Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 71 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 1414
  1. #821

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    sest minu silmis on selline teguviis varastamine ja andsin talle võimaluse oma tegu natukenegi heastada
    lollidelt pidigi raha ära võtma, one way or another

  2. #822

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Seigad Macaust ja muust on igati oodatud imo.
    Imelik hakkab kohe vaadata, kui õhku täis see Junken siin on. Ei saa mainimata jätta, et mõni aeg tagasi Qbjohn tegi herr Junkeni HUs bustoks, kui too oli talle lauda ise järgi istunud ja peale seda hakkas poiss nutma ning palus, et John saadaks talle pool raha tagasi...
    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    heh fyte, bustoks ma nüüd küll ei saanud, ja minu lauda istus siiski ta ise, mitte mina ei istunud tema lauda, get ya facts str8

    long story short, olime johniga mingid semi-tuttavad, vaatasime mikogost teineteise mänge ja värke, siis tuleb vana istub minu lauda mingi tundmatu nimega ja hakkab mind abusema pmts, kuna ta teadis kuidas ma mängin ja mul polnud aimugi alguses, et see tema oli, pärast obv tuli välja kuskil sessi keskel,

    te tahate väita et teid ei ajaks selline käitumine "tuttava" isiku poolt tilti? right...
    kui junken räägib tõtt, siis fyte, foorumi moderaatorina sa peaksid hoiduma inimeste kohta sellise teksti kirjutamisest ilma kontrollimata fakte.

    ja (jällegi juhul kui junkeni versioon on õige), siis see ikka epic douchebagi käitumine qb poolt.

  3. #823
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    See ikka korralik douchebag move niivisi kottida teist foorumlast unknownina :/

  4. #824
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    lollidelt pidigi raha ära võtma, one way or another
    Kui nii tõesti juhtus nagu Junken väidab, siis see ütlus antud kontekstis on idiootne ja ei päde.

  5. #825
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kui nii tõesti juhtus nagu Junken väidab, siis see ütlus antud kontekstis on idiootne ja ei päde.
    Võttes arvesse fakti, et junken on loll, siis sellise sõnastusega pädeb küll. Douche osa on täiesti teine teema.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 21.04.13 at 17:03

  6. #826
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    no ta kasutajanimi oli mingi johny vms aga mina teadsin vaid et ta kasutab qbj0hn ja j0hnyb0y niiet jh

    toimus vist asi iPokeris ja istusin lauas bumisin, siis ta tuli, lõin ptri, oli massive loser ptri järgi, hakkasin mängima... kui kaotama hakkasin vaatasin locationit ja oli Eesti, siis küsisin kas on tema. Siis tuli vastus ala stiilis "obv"

    E: siiski vist merge võrk
    merge jep, ja nimi oli J0hny3

    $0.1/$0.25 NLH HU 9,428 $-3,580 -75.95 $3,601 $1,188 Jul 3rd, 2012
    kes ei mängiks sellist.....
    Viimati muudetud Junken poolt : 21.04.13 at 17:42

  7. #827

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Kas tema teadis sinu ongame aliast 100% tõenäosusega?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 21.04.13 at 17:35

  8. #828
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    no ta kasutajanimi oli mingi johny vms aga mina teadsin vaid et ta kasutab qbj0hn ja j0hnyb0y niiet jh

    toimus vist asi iPokeris ja istusin lauas bumisin, siis ta tuli, lõin ptri, oli massive loser ptri järgi, hakkasin mängima... kui kaotama hakkasin vaatasin locationit ja oli Eesti, siis küsisin kas on tema. Siis tuli vastus ala stiilis "obv"

    E: siiski vist merge võrk
    Tal on kirjas location Eesti, tal on 5k postitusega 2p2 konto kasutajanimega j0hny ja ta skype nick on aastaid(?) olnud j0hny. Kelle süü see nüüd siis täpsemalt on, et sa varem küsida ei taibanud. Saaks aru, et sa self-proclaimed genius ei oleks, siis saaks pugeda võimetuse taha teada selliseid asju, aga sorry bro, this swings both ways. Jättes kõrvale selle, et j0hnyboy ei ole väga kaugel j0hny'st.

    PS. mul on 15 posti 2p2's(mitte, et see välistaks võimaluse seal lurkida) ja ma olen qb'ga skypes mingi 10 rida aastas rääkinud. Nii et bff'x tembeldada pole mõtet.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 21.04.13 at 17:52

  9. #829

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Tal on kirjas location Eesti, tal on 5k postitusega 2p2 konto kasutajanimega j0hny ja ta skype nick on aastaid(?) olnud j0hny. Kelle süü see nüüd siis täpsemalt on, et sa varem küsida ei taibanud. Saaks aru, et sa self-proclaimed genius ei oleks, siis saaks pugeda võimetuse taha teada selliseid asju, aga sorry bro, this swings both ways. Jättes kõrvale selle, et j0hnyboy ei ole väga kaugel j0hny'st.

    PS. mul on 15 posti 2p2's(mitte, et see välistaks võimaluse seal lurkida) ja ma olen qb'ga skypes mingi 10 rida aastas rääkinud. Nii et bff'x tembeldada pole mõtet.
    kuule sa võid seda ratsionaliseerida palju tahad, ikkagi on inetu käitumine. Normaalne inimene oma tuttava/sõbraga niimoodi ei mängiks ja thats it.

    Ma saan aru, et siin on mingi isiklik vimm junkeni suunas, kuid nii fantaasiamaailmas ka ei tasuks elada, et siin teda süüdistada.

    ja keda kotib mingi 2p2 nick? kui oled oma inimene, siis tule ja ütle, et soovid teha HU-d omavahel, mitte ära otsi oma sõbra/tuttava pealt mingit edge. Täielik monkeybusiness, mille tulemusena võidad mingi x summa, aga käitumiselt oled paras M.

  10. #830
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kuule sa võid seda ratsionaliseerida palju tahad, ikkagi on inetu käitumine. Normaalne inimene oma tuttava/sõbraga niimoodi ei mängiks ja thats it.

    Ma saan aru, et siin on mingi isiklik vimm junkeni suunas, kuid nii fantaasiamaailmas ka ei tasuks elada, et siin teda süüdistada.

    ja keda kotib mingi 2p2 nick? kui oled oma inimene, siis tule ja ütle, et soovid teha HU-d omavahel, mitte ära otsi oma sõbra/tuttava pealt mingit edge. Täielik monkeybusiness, mille tulemusena võidad mingi x summa, aga käitumiselt oled paras M.
    Ma mainisin seda oma esimeses postituses, et douche olemine on omaette teema. Ma arvan ka, et see võib olla inetu käitumine(ilma fakte teadmata ei ole mõtet järeldusi teha), aga elu ei ole alati must-valge.

  11. #831
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    See "ta teadis railimise põhjal kuidas ma mängin" argument on täiesti BS. Veidi äärmuslik näide, aga see on umbes sama nagu mõni HUSNG mängija hakkaks õigust taga nõudma kuna tema vastane on HUSNG.com lehel tema videosid vaadanud ja teab kuidas ta mängib.

    See on täiesti su enda viga, et sa olukorrale vastavalt adjustida ei osanud, aga eks kõrge ego ei luba seda tunnistada, et keegi sinust parem oli.

  12. #832
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Mis summast jutt käib üldse?

  13. #833

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    no ta kasutajanimi oli mingi johny vms aga mina teadsin vaid et ta kasutab qbj0hn ja j0hnyb0y niiet jh

    toimus vist asi iPokeris ja istusin lauas bumisin, siis ta tuli, lõin ptri, oli massive loser ptri järgi, hakkasin mängima... kui kaotama hakkasin vaatasin locationit ja oli Eesti, siis küsisin kas on tema. Siis tuli vastus ala stiilis "obv"

    E: siiski vist merge võrk
    merge jep, ja nimi oli J0hny3

    $0.1/$0.25 NLH HU 9,428 $-3,580 -75.95 $3,601 $1,188 Jul 3rd, 2012
    kes ei mängiks sellist.....
    normal imo .. ta oleks võind sind busti siiski tõmmata..

  14. #834
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    ja minu arust mängis veel foorumis tuntud HU crusher johnni kontoga. vb eksin tho

  15. #835

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    See "ta teadis railimise põhjal kuidas ma mängin" argument on täiesti BS. Veidi äärmuslik näide, aga see on umbes sama nagu mõni HUSNG mängija hakkaks õigust taga nõudma kuna tema vastane on HUSNG.com lehel tema videosid vaadanud ja teab kuidas ta mängib.

    See on täiesti su enda viga, et sa olukorrale vastavalt adjustida ei osanud, aga eks kõrge ego ei luba seda tunnistada, et keegi sinust parem oli.
    sa tood ühest äärmusest näite, mis sinu kontekstiga suhestub, aga sama loogika kohaselt ma arutaks sinuga mikogos ja teise kasutaja alt tuleks ja teeks su samal tühjaks ning ütleks sulle, et stfu, enda süü, et ei adjustinud või ei loobunud.

    aga end of the day ei ole imo vahet mingitel näidetel või mis iganes.

    pokkerimängijana vb jah, tulebki edge ära kasutada, kuid oma tuttavad veidi vale koht :) Oleks ta tulnud ja öelnud, et hei, ma qb, pelame veidi (või enne pakkunud skypes mõtte välja), siis oleks olnud ok. Ja ka praegu ei olnud olukorras reaalselt midagi valesti, kuid see on inetu ja thats it.

    p.s. eelnev arutelu mul pigem hüpoteetiline, sest qb ei ole enda versiooni rääkinud.

  16. #836
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ja minu arust mängis veel foorumis tuntud HU crusher johnni kontoga. vb eksin tho
    level v

  17. #837
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    sa tood ühest äärmusest näite, mis sinu kontekstiga suhestub, aga sama loogika kohaselt ma arutaks sinuga mikogos ja teise kasutaja alt tuleks ja teeks su samal tühjaks ning ütleks sulle, et stfu, enda süü, et ei adjustinud või ei loobunud.
    See on minu personaalne arvamus, aga ma ei peaks mitte mingit viha inimese vastu kes mulle nii teeks. Ma võtaksin seda kui väljakutset ning prooviksin vastase stiilile adjustida. Junkenil pole süüdistada mitte kedagi muud kui ennast, et ta oma tabelistrateegiast kõrvale ei oska kalduda ning raha sellisel moel ära võtta laseb.

  18. #838
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Eem, kuidas Johnny pidi teamda, et Junken aru ei saanud, et tegemist on temaga?

    Kas siis oleksid ka vingunud, kui oleksid ise Johnny koorinud? Kahtlen selles sügavalt. Rohkem paistab seda moodi, et loodis leida fishi ning kui ise vastu näppe sai, siis kisa lahti.

  19. #839

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Eem, kuidas Johnny pidi teamda, et Junken aru ei saanud, et tegemist on temaga?

    Kas siis oleksid ka vingunud, kui oleksid ise Johnny koorinud? Kahtlen selles sügavalt. Rohkem paistab seda moodi, et loodis leida fishi ning kui ise vastu näppe sai, siis kisa lahti.
    Tegelt ka Junken, nagu wtf? Ise räägid, et PTRI järgi meeletu fish -3.5k ning hiljem kui saad owni hakkad moraali taga ajama? SINA mängisid ju, mitte keegi teine! Sa oleks võinud kohe quittida.

  20. #840

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Piltuudis: eriväelaste “pusle” Bostoni maratonil

    http://www.telegram.ee/nwo/piltuudis...l#.UXQZ6LWnCSo

Lehekülg 42, kokku 71 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES