sõda kuulutama kui nad tähelepanu otsivad ning abi vajavad. See on ilmselgelt järjekordne katse liitlasriigid rahuläbirääkimiste laua taha saada ning majanduslikku abi küsida, andes lubaduse et nad lõpetavad tuumaprogrammi (mida nad ilmselgelt ei tee). Obama valitsus mängib minu arvates praegust olukorda üsna hästi ja ei lähe enam selle vana triki õnge.

    tl;dr: Põhja-Korea ei nuke kedagi vaid nad tahavad lihtsalt näidata, et nad maailmas olemas on ning kasutada tuumarelvi abi saamiseks.

Lehekülg 27, kokku 71 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES