Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 71 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 1414
  1. #101

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    hihihi first

  2. #102

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Iga õhtu samad näod kohal? Selles mõttes, et kui maha istun siis 8 klemmi hakkavad minu stacki noolima ja omavahel veeretama või päris nii hull ei ole? Kui panen waitinglisti ja mäng käima läheb, siis kaua mul aega kohale ronida?

  3. #103

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    sõnum tuleb telefoni, siis 10 min aega, igal õhtul kohal paar reksi vb, ei ole nii hull kaa, vahel juhtub, et kõik venelased siis hea kui pleier kaasas on

  4. #104
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas tonis Vaata postitust
    kui väga kiire pole siis haigekassa kaudu saab tasuta, kuid seal mingi 6 kuud järjekord
    kas mingit viidet on sul anda? ma arvasin ka, et võetakse tasuta, aga tüdrukule olevat öeldud et ainult siis kui otseselt mädaneb vm, hädaabi korras

  5. #105
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Iga õhtu samad näod kohal? Selles mõttes, et kui maha istun siis 8 klemmi hakkavad minu stacki noolima ja omavahel veeretama või päris nii hull ei ole? Kui panen waitinglisti ja mäng käima läheb, siis kaua mul aega kohale ronida?

    lol :D

  6. #106

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    sõnum tuleb telefoni, siis 10 min aega, igal õhtul kohal paar reksi vb, ei ole nii hull kaa, vahel juhtub, et kõik venelased siis hea kui pleier kaasas on
    Krt 10 min on ikka vähe, viimsist kuidagi ei mängi välja. Aga muidu tänud abi eest, võimalik et piilun täna sinna.

  7. #107

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust

    lol :D
    Kõik tuleb enne selgeks teha Tundub nii väike koht, et kui suur seltskond seal ikka mängimas käia saab Ma liiga palju starsis mänginud vist.

  8. #108

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    no kui listis mingi 5-6 nime ja laud veel closed, võid pmst liikuma hakata

  9. #109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    kas mingit viidet on sul anda? ma arvasin ka, et võetakse tasuta, aga tüdrukule olevat öeldud et ainult siis kui otseselt mädaneb vm, hädaabi korras
    Hui on tasuta.

    Tasuta hambaravi

    Alla 19-aastastele ravikindlustatud isikutele võimaldab haigekassa tasuta hambaravi. Tasuta hambaravi saab ainult Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelus nimetatud teenustele ja haigekassa lepingupartnerite juures.

    Hambaravi osutatakse tasuta ühe aasta jooksul pärast isiku 19-aastaseks saamist juhul, kui ravivajadus ilmnes isiku viimase visiidi ajal enne 19-aastaseks saamist. Tasuta teenust saab sama hambaraviteenuse osutaja juures, kus ravivajadus tuvastati.

    Nii ravikindlustatud, kui ravikindlustamata täiskasvanutel on õigus saada tasuta hambaravina vaid vältimatut abi, mida osutatakse siis, kui abi edasilükkamine või selle andmata jätmine võib põhjustada abivajaja surma või püsiva tervisekahjustuse.

    Seda, kas tegemist on vältimatu abiga, otsustab hambaarst. Vältimatu abi saamiseks pöörduge palun haigekassa lepingupartnerite poole, sest haigekassa maksab nii ravikindlustatud kui ravikindlustamata täiskasvanule osutatud teenuse eest ainult oma lepingupartneritele.

    http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hambaravi

  10. #110

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Iga õhtu samad näod kohal? Selles mõttes, et kui maha istun siis 8 klemmi hakkavad minu stacki noolima ja omavahel veeretama või päris nii hull ei ole?
    Kusjuures suht nii ongi, vahel eksivad purjus inimesed ka sinna sekka ära, viimane kord koomaspeaga käisin siis ikka agrotasin korralikult any two-ga ja jagasin natuke laiali. Lõpus sain kainemaks, siis kohkunult vaatasin, et laud suht minupärast istubki koos varajaste hommikutundideni. Mõnikord muidugi välismaalasi ja samamoodi purjus vendi. Eks regullid teavad paremini.

  11. #111
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    mingi ajateenistusse... saate tasuta

  12. #112
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    kas mingit viidet on sul anda? ma arvasin ka, et võetakse tasuta, aga tüdrukule olevat öeldud et ainult siis kui otseselt mädaneb vm, hädaabi korras
    viidet anda pole ja hetkel ei viitsi uurida ka. Suvel käisin tallinnas näo-lõualuukirurgia keskuses tarkusehammast välja lõikamas, siis pakuti tasuta varianti aga ooteaeg oli 6 kuud ja polnud aega oodata. Hambaarsti juures välja tõmbamise eest peab vist ikka maksma.

  13. #113

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



    wellwellwell

  14. #114
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Nägin seda doci , siis tuli kohe meelde kultuurne relativism. (kõik kultuurid on võrdsed).
    Olen vaadand igast debate vms siis osad vasakpoolsed ajavad sellist udu :D.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 04.04.13 at 23:00

  15. #115

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kusjuures suht nii ongi, vahel eksivad purjus inimesed ka sinna sekka ära, viimane kord koomaspeaga käisin siis ikka agrotasin korralikult any two-ga ja jagasin natuke laiali. Lõpus sain kainemaks, siis kohkunult vaatasin, et laud suht minupärast istubki koos varajaste hommikutundideni. Mõnikord muidugi välismaalasi ja samamoodi purjus vendi. Eks regullid teavad paremini.
    Tundub, et täna asja ei saa ja see pull jääb kahjuks nägemata. Btw, kuidas waiting listist ennast eemaldada, tuleb helistada sinna v?

  16. #116

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Endal tõmmati ka alumised tarkusehambad mõni aeg tagasi välja. Mingit valu ei tundnud, asi käis kiiresti, ühe hambaga oli küll probleem, et võtsin vatitupsu liiga kiiresti ära ja siis ei saanud verd hästi pidama. Muidu paranes üsna kiiresti, paistetust ei tekkinud ja igapäeva elu põmst ei seganud.
    Need 10h tõmbamised jäävad pigem sinna nõuka-aega. Mida varem laste välja tõmmata, seda parem. Kui kikud katkised, siis võivad tõmbamisel pooleks minna ja see juba venitab protsessi pikemaks ja ebameeldivamaks...

  17. #117
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Cmon hamba jaoks palun eraldi teema :D

  18. #118
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kusjuures suht nii ongi, vahel eksivad purjus inimesed ka sinna sekka ära, viimane kord koomaspeaga käisin siis ikka agrotasin korralikult any two-ga ja jagasin natuke laiali. Lõpus sain kainemaks, siis kohkunult vaatasin, et laud suht minupärast istubki koos varajaste hommikutundideni. Mõnikord muidugi välismaalasi ja samamoodi purjus vendi. Eks regullid teavad paremini.
    Mis sa siis teeksid, kui keegi lauas any2-ga agrotab?

  19. #119
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Nägin seda doci , siis tuli kohe meelde kultuurne relativism. (kõik kultuurid on võrdsed).
    Olen vaadand igast debate vms siis osad vasakpoolsed ajavad sellist udu :D.
    oeh, huvitavalt defineeritud

  20. #120
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    oeh, huvitavalt defineeritud
    Ma mõtlesin sama kui seda lugesin. Jah, videos rõhutaksegi kultuursele relativismile, aga see mõte et kõik kultuurid võrdsed on ei puutu kuidagi asjasse. Sellest ei saa ka aru mida vasakpoolsete maailmavaadetega seoses öelda proovib ja kuidas see teemasse puutub, aga ei viitsi pead vaevama hakata.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 05.04.13 at 07:02

Lehekülg 6, kokku 71 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES