Haralabob on väga legit ja kõikidel NBA sõpradel on tema twitteri jälgimine kohustuslik. Samas on ta ka vahel veits kahtlast juttu ajanud, see postitaja on siis ise ka legit, betib pinny maxe.

Mudeliga bettida on obviously parem kui ilma. Võti on volüüm ja objektiivsus. Ise olen viimased kuud üsna palju bette teinud ja rummiraha küll teeninud, osad betid on nagunii kehvad, mudeliga ju samamoodi - see tweakimine on pidev protsess ja sellega tekib mingi hetk paratamatult "awesome, et ma selle vea parandatud sain, aga huvitav palju mu roi minevikus madalam on selle tõttu". Ise ma kõige magusamateks olukordadeks peangi liigade alguseid/lõppe, rahvusvahelisi mänge ja kõike analoogset, mida mudelleerida on keeruline.

See, mis Zelinski teeb/tegi soccernetis on mingi kõhutunde bullshit. NBA confirmed unbeatable tüüpidele pakun välja prop betti, iga lõuna kui opening lined tulema hakkavad, on mul õigus postitada siia teemasse "võtan selle poole spreadi" ja kui closing line minupoole liikunud on, siis võidan mina, kui vastu, siis vastubettija. Mulle jääb ka õigus osadel päevadel mitte midagi valida, prop bet lõppeb kui mul X mängu valitud on. Annan 1.03:1 enda kahjuks oddsid ja aktsepteerin bette kuni 300€, let's do this?

Kiirelt kirjutatud, veits segaseks jäi, mi scusi.