Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 46 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 911
  1. #661

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    no ma rohkem kui kindel, et pythagoras pidi timpzi peek olema.

  2. #662

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    ei oskagi midagi öelda, mind hunt pole ja timz mind peekind polnud, muidu ta poleks sellist juttu ajanud. BDS ka ei usu, timz teda kaitses. Karupoeg ja keegi punastest ehk. Aga kui lähen täna, siis gg ja huntidelt ikka väga puhas töö.

  3. #663
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    kui sa oled küla siis mida sa nutad selle üle, et sind eile välja ei hääletatud? Jmsk oli ebaaktiivne ja tema postid ei olnud sarnased selle, nagu tema eelmistest mängudes külana, seega oli lüke täielikult õigustatud. pigem loll "küla" sinu näol kes on aktiivne või mittemidagi postitav jmsk. sitt lugu
    Ilmselt minupoolt viimane libahundi mäng. Ma ei näe pointi mängida seda kui alati on mingi 2-3 venda, kes ei viitsi isegi seda minimum 1 post päevas teha. Siis on mitu venda, kes ei aita üldse asjale kaasa vaid hüppavad lambirongidele.

    Peale seda kui q_q läks oleks nagu mäng välja surnud.

    Aga nutan seda, et Pyth ei läinud. Ei midagi isklikku, oled küla siis oled küla, aga et pilti natuke selgemaks saada oleks vaja ikkagi sind üles puua :(

    Või siis IamAllin ummmmm..

    Tsekkan need 2 rongi üle.. Kas leiab midagi kahtlast või ei.

  4. #664

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    karupoeg tundub kõigile clear küla?

  5. #665
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    69

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Ma olen bds-ga Avicii koha pealt nõus. Miks eile jms rongi alustati?

  6. #666

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    karupoeg tundub kõigile clear küla?
    ei tundu. eile käis õhtul ugemas, aga ei postitanud midagi.

  7. #667

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    ei oskagi midagi öelda, mind hunt pole ja timz mind peekind polnud, muidu ta poleks sellist juttu ajanud. BDS ka ei usu, timz teda kaitses. Karupoeg ja keegi punastest ehk. Aga kui lähen täna, siis gg ja huntidelt ikka väga puhas töö.
    mis juttu poleks ajanud? Ta ütles eile, et pythagorosel 100% minek, tundub nagu jätaks kindla vihje, et sa olid peek.

  8. #668
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    69

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ilmselt minupoolt viimane libahundi mäng. Ma ei näe pointi mängida seda kui alati on mingi 2-3 venda, kes ei viitsi isegi seda minimum 1 post päevas teha. Siis on mitu venda, kes ei aita üldse asjale kaasa vaid hüppavad lambirongidele.
    sry sest see käib ka minu kohta. mängin esimest korda ja polnud alguses üldse aimu. nüüd hakkab looma ja kirjutan rohkem. hääletasin täna Avicii sest eilne rong oli väga lampi tõmmatud. valisin eile jms sest Avicii tundus desperate hundina, kuna mul Avicii kohta reade pole siis andsin creditit aga tuli välja et jms polnudki hunt...

  9. #669

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Ma usun, et bds ja pyth lid timpzi peekid.

  10. #670
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas punapea Vaata postitust
    Ma olen bds-ga Avicii koha pealt nõus. Miks eile jms rongi alustati?
    Loe mõned lehed tagasi. Avicii hüppas platsi jutuga, et ta on KT, bds ehk mina olen tal peeked küa, Jmsnks on peeked hunt.

    Küla lendas kaasa ta alustatud rongiga ja gg. Hui oligi peeked hunt, tavaline küla. Öösel söödi veel KT ka ära :S

  11. #671
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Ma usun, et bds ja pyth lid timpzi peekid.
    Ilmselt jah. Seega ei jää muud üle kui võtta Pyth? Mis arvad? võtame????

  12. #672

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    juba enne panin pythi peale ja täna 99% kindlusega enam ei muuda.

  13. #673
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    juba enne panin pythi peale ja täna 99% kindlusega enam ei muuda.
    Pythagoras Tavai ja läheb..

  14. #674
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    69

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Loe mõned lehed tagasi. Avicii hüppas platsi jutuga, et ta on KT, bds ehk mina olen tal peeked küa, Jmsnks on peeked hunt.

    Küla lendas kaasa ta alustatud rongiga ja gg. Hui oligi peeked hunt, tavaline küla. Öösel söödi veel KT ka ära :S
    seda ma mõtlengi et ma jäin uskuma et ta on KT aga nüüd tundub et oli hoopis hunt kes mängis KT ja rong läks käima...

    lisaks kui timz peek oli bds = küla siis miks Avicii ikka bds-i vastu hääletad?

  15. #675
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    karupoeg tundub kõigile clear küla?
    Minu jaoks ta küla. Puhtalt sellepärast, et tean, et ta oleks kõvasti aktiivsem hundina. Külana ta lihtsalt ei viitsi mängida eriti :D.

  16. #676
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    kui jmskns küla, siis tuleb jälgida, kuidas rong sinna peale läks
    See post eile Pyth.. Lol'isin seda päris pikalt. Kuidas sa aru ei saanud kuidas see rong sinna läks? Miks sa sellega liitusid? See algas ju paar posti tagasi.

  17. #677
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Täpsutus: Sa pidid ju arusaama, et see rong algas Avici postist. Miks muidu lükkasid oma hääle jmsknks peale?

  18. #678

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    miks rongis teised lükkasid? ma pigem otsiks neid, kes ei lükanud. Minu välja võtate, siis homseks kaks küla jälle vähem ja saab näha mida edasi teete. Ei oska ennast clearida ka enam kui raiutakse, et ma olin timzi peek. Mille põhjal seda allinn väidad? Ehk sa ise hoopis hunt ja nüüd timzi sõnadele tuginedes hea veel üks küla välja võtta?

  19. #679

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Ma avran, et need kes mind täna pressivad on hundid ja sealt võiks leida kellegi keda täna välja võtta. Mind on hea tank praegult lykata jmski lynchimise eest, samas on karupoeg ja lenc ikkagi kummaliselt vait, ja muidugi võiks vaadata kes ja millal veel jsmki rongile hüppasid.

  20. #680

    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ilmselt minupoolt viimane libahundi mäng. Ma ei näe pointi mängida seda kui alati on mingi 2-3 venda, kes ei viitsi isegi seda minimum 1 post päevas teha. Siis on mitu venda, kes ei aita üldse asjale kaasa vaid hüppavad lambirongidele.

    Peale seda kui q_q läks oleks nagu mäng välja surnud.

    Aga nutan seda, et Pyth ei läinud. Ei midagi isklikku, oled küla siis oled küla, aga et pilti natuke selgemaks saada oleks vaja ikkagi sind üles puua :(

    Või siis IamAllin ummmmm..

    Tsekkan need 2 rongi üle.. Kas leiab midagi kahtlast või ei.
    sa teed nalja vä? vaata kasvõi oma tänaseid poste? mida ja millega sa oled aidanud ja mängu lahendanud? pakud iga päev 3-4 nime välja aga end of the day oled ikka millegi muu peal? kutsud ennast mängulahendajaks? rõhutan veelkord, et jmsk võis vabalt olla hunt, ta ei postitanud seemäng palju ja postid olid teistsugused kui eelnevates mängudes, seega võis vabalt olla hunt. Ma ei clearinud eile bdsi aga eile tema väljaminekul ei olnud mingit erilist osakaalu. Ma avran, et selle mängu hundid võiksid olla rohkem advanced ja biidivad süsteemi. Kui tahate mind hääletada siis edu, aga mina hunt ei ole.

Lehekülg 34, kokku 46 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES