Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 89

Teema: Tippide nurk

  1. #41
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Tippide nurk


  2. #42

    Re: Tippide nurk

    2+2 sportsbetting foorum on päris korralik.

    Kui Soome keelt tajud, siis http://www.ylikerroin.com/forum/index.php


    Kuna MMAd siin juba mainiti, siis 28.04 on Jon Jones - Chael Sonnen ja 26.05 Cain Velasquez - Antonio Silva. Jones/Velasquez combo annab Trios hetkel 1,3 koefi. Mujalt leiab kindlasti veel paremad oddsid. 100% pole kunagi miski kindel, aga ma olen siin 100% nende võitudes kindel :)

    Kahevõitlusaladel on muidugi alati "one lucky punch" võimalus, aga Jones ja Velasquez sõidavad siin skilliga oma vastastest kerge vaevaga üle.

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Tippide nurk

    Ma mõtlesin, et Silva on just hull skillimees.

  4. #44
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma mõtlesin, et Silva on just hull skillimees.
    Wrong Silva.

  5. #45
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Tippide nurk

    ( Click to show/hide )

  6. #46
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Tippide nurk

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Cheating poolt : 08.04.13 at 19:51

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Tippide nurk

    Cheating, milline on Sinu seotus jalgpalliga, et oskad ennustada portugali, argentiina, tšiili ja muude eksootiliste maade mängude tulemusi?

  8. #48
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Tippide nurk

    Enamasti kasutan ikkagi teiste tipsterite teenuseid.

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Tippide nurk

    Tasulisi?

  10. #50
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Tasulisi?
    Jah, nagu need samad tipid hetkel mis ma olen siia postitanud.
    Samas on ka väga palju head kraami ka tasuta lehtedel, blogides, tipster competition saitidel jne.. lihtsalt tuleb leida need õiged Tipsterid keda jälgida.
    Kahjuks ise veel ei ole sellisel taseme, et puhtalt enda teadmistelt tippe jagada, aga ma töötan selle kallal ja ehk kunagi tasub see asi ära.
    Tippe jagan siia sellepärast, et tahaks seda teemat upitada, kuna Eestis pole veel mingit tõsisemat kommuni selle jaoks tehtud kus saaks teiste Sportbettinguga tegelevate inimestega infot jagada vms... ehk läheb õnneks ja Sportbettinu teema muutub siin natukene populaarsemaks.

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Tippide nurk

    Kui kasumlik on osta tasulisi tippe ja siis 10€ panuseid teha, või osaled sa mõnes suuremas kommuunis kus tippe ostetakse sisse meeskonna kaupa ja siis jagatakse hind laiali?

  12. #52

    Re: Tippide nurk

    Spordipanustamisega tegelev kommuun on Eestis siiski olemas. Vaata mu eelmist postitust (Portaal PokkeriProd.com avas spordiennustuste rubriigi 05.04.13, 18:08). Iseküsimus on, kui tõsiseks taolist ettevõtmist pidada võib aga noh, ilu on vaataja silmades. Igatahes minule tundub, et foorumi tuumik on tõsiselt asja kallal ja teema areneb.
    Isiklikult arvan ja seda paljuski oma kogemusele toetudes, et mingisugustest suvalistest urgastest, saitidest, blogidest, ilma kindla süsteemita, kas siis tasuta või vihjekontorite rämpsu- odavtippe kasutada on pikemas perspektiivis raha põletamine ja seda sajaprotsendiliselt. Samahästi võiks iga inimene ennustada kohvi paksu pealt, tulemus on täpselt sama. Korralikud, tõsiseltvõetavad vihjed maksavad vägagi korralikku raha.

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Tippide nurk

    Kas mingit võimalust "kuiva" trenni pole teha, s.t. mingit fantasy liigat, kus saaks lihtsalt osaleda ja näha, mis tulemused on, ilma panustamata?

  14. #54

    Re: Tippide nurk

    Minu soovitus oleks, tee mõnda kvaliteetsesse kihlveokontorisse sissemakse, ava konto, noh näiteks kümme- kakskümmend euri peaks päris piisama. Teise kümne- kahekümne saad uue mängija boonusena kaasa, kuid samas tutvu kindlasti boonuse tingimustega. Hoia panused madalad, ühe panuse suurus max. 5%, või vähem. Ehk teisisõnu mängid küll sentide peale, kuid tunde, tunnetuse saad kätte. Kontoritest soovitaks alguseks Bet 365-te, 24/7 väga lai mängude valik kogu maailmast, head koefitsendid ja praktiliselt kõikidele matšidele live panustamis võimalus. Päeva tähtsamate, eksklusiivsemate spordisündmuste puhul otseülekanne pildis.

  15. #55
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Tippide nurk

    https://www.triobet.ee/selection?cmd...id=50000013345

    Eesti MMA. Pretty sure, et koefitsendid on kohvipaksu pealt pandud. Mõni ekspert suudaks päris suured edged välja tuua ma arvan.

  16. #56
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Tippide nurk

    Küsisin enne just sama asja. Ehk tuleb mingit head infot.

    http://raskesport.ee/foorum/viewtopi...=7405&start=75

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Tippide nurk

    Selle Rajuga on see probleem, et see aasta Eesti kohalikud võitlevad muude riikide, näiteks itaalia kohalikega. Mõlema riigi tasemest korraga ülevaadet omada on suhteliselt võimatu. Mis silma jäid, et Ivanovi ja Drovnjashini koefid on veidike eestlaste poole kaldu.

  18. #58

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Selle Rajuga on see probleem, et see aasta Eesti kohalikud võitlevad muude riikide, näiteks itaalia kohalikega. Mõlema riigi tasemest korraga ülevaadet omada on suhteliselt võimatu. Mis silma jäid, et Ivanovi ja Drovnjashini koefid on veidike eestlaste poole kaldu.
    Millest sa seda järeldad, et eestlaste poole kaldu? Omad vastaste kohta infot?

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Tippide nurk

    Bergvall suht tuntud nimi rootsi vabavõitluses ja Ivanovi vastu peaks see võitlus puhas pick olema, kui just midagi väga drastilist ei ole.
    D´Auria tundus päris hea eelmise aasta Heroesel päris hea, siis ma seda matši vaadata ei viitsinud, aga tundus heas vormis olevat. Tal vist sitaks ebaõnne or something olnud.

  20. #60
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Tippide nurk

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Kas mingit võimalust "kuiva" trenni pole teha, s.t. mingit fantasy liigat, kus saaks lihtsalt osaleda ja näha, mis tulemused on, ilma panustamata?
    olbg.com

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES