Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 48 EsimeneEsimene ... 3745464748 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 945
  1. #921
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    GG! Sain täna aru juba ka, et sa allinn külatark, aga arvasin, et sul ainult külaelanik teada. Mõtlesin siin ise juba fake külatargana välja tulla, et sulle üks päev lisaks saada.

  2. #922

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Jup, täna panin juba suht LOL postid ka, tahtsin niisama elevust tekitada ja pisut lollitada ja Simmo kaitset oodata:P Aaga GG küla.

  3. #923
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    gg

  4. #924
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    camu hääleta Simmo välja ka ikka, muidu tuleb simmo veel siia ja valib allinni ja jääme külatargast ilma :D

  5. #925
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    ma ei saa hetkel boldi kasutada. tunnikese parast loju joudes panen

  6. #926
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Simmo

  7. #927

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Vote count


    3 Simmo (camu, IamAllin, OuMaiGaad)
    2 IamAllin (q_q, jmskns69)


    5 minutit, et saata parandusi!

    ON ÖÖ!

  8. #928

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Üles poodi Simmo
    kes oli:

    libahunt!

    MÄNG ON LÄBI!
    Mängu võitis küla võistkond!

  9. #929

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    GG küla ja KUDOS eluvennale, kes mängu läbi viis.

  10. #930
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Foorumimäng Libahunt 9: Ainult mängijad võivad postitada!

    Lol way too easy mäng oli vist :D
    Rekordiliselt palju modkille ja ebaaktiivseid mängijaid. Teinekord võiks ikka kirja panna need, kes viitsivad mängida ka ja teavad, et saavad aktiivsed olla.

    Mitte nagu Putkimies, eelmine mäng pidevalt afk ja tegi 1 post päevas. Siis lubas, et hakkab postitama aga ei midagi. Sai hoopis modkilli selle eest, et 0 posts.

    Aga wp kõik.
    Minu readid olid ikka way paigast.

  11. #931

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    GG küla!


    Sorry hundid. Ma ei biidi seda mängu kohe mitte kuidagi, teist mängu järjest andsin end kahe postiga välja. Rohkem ei osale.

    Aitäh eluvennale!

  12. #932

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    IamAllin, miks simmo esimese päeva peek ja miks alles nii hilja välja tulid?

    krt endal jäi tunne, et ranka on hunt esimesel päeval ja olin suhtelsielt kindel, et kas mina või q_q läheb öösel. Kuna mulle tundus, et q_q on KT, siis n.ö. üritasin ennast välja heita tema asemel. Tegelt oli hoopis nii, et q_q arvas, et mina KT ja proovis sama teha :D

  13. #933

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    Aga miks mitte? sind, q_q, ranka ei tahtnud peekida ja võtsingi keskmise tee. Hilja? Ok vb oleks võinud eile tulla, aga eelmised päevad ei tundunud eriti ohtlikud ja oleks täna võetud, siis jätsin ju hulaga vihjeid. Selleks hoidsingi Simmot 2 päeva oma BOLDIGA, et kui välja võetakse siis küla saab aru + 3 korda rõhutasin, et mul oli Simmo koguaeg ja eile kirjutasin veel, et Simmo on minu jaoks kõige kahtlasem. Eile oli veel 2 hunti ja lootsin talle pihta saada, aga ranka modis ennast ise välja ja oligi mäng tehtud :) Oleks ma täna läinud oleks nagunii kõik liidid viinud Simmoni.

  14. #934

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    BDS, need tegurid muudavad mängu pigem raskeks kui lihtsaks.
    Taavi, mängi ikka veel, kord peab ju käppa saama.
    Ise kahtlustasin Rankat esimesel päeval, kuid vähe. Hiljem oli üks clearimaid, eile kui lõpus selle posti tegi, siis mõtlesin öösel ulme teooriaid miks ta külana nii tegi, aga vot mis lugu oli. Poleks olnud rankat minemas, olnud head Targa peeki, oleks huntide võit olnud kah.
    Aaa ja miks täna öösel mind söödi? Targa võimalus oli väike ju. Anyway, gg you all.

  15. #935

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    Aga ma siis MVP? :D Iga päev võtsin ekstramängija välja. LOL

    Tegelt see suht nukker, loodetavasti enam teist nii modkillide rohket mängu ei tule, võtab ju kogu lõbu ära.

  16. #936

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Aga miks mitte? sind, q_q, ranka ei tahtnud peekida ja võtsingi keskmise tee. Hilja? Ok vb oleks võinud eile tulla, aga eelmised päevad ei tundunud eriti ohtlikud ja oleks täna võetud, siis jätsin ju hulaga vihjeid. Selleks hoidsingi Simmot 2 päeva oma BOLDIGA, et kui välja võetakse siis küla saab aru + 3 korda rõhutasin, et mul oli Simmo koguaeg ja eile kirjutasin veel, et Simmo on minu jaoks kõige kahtlasem. Eile oli veel 2 hunti ja lootsin talle pihta saada, aga ranka modis ennast ise välja ja oligi mäng tehtud :) Oleks ma täna läinud oleks nagunii kõik liidid viinud Simmoni.
    jup. ei märganud seda boldimisasja, well played (Y)

  17. #937

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    kui on mängusoovi, siis ma võin enda peale võtta järgmise orgunnimise.

    ühe korra varem teinud, hea põnev jälgida. külana on kuidagi meh ja ma kardan, et hundina ei mängiks ma enam välja endgames.

  18. #938
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    Ma viiksin ise järgmise mängu läbi. Reeglitega päris palju jamasid ning võtan seekord asja rangemalt. 0 postitajate automaatse modkilli asemel kasutan vahetusmängijaid. Selline asi ei tohiks mängu tulla, et ärme teda välja hääleta, tüüp saab raudselt modkilli.

    Allin. Külatargane ootamine, kui hunt teada on pole kõige viisakam ja läheb slowrolli alla, nii et tulevikus andku külatark ikka teada, kui kõik allesolevad hundid on teada.

    Samuti ärge midagi sellist tehke nagu ranka tegi. Kui mingi probleeme või asi, siis tuleb tingimata teada anda mängujuhile. Igasugu modkillid ja asjad rikuvad mängu tasakaalu ning raiskad teiste inimeste aega.

  19. #939

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    teeme su-je-fa


    tegelt fine by me.

  20. #940

    Re: Foorumimäng Libahunt 9. Mäng on läbi!

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Ma viiksin ise järgmise mängu läbi. Reeglitega päris palju jamasid ning võtan seekord asja rangemalt. 0 postitajate automaatse modkilli asemel kasutan vahetusmängijaid. Selline asi ei tohiks mängu tulla, et ärme teda välja hääleta, tüüp saab raudselt modkilli.

    Allin. Külatargane ootamine, kui hunt teada on pole kõige viisakam ja läheb slowrolli alla, nii et tulevikus andku külatark ikka teada, kui kõik allesolevad hundid on teada.

    Samuti ärge midagi sellist tehke nagu ranka tegi. Kui mingi probleeme või asi, siis tuleb tingimata teada anda mängujuhile. Igasugu modkillid ja asjad rikuvad mängu tasakaalu ning raiskad teiste inimeste aega.
    Mõtlesin ise sama, aga tahtsin lihtsalt pisut elevust tekitada ja näha kuidas hunt võiks proovida minu rünnakust välja rabeleda. Samas praegu mõeldes ei tundu nagu väga douchine asi olevat, sesuhtes, et puhtalt funi pärast näha veel, mis inimesed arvada ja keda hääletada vms, aga jah kui teinekord sama olukord, siis ütlen päeva algul ära.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES