Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 71 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 1414
  1. #161
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina mõtlesin/mõtlen.

  2. #162

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina mõtlesin/mõtlen.
    ( Click to show/hide )

  3. #163

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    40km Tallinnast, Anija vald.
    Kui sa nüüd sealtkandist ei leia, siis mul on nö. kasuisa eluaeg ehitaja olnud. Tema jaoks on see 30€ päevas tõenäoliselt atraktiivne, kui ta ainult mitu päeva kodust eemal viibima on valmis. Lisaks tuleks katta transpordikulud, mis ideaalis jäävad alla 20€.

  4. #164
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Pakkuda lühike tööots: mul maamajas oleks vaja köögis krohv maha võtta. 30€ päev, tööd jagub umbes kolmeks päevaks.
    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    40km Tallinnast, Anija vald.
    Mainiks siis ära, et vajadusel saab majas ööbida. Kui töömees teeb kenasti asjad ära, siis lähitulevikus on tööd veel pakkuda.

    e: Töömees leitud.
    Viimati muudetud inward poolt : 07.04.13 at 16:02

  5. #165

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Eriti tugev lumesadu praegust.Kevad.

  6. #166
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Eriti tugev lumesadu praegust.Kevad.
    Nädal tuleb veel vastu pidada, siis peaks kõik ka olema selle jamaga.

  7. #167
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Ei ole. Sulaaeg on ka äärmiselt rõve.

  8. #168

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Kui vaevud/tahad rääkida Ranka enda hetketööst? And why poker quit?

    Oled palju toonitanud, et teed seda mis meeldib hetkel jne. Huvitab just seepärast, et sina olid isiklikult see kes andis inspiratsiooni süveneda pokkerisse.

    Tànades

  9. #169
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Sunday Stormil kerge 74,5K mängijat ja counting 1mill prizepool btw.

  10. #170
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Ranka postidest võib välja lugeda seda, et ta on väsinud sellest kõigest ja soovib vaheldust.
    Tuli just meelde ranka aastatetagune post, kus kirjutas, et ta ei vahetaks praegust elu mitte millegi vastu.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Sunday Stormil kerge 74,5K mängijat ja counting 1mill prizepool btw.
    teame, teame.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 07.04.13 at 19:52

  11. #171
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Kui vaevud/tahad rääkida Ranka enda hetketööst? And why poker quit?

    Oled palju toonitanud, et teed seda mis meeldib hetkel jne. Huvitab just seepärast, et sina olid isiklikult see kes andis inspiratsiooni süveneda pokkerisse.

    Tànades
    Dunno.

    Ma arvan, et Vilkari viimases intervjuus on tõde: inimene peab vahetama ametit iga 5-7 aasta järel.

    Pokker on siiski mu jaoks põnev ja väljakutsuv. Isegi praegu on lauad lahti ja nats bummin, aga ma ei suuda leida oma kohta. Kõik on väga vastuolus minu soovidega.

    Kui ma alustasin pokkeriga oli kõik hoopis teine ja lõbusam. Ma ei räägi mängutaseme tõusust: see on normaalne ja ma atsepteerin seda, aga mulle ei meeldi programmid. Tänasel päeval on netipokkeri väga programmeeritud mäng. Alustades laua valikust, lõpetades pisiasjaga nagu popupkiller.

    Toona sain mina oma eelised oma oskustest. Ma suutsin hoida oma stäkki 100BB peal (ei olnud autoreloadi), ma suutsin leida omale sobiva laua, ma suutsin leida omale sobiva panuse suuruse, mida paljud ei suutnud ja see maksis neile raha. Ma suutsin leida oma mängus ka tasakaalu. Ma isegi võtan omaks kõik statistilised näitajad, aga ma suuda mängida mänge, kus ma pean võistlema 24-tableritega, mis viivad mängu kiiruse alla. Mängijatega, kes leidsid sama eelise mitte oma oskustega vaid hoopis tänu programmidele.

    Seetõttu ma liikusin ära ka HUsse. Ma ei viitsi väikese eelise pärast rabeleda ja sealt tuli ka väike "allakäik" just pokkerinägemise osas. Ma ei soovi oodata 10h. Ma tahan sessiooni mängu ja seetõttu tulid ka HT HUSNG-d, mis muutusid mu jaoks mõttetuks tänu skarkyle. Ei viitsinud taaskord rabeleda.

    Tänasel päeval ma ei viitsigi enam mängida, kuna nii programmeeritud. Silmad on tegelt suunatud MG anonüümsete laudade suunas või veel parem: bodogi.

    Ma nägin Bodogi mänge 1-2 kuud tagasi Aasias, kui chaom1 seal mängis päevas 4-8h. Need mängud on olemuselt just need mängud, kui pokker hakkas boomima või kui ma alustasin pokkeriga. Kahjuks sinna ligipääs on meil piiratud. Ühesõnaga Bodog on liikunud aastaid pokkeritrendidega vastassuunas, millele nüüd tööstus hakkab vaikselt järgi jõudma ja samasugust poliitikat rakendama.

    Kui ma ei oleks foorumit/saiti teinud, siis ma viitsiksin ja tahaksin võistelda samades mängudes nagu PokerStars, aga kuna mul kulub nüüd aega mujale (nimelt siia), siis paraku ma pean tegema kummastki otsast järeleandmise, sest kahte asja ei saa korraga hästi teha.

  12. #172

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Sunday Stormil kerge 74,5K mängijat ja counting 1mill prizepool btw.
    Oli teil vaja meelde tuletada.Regasin ka,aga täis peaga suht raske mängida!edit:Tõsine downswing-kaks korda ässadega blaindid saanud.
    Viimati muudetud viki poolt : 07.04.13 at 20:34

  13. #173

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Dunno.

    Ma arvan, et Vilkari viimases intervjuus on tõde: inimene peab vahetama ametit iga 5-7 aasta järel.

    Pokker on siiski mu jaoks põnev ja väljakutsuv. Isegi praegu on lauad lahti ja nats bummin, aga ma ei suuda leida oma kohta. Kõik on väga vastuolus minu soovidega.

    Kui ma alustasin pokkeriga oli kõik hoopis teine ja lõbusam. Ma ei räägi mängutaseme tõusust: see on normaalne ja ma atsepteerin seda, aga mulle ei meeldi programmid. Tänasel päeval on netipokkeri väga programmeeritud mäng. Alustades laua valikust, lõpetades pisiasjaga nagu popupkiller.

    Toona sain mina oma eelised oma oskustest. Ma suutsin hoida oma stäkki 100BB peal (ei olnud autoreloadi), ma suutsin leida omale sobiva laua, ma suutsin leida omale sobiva panuse suuruse, mida paljud ei suutnud ja see maksis neile raha. Ma suutsin leida oma mängus ka tasakaalu. Ma isegi võtan omaks kõik statistilised näitajad, aga ma suuda mängida mänge, kus ma pean võistlema 24-tableritega, mis viivad mängu kiiruse alla. Mängijatega, kes leidsid sama eelise mitte oma oskustega vaid hoopis tänu programmidele.

    Seetõttu ma liikusin ära ka HUsse. Ma ei viitsi väikese eelise pärast rabeleda ja sealt tuli ka väike "allakäik" just pokkerinägemise osas. Ma ei soovi oodata 10h. Ma tahan sessiooni mängu ja seetõttu tulid ka HT HUSNG-d, mis muutusid mu jaoks mõttetuks tänu skarkyle. Ei viitsinud taaskord rabeleda.

    Tänasel päeval ma ei viitsigi enam mängida, kuna nii programmeeritud. Silmad on tegelt suunatud MG anonüümsete laudade suunas või veel parem: bodogi.

    Ma nägin Bodogi mänge 1-2 kuud tagasi Aasias, kui chaom1 seal mängis päevas 4-8h. Need mängud on olemuselt just need mängud, kui pokker hakkas boomima või kui ma alustasin pokkeriga. Kahjuks sinna ligipääs on meil piiratud. Ühesõnaga Bodog on liikunud aastaid pokkeritrendidega vastassuunas, millele nüüd tööstus hakkab vaikselt järgi jõudma ja samasugust poliitikat rakendama.

    Kui ma ei oleks foorumit/saiti teinud, siis ma viitsiksin ja tahaksin võistelda samades mängudes nagu PokerStars, aga kuna mul kulub nüüd aega mujale (nimelt siia), siis paraku ma pean tegema kummastki otsast järeleandmise, sest kahte asja ei saa korraga hästi teha.
    Tänan sind väga konkreetse vastuse eest. Väga ainuõige lahendus asjale, kipun ise sama arvama.
    Oled endast sügava ja soliidse märgi maha pannud ja sellest ilmselt piisab paljudele, kaasaarvatud mina.

    Edu tulevikus!

  14. #174
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    On see normaalne kui filosoofia teaduskonna magister kirjutab vaheeksamil oma teaduskonnaks filossoofia?

  15. #175

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    ei ole. Meil üks vend küsis hoonete tehnosüsteemide eksamil, et mis aine nimi on.

  16. #176

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    On see normaalne kui filosoofia teaduskonna magister kirjutab vaheeksamil oma teaduskonnaks filossoofia?
    imo midagi erilist ka pole .. ma ei kirjutanudki kunagi mingeid teaduskondi oma tööle .., esimesed 3a ei teadnud ka mis see on .. neljandaks sain teada

  17. #177

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***


  18. #178

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    ons see normaalne kui 7 aprill tuiskab

  19. #179

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    imo midagi erilist ka pole .. ma ei kirjutanudki kunagi mingeid teaduskondi oma tööle .., esimesed 3a ei teadnud ka mis see on .. neljandaks sain teada
    Kas sul õnnestus kolm aastat läbida nelja aastaga või hoopis viis aastat neljaga?

  20. #180
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust

    Kallekusta Luunjast? :)

Lehekülg 9, kokku 71 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES