Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 71 EsimeneEsimene ... 33414243444553 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 1414
  1. #841
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Eem, kuidas Johnny pidi teamda, et Junken aru ei saanud, et tegemist on temaga?

    Kas siis oleksid ka vingunud, kui oleksid ise Johnny koorinud? Kahtlen selles sügavalt. Rohkem paistab seda moodi, et loodis leida fishi ning kui ise vastu näppe sai, siis kisa lahti.
    + tonn

  2. #842
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    to potsataja, teadis 100% kuna sama nickiga mängin ka juba algusest saati starsis. to vapsik, ma ei istuks ise oma tuttavate lauda ilma et annaks neile teada et mängida tahan, veel vähem mingi uue kasutajaga. summa polnud suur, 4 BI aga asi rohkem oli põhimõttes.

  3. #843

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    heh fyte, bustoks ma nüüd küll ei saanud, ja minu lauda istus siiski ta ise, mitte mina ei istunud tema lauda, get ya facts str8

    long story short, olime johniga mingid semi-tuttavad, vaatasime mikogost teineteise mänge ja värke, siis tuleb vana istub minu lauda mingi tundmatu nimega ja hakkab mind abusema pmts, kuna ta teadis kuidas ma mängin ja mul polnud aimugi alguses, et see tema oli, pärast obv tuli välja kuskil sessi keskel,

    te tahate väita et teid ei ajaks selline käitumine "tuttava" isiku poolt tilti? right...
    Sessi keskel tuli välja, et John ja mängisid ikka edasi? Tagasi tahtsid saada esimese sessi pooles kaotatud summat? Kuidas teine sessi pool kulges - võitsid või kaotasid? Kui teadsid, et John vastas ja otsustasid edasi mängida, kas siis peaksid ka hüvitust saama? Võidu korral maksaksid ise osa tagasi?

  4. #844
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***


  5. #845
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas wicked123 Vaata postitust
    Piltuudis: eriväelaste “pusle” Bostoni maratonil

    http://www.telegram.ee/nwo/piltuudis...l#.UXQZ6LWnCSo
    Mõned inimesed tahavad ja vajavad kohe ,et see oleks mingi suur vandenõu.

  6. #846
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Mõned inimesed tahavad ja vajavad kohe ,et see oleks mingi suur vandenõu.
    See pilt on spekulatsioon mis pärineb 4channist umbes 3 päeva tagasi, kui tegelikke kahtlustatavaid laiemale avalikkusele veel teada ei olnud (mulle jääb samas arusaamatuks miks see alles täna konkreetel saidil avalikustati).

  7. #847
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Ei ole Junkeni ega tšonniboiga tuttav ja kuidas see asi täpselt käis, aga kui minna incognito HU mängima vennaga kelle mängu oled railinud...
    Ei süüdista kedagi kuna asjaolud ebaselged, aga pakun FR coachi NL25+. Soovitavalt Starsis kuna seal 3 kontot. Teeks ühissesse või värke.

    Aga sitta see... Evelin Võigemast on lihtsalt parim. Petaks Junkeni või qbhoni ka ära.

  8. #848
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    ma ei saa enam midagi aru.
    imo getter täna parim.

  9. #849

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    loooooool tanel padar ggetterina

  10. #850

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Sõbral plaanis korraldada tartus üks tudengiüritus, kuhu oleks vaja paari pokkerilauda. Oskab keegi soovitada, kust oleks võimalik saada? Playmakers vist enam ei tegutse, aga vb on kellelgi kontakte anda or smth. Anyways PM kui midagi oleks pakkuda.

    edit: obv nõus tasuma ka laudade laenutuse eest
    Viimati muudetud BuildUp poolt : 21.04.13 at 21:22

  11. #851
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Kui John läks nii mängima, et teadis kes Junken ja Junken ei teadnud, siis inetu juhul kui nad sõbrad. Aga esiteks iga lohh kes MSN-is ei tähenda kohe sõpra ja teiseks see on Junkeni pool stoorist mida ei tasu kohe tõe pähe võtta.

  12. #852
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui John läks nii mängima, et teadis kes Junken ja Junken ei teadnud, siis inetu juhul kui nad sõbrad. Aga esiteks iga lohh kes MSN-is ei tähenda kohe sõpra ja teiseks see on Junkeni pool stoorist mida ei tasu kohe tõe pähe võtta.
    Väga õige jutt.

  13. #853
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    No sealt ka see uss hinges, miks on vaja qb huvitavat õhtust lugemist niimoodi maha teha. Ma mõtlesin, et ainult naised käituvad nii.. :D

  14. #854
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    John just confirmis, et Junken istus tema vastu mitte vastupidi.

  15. #855
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    puhka jalga mees,
    ma ei istu kunagi ise kellegi lauda

    mäletan täpselt, olin suvilas ja ise panid ennast mu lauda puhkama ja said obv aru ka, et mina
    ära aja siukest sitta ausalt

    tra sa lits ise ütlesid msnis mulle, et see oled sina, mida sa valetad ausalt
    loodan, et sad uuel aastal raketiga silma, srsly, nahhui siukest paska vaja ajda
    mitu x ütlesin veel, et quiti ära kui tahad...ise ma obv ei quiti, kui ma selleprst **** olen siis ok

    life tilt, 50/100 läks just 30k auku, siis tulen siia ja loen siukest toodangut
    obv deliirium ka, vabandan väljenduse pärast, mõte jääb samaks
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 21.04.13 at 22:36

  16. #856
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    tean ise ka, et olen degen igas mõttes, aga pole kunagi ühegi inimese vastu midagi olnud, igaüks ise teab mida teeb enda eluga
    aga kui mingi aasta vana teema ülesse tõmmatakse ja tuimalt valetatakse ajab tilti küll

  17. #857
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    lol, solid muinasjutt junkeni poolt seega

  18. #858
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    mul pole mingit põhjust valetada
    kui ise istusin ütleksin samamoodi

    ei ole mingeid sõpru, sugulasi ja muid asju pokkeri laua taga, aga ma ei istunud 100%

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    John...ma ei viitsi paari aastaseid asju üles otsida, aga sa olid siis ka mollijagaja kui ma pakkusin sulle (pole oluline otseselt), et löö pöördelt, aga maandu jõelt.
    Paar x elus ainult inimest löönud ja see oli ka siis kui sõpradele peale lennati ja läksin appi.
    Pole ühtegi x elus mingit teemat ma ülesse tõmmanud.
    Kui mingi hate on siis bannige ära ja ongi olemas, mõtlesin vahepeal kerge entertainmenti lihtsalt anda, that is all
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 21.04.13 at 22:54

  19. #859
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Mis see huvitav lugemine oli? Ei ole Qb, priidixu ega kellegi muu sealse aasiavallutaja kohta isikliku arvamust. Aga ütleme kui oleks seriaalide teemas sellised lood...viitsiks sa vaatata? Mina mitte... kuigi üks pliks oli päris kompu...maksis 200 euri ja peale vist...
    tegelt vahva, et poisid lasevad nagu torust tuleb...Ütlen, et prooviks võibolla isegi kui poleks 40 kettale kerinud.
    Tbh, mulle meeldib kui kirjutatakse elust nii, nagu elu ka on, mitte ei jää paljud asjad rääkimata või on räägitud lood pigem moonutatud, või ka egoismist tulenevalt, ilustatud. Lood on minu jaoks huvitatud vb ka sellepärast, et ma ei ole ise kunagi Tais seiklemas käinud, aga olen kümnete erinevate inimeste seiklusi kuulanud ja kogu aasias toimuv tundub juba printsiibis huvitav. qb jutt koos piltidega ei ole minu jaoks tema poolne "brag", millena, mulle tundub, et paljud seda mõistavad, vaid kirjeldus, milline ongi igapäevane elu aasias. Tehes seda kohati avalikkuse jaoks karmilt ja sündsuse piiril kõndides, kuid see pigem lisab asjale eripära.

  20. #860
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    Tbh, mulle meeldib kui kirjutatakse elust nii, nagu elu ka on, mitte ei jää paljud asjad rääkimata või on räägitud lood pigem moonutatud, või ka egoismist tulenevalt, ilustatud. Lood on minu jaoks huvitatud vb ka sellepärast, et ma ei ole ise kunagi Tais seiklemas käinud, aga olen kümnete erinevate inimeste seiklusi kuulanud ja kogu aasias toimuv tundub juba printsiibis huvitav. qb jutt koos piltidega ei ole minu jaoks tema poolne "brag", millena, mulle tundub, et paljud seda mõistavad, vaid kirjeldus, milline ongi igapäevane elu aasias. Tehes seda kohati avalikkuse jaoks karmilt ja sündsuse piiril kõndides, kuid see pigem lisab asjale eripära.
    Nii on.
    Pole kunagi selle all bragi mõelnud, sest iga kodanik saaks siin nii olla kui tuleb. Kirjeldasin lihtsalt mis toimunud on.
    Pole suhte inimene anyway ja ei taha nii pea veel "pot commited" olukorda sattuda ja ei põe ka selleprst, et nii avalikult kirjutan.
    Ja kui mõnele naiskale käib pinda mu minevik siis gg,

    Ma ei ilusta ja valeta mitte kunagi mitte midagi, räägin nii nagu asjad on ja kui mingi x asja prst ma ei istu siis okay, fine, mul ple midagi selleprst.
    Iga ühe enda asi kuidas oma elu elab, ma isiklikult ei kritiseeri kunagi kedagi mida keegi teeb.

    Kui ausaks minna siis panin 5€/10€ NLHEs täna 3k euri auku ja atm täiesti süsi, 1h prst saabub "massaas" ja siis tuttu ära.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 21.04.13 at 23:05

Lehekülg 43, kokku 71 EsimeneEsimene ... 33414243444553 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES