Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 30, kokku 30
  1. #21

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Londonis saavad 50% rahadesse, mincash oli vist u €500

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Mul läks õnneks esimene katse.

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Good job, rasmer.

    Ma keerasin oma katse totaalselt perse. Vaatasin, et struktuur normalne ja ei hakkagi rebuyd ega addoni tegema, kuna vaja rahadesse tiksuda. Add-on breaki aeg läksin automaatselt suitsule ning tagasitulles reality checki tehes ei olnud aega enam depot ka teha.

    Nagu mu füüsika õpetaja armastas öelda: mis sitasti, see uuesti.

  4. #24

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Statistika siis

    Kokku registreerus 488 mängijat. Tehti 708 sisseostu. Pärast add-on järgi jäi 412 mängijat, top 200 saavad pileti.
    täna 525 mängijat, 691 sisseostu, 271 add-on'i ja €31k overlay

  5. #25
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Good job, rasmer.

    Ma keerasin oma katse totaalselt perse. Vaatasin, et struktuur normalne ja ei hakkagi rebuyd ega addoni tegema, kuna vaja rahadesse tiksuda. Add-on breaki aeg läksin automaatselt suitsule ning tagasitulles reality checki tehes ei olnud aega enam depot ka teha.

    Nagu mu füüsika õpetaja armastas öelda: mis sitasti, see uuesti.
    Kus koolis see füüsika õpetaja oli?:D

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    Kus koolis see füüsika õpetaja oli?:D
    Koidulas. Ma täisnime ei ütle, aga esitähed küll: T.T.

  7. #27

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Koidulas. Ma täisnime ei ütle, aga esitähed küll: T.T.
    Mul oli sama, mate õpetaja oli ka T.T ?

  8. #28
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Tõnu ? :D Mul oli Ülejões T.T
    mis sitasti, see uuesti.
    raske oli küll alla kolme saada, kui töö tavaliselt koosnes 2st osast. Ülesanne & teooria. Ülesandes panid valemi kirja said 3-- kätte, teoorias vastasid ühe mõiste enamvähem ära said 3-- kätte. :D
    Tema jaoks oli see sama, mis 1, kuigi päevikusse 3 ning poh läbi. Ühesõnaga, keda füüsika ei kottinud sellel oli rungood at physics:d

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    Tõnu ? :D Mul oli Ülejões T.T
    mis sitasti, see uuesti.
    raske oli küll alla kolme saada, kui töö tavaliselt koosnes 2st osast. Ülesanne & teooria. Ülesandes panid valemi kirja said 3-- kätte, teoorias vastasid ühe mõiste enamvähem ära said 3-- kätte. :D
    Tema jaoks oli see sama, mis 1, kuigi päevikusse 3 ning poh läbi. Ühesõnaga, keda füüsika ei kottinud sellel oli rungood at physics:d
    Jah see sama.

  10. #30
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    Tõnu ? :D Mul oli Ülejões T.T
    mis sitasti, see uuesti.
    raske oli küll alla kolme saada, kui töö tavaliselt koosnes 2st osast. Ülesanne & teooria. Ülesandes panid valemi kirja said 3-- kätte, teoorias vastasid ühe mõiste enamvähem ära said 3-- kätte. :D
    Tema jaoks oli see sama, mis 1, kuigi päevikusse 3 ning poh läbi. Ühesõnaga, keda füüsika ei kottinud sellel oli rungood at physics:d
    Offtopic, aga üks kuldsemaid õpetajaid olid. Enne teda oli meil õpetajaks vend, kes käis tagaruumis alksi libistamas ja niisama värsises, aga antud vend oskas leida kuldse kesktee õpetamisel ja normaalsel õhkkonnal.

    Oma kolm kolme miinusega hindamissüsteemi kohta ütles kunagi, et kui ma teie õpetamist ja töökultuuri tõsiselt võtaks, siis ripuks juba väljakul korvirõnga küljes.
    Hea näide venna väga elulähedasest suhtumisest oli mingi töö, kus üks küsimus oli vaja mingi raske graafiku kohta ülesanne koostada. Ise ei biitinud, siis joonistaisn sama graafiku ja panin ülesandeks ainult küsimuse, et mis graafikuga on tegemist. Sain makspunktid selle küsimuse eest ja legit kolme kätte. Tema kommentaar oli et kui elus ühtmoodi ei saa, siis saab lihtsalt teistmoodi.

    Kuldne vana.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES