Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
omgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

Listi linnuke juures, aga ei tea, kas räägin või mitte. Pohh. Käisime ladyboyde baaris, maksime 1500 või 2000 bahti, et ta meie ees pihku paneks. Sain midagi salaja videlolindile ka. **** see oli ikka sürr, ma ei teadnud vahepeal, kas nutta või naerda, aga vähemalt jälle, mida nähtud-tehtud.

Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
Tõenäoliselt mitte.

Aga eeldan, et qbjohn tahab kunagi ka pereinimeseks hakata ning õrnemal sugupoolel on soodumus nuuskida, mida ta näiteks tegi 2013. aastal aasias tegi. See on üks näide ja ma küll ei näeks vajadust nii detaiselt iga suguakti kirjeldada.

Need on minu 2 senti. Jätkake kindlasti kirjutamisega, ka mul on huvitav lugeda ja rahvas tahab tsirkust ning leiba, aga ma ei hakka varjama: praegused teosed on need, milleks ma üleeelmises postis neid nimetasin ehk nagu maakad oleksid jõudnud linna :) Teisisõnu omastarust epic-baller-superstaarid, aga mul kohati piinlik lugeda - nagu vaataks superstaari eelvooru ja pean tundma häbi :)

GG