Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 89

Teema: Tippide nurk

  1. #21
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Minu tänased Tipid.

    ( Click to show/hide )
    Ma olen arusaanud, et combod on kasulikud bookiedele ?

  2. #22
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Tippide nurk

    Ja sul on täiesti õigus aga, samas ikkagi oleneb sellest kas sa ajad niisama 100+ Oddse taga või siis võtad asja mõistlikult ja teenid sellega long runis raha.
    Mina kasutan enda combot niiöelda Rolling Accumulatorina. Alustan 10€ panusega ja iga võidetud päeva tasu läheb järgmise päeva rollingu panuseks. Ja seda panustan seni kuni kaotan või siis lihtsalt tekib mingi piir kus ma lihtsalt võtan võidetud summa välja ja alustan järgmisel päeval uuesti. Ja vähe tähtsamatel päevadel teen ka niisama vähe suuremate oddsidega Combosi.


    * Kui juba siia selline teema tehti siis ma üritan igapäevaselt enda panused ka kirja panna. Ja üritan järgmiseks päevaks oma Tipide tulemused ka ära Updateda. Enda panuseid tehes ma ei kasuta 1-10 Unit süsteemi, vaid kõik betid lähevad sama panusega. Juhul kui on kehvem jooks siis langetan panust või siis vastupidi kui Bankroll
    suureneb tõstan ise ka panuseid, aga enamasti ikkagi üritan oma Stake suurust hoida 5% lähedal.
    Rahu ja kannatust, aga olen kindel, et suudan ilusti profitit näidata!

  3. #23

    Re: Tippide nurk

    Tunnistan, et pole sporti enam viitsinud nii andunult jälgida kui aastaid tagasi ja seega pole ka panustamisega pea üldse tegelenud enam.

    Aga tuli meelde üks USA liigadega seotud sait, Covers.com, mida sai kunagi aktiivselt kasutatud, nii statistika ja info pärast, kui ka erinevates võistlustes tasuta kaasa löömiseks. Näiteks Streak Survivor, kus on auhinnad $1000-st $100 000-ni, seda viimast pole küll kunagi võidetud, selleks peab 25 korda järjest õigesti flippama, aga 21-se streak'i eest on saadud $25 000 neljal korral ja 17-se eest $1000 71 korral. Enda rekord on 9. Seal tuleb iga päev teha ainult üks ennustus kõigi sama päeva mängude seast ja rida kasvab niikaua, kui õigesti ennustad.

    Saidil on ka kõigi liigade lõikes üldised kõigile avatud panustusvõistlused ja saab teha ka privaatliigasid. Ma tegin hetkel ühe NBA oma, kui siin on huvilisi - selliste seadistustega:

    Sport: NBA
    Pool Type: Private
    Start Date: 4/1/2013 End Date: 7/1/2013
    Type of Picks: ATS Sides, No Maximum pick limit set
    Pending Picks: Pending picks are NOT displayed to all players

    Nii et valida saab üksnes händikäppe (ATS Sides), aga mitte Totals. Kestab play-offide lõppuni. Liiga link ja salasõna on: sops3

    Panin, et selles eraliigas pole hetkel tehtud ennustused nähtavad, aga muidu on saidil hea jälgida ja soovi korral ka tippidena kasutada üldliigades edukamate ennustajate valikuid, mis on nähtavad kõigile.

  4. #24

    Re: Tippide nurk

    Sama streak värk on ka http://streak.espn.go.com/en/ ja seal on stabiilselt 22 järjest pihta iga kuu tabeli tippudel.

  5. #25
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Tippide nurk

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Cheating poolt : 06.04.13 at 23:08

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Tippide nurk

    Ma olen enne küsinud, aga kas kellegil siin foorumis on sportsbetting üleüldse plussis? Kui jah, siis mis sample

  7. #27

    Re: Tippide nurk

    Võin öelda, et minul on. Eelmise aasta suvel tegin tennise mudeli. Siiamaani on sample ca. 4000 beti ja ROI kõigub 6-7 vahel. Nüüd tegin pesapalli mudeli mis näitas ka positiivset ROI'd 10% kandis (5000 betti). Eks oktoobri lõpuks saan öelda kui suur see ROI tegelikkuses on. Ja jalkat ja muid sporte olen siin ka vahelduva eduga bettinud. Kahel korral olen ka oma päevikus siin foorumis tippe postitanud.

  8. #28

    Re: Tippide nurk

    Miks pesapallile stake´i küsisid kui tennises on ROI 6-7 vahel?

  9. #29

    Re: Tippide nurk

    Tennist hakkasin panema eelmise aasta juuli lõpust kuni oktoobri keskpaigani. Augusti keskpaigani testisin väiksemate summadega ja sealt edasi hakkasin panema nii nagu roll lubas (kuna roll oli väike siis palju ei lubanud). Uuesti alustasin veebruaris ja eelmise aasta juulist kuni praeguseni on roll küll kasvanud kõvasti, aga mitte piisavalt, et seda pooleks teha ja kahte asja ühel ajal panna. Sellepärast oli plaanis ka stake-i küsida peale testi kuud (mai algusest) kui kõik töötab.

  10. #30

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas supastone Vaata postitust
    Tennist hakkasin panema eelmise aasta juuli lõpust kuni oktoobri keskpaigani. Augusti keskpaigani testisin väiksemate summadega ja sealt edasi hakkasin panema nii nagu roll lubas (kuna roll oli väike siis palju ei lubanud). Uuesti alustasin veebruaris ja eelmise aasta juulist kuni praeguseni on roll küll kasvanud kõvasti, aga mitte piisavalt, et seda pooleks teha ja kahte asja ühel ajal panna. Sellepärast oli plaanis ka stake-i küsida peale testi kuud (mai algusest) kui kõik töötab.

    sul oleks kohe lihtsam tennise kohta stake küsida sellise teooria järgi ju.

  11. #31
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas supastone Vaata postitust
    Tennist hakkasin panema eelmise aasta juuli lõpust kuni oktoobri keskpaigani. Augusti keskpaigani testisin väiksemate summadega ja sealt edasi hakkasin panema nii nagu roll lubas (kuna roll oli väike siis palju ei lubanud). Uuesti alustasin veebruaris ja eelmise aasta juulist kuni praeguseni on roll küll kasvanud kõvasti, aga mitte piisavalt, et seda pooleks teha ja kahte asja ühel ajal panna. Sellepärast oli plaanis ka stake-i küsida peale testi kuud (mai algusest) kui kõik töötab.
    That makes no sense at all. Vahet pole ju kas sul on 1 panus $1000 või kaks panust $500. Teine variant isegi parem kuna maandab riski.

  12. #32

    Re: Tippide nurk

    Tõsi. Eks näis kuidas pesapall läheb ja kas tasub üldse stake-i küsimise peale mõelda.

  13. #33

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    That makes no sense at all. Vahet pole ju kas sul on 1 panus $1000 või kaks panust $500. Teine variant isegi parem kuna maandab riski.
    Tahan lihtsalt asja vähe suuremalt ette võtta.

  14. #34

    Re: Tippide nurk

    keegi siin foorumis oli ka vahepeal ju mingi sportsbettija? Kuskil oli mingi pilt veel, kus ala hittis 60k vms ? Temast pole midagi kuulda või long time graphe vms ?

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Tippide nurk

    jeebus

  16. #36

    Re: Tippide nurk

    Mingit linki?

  17. #37
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kas see bob mitte ka kuskil highstakes mingis osas cashi ei mängind?
    Pokerstarsi Big Game-is oli korra, kommentaatorid veel ütlesid midagi, et mõned NBA tiimid olid tahtnud teda palgata mängude analüüsijaks vms.

    Muidu kuidas motospordi bettingut kommenteerite ? F1 täpsemalt. Annab seda üldse biitida ? Eelmine hooaeg sai paar korda paari comboga gamblitud, aga koefid jätsid küll väga halva mulje üldjuhul + juurde veel tehnika altvedamine, turvaautod, ilmastikuolud ja tiimikorraldused.
    Viimati muudetud elrosmeero poolt : 06.04.13 at 18:26

  18. #38
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Tippide nurk

    MMA-s pidavat päris tihti häid panuseid olema, sest suurtel üritustel massid panustavad reklaami ja hype-i järgi, mitte reaalse võitlusoskuse või fighterite omavahelise sobivuse järgi.

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas supastone Vaata postitust
    Mingit linki?
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post498359

  20. #40

    Re: Tippide nurk

    Kas oskate soovitada mingit head välismaa foorumit a'la 2+2 sportbettijatele.

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES