Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 74
  1. #21

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kahju, et kogu üritus vett vedama läks :(

    Aga loodan, et sa tõused uuesti nagu Fööniks tuhast ja oled tugevam, kui kunagi varem. Ja niikaua, kui raha kogud, siis proovi igasugu Frerolle, et äkki hitid ja saad asja jooksma. Neid deposiite mina ei soovita, sest veel karmim on kaotada $300, $30 asemel.
    Ja fööniks juba kergitabki pead :P..Nimelt sain Pokeriumis 1000€ Freerollil 14-nda koha ja võitsin 13€...Sellest 13€st tegin paari tunniga 40€ NL10-es...Mängin kolmes lauas korraga ja üritan võimalikult vähe bluffida ning ootan nagu hai ,et paksud soomlased oma lükkeid teeksid...nimelt see koht soomlasi täis...neil pappi on ja nad teada tuntud mängurid kellel pole mõnest eurost kahju ...nii,et uues kohas uue hooga ;D

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Mission impossible

    thumbs up!!!!

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Mission impossible

    Edu Jokker, järsku seekord tuleb korralik br ära :D:D

  4. #24

    Re: Mission impossible

    kunagi ammu sai ka pokerium.com`s tehtud 0st 70 € :P

    aga jah, läksin ahneks :) ja NL20 tegi tühjaks :)

  5. #25

    Re: Mission impossible

    Ei nu ma ei sa aru mis toimub nagu..kas ma olen tõesti mingi ühe päeva liblikas kes korraks särab ja siis kustub järgmine päev...täna on olnd ikka kongreetne nagu...5või 6 korda set vs set mul väiksem...kui leian KK on kellegil AA või saab kaks paari või tõmbab rida või masti...sellessuhtes vahet pole palju sa ennem flopi või pärast flopi surud,kui paksul sommil on masti või rea tõmme on ta valmis ilma pikema mõtlemiseta kogu oma stacki sisse lükkama...Ühesõnaga päev on alanud uskumatult kehvasti 60€-st on järgi 18€ ja ma ausalt öeldes ei julgegi enam mängida ,sest üks kõik mida teen kautan..
    Mast nii maas,et mõtlesin,et sitta see 18€...regan ennest GT5000le..10€ on sisse ost ja ülejäänd 8€ annan mõnele sommile ;D.......

  6. #26

    Re: Mission impossible

    Mismoodi sa paare mängid preflop? Tõstad või limbid? Mis sa siis teed, kui kolmiku saad? Sest vastast seti peale panna ei ole väga keeruline mõnikord, oma kolmiku foldimisega on muidugi teine lugu.

  7. #27

    Re: Mission impossible

    Pre flop raise pot...kui flopan seti surun veits alla poti või poti...kui keegi on raisind siis caalin 22-99 ja floppan raisin cbeti....kuiTT-AA siis rerasin(oleneb positsioonistTT-JJ puhul)...täna lihtsalt polnd minu päev iga kord kui sain seti sai keegi suurema...siin ei andud midagi teha
    Kusjuures eile oli vastu pidi...ma ei tea mitu venda tegin bustoks set vs set..julm koht see Pokerium Bad Beat after bad beat...Bad beat Jackpotid lähevad ka seal kuus kolm neli korda välja :o

  8. #28
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Mission impossible

    Statse või midagi pole panna? Micro limiidis ei saa ikka sujuvalt ühte auku koguaeg asi minna, kui kõik õieti teed :/.

  9. #29

    Re: Mission impossible

    Mul pole jah neid programme kahjuks..Mängisin täna Nl20-es kolmes lauas ja piisas 5 või 6 set vs set kautusest ning ridade ja flushide otsa komistamisest ning oligi roll läind....Hetkel on viimane lootus GT5000 mis varsdi hakkab...kui sealt lisa ei tule teen uninstalli ;D

  10. #30

    Re: Mission impossible

    sisse ostsin 10€ kaupa

  11. #31
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Mission impossible

    Liiga kõrge limiit. Alusta NL5-st kasvõi ja kinnista kogu värki. NL20 jaoks oli sul vaid 3 buy-inni ju tagavaraks :/.

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Mission impossible

    Hakkasid lahmima kui väike downswing tuli. tean omast käest, olen ise kunagi Starsis sama teinud, kuid Toweris downswingi ajal seda ei teinud ja see päästis mu reloadist :D

  13. #33
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mission impossible

    Tere Yokker,

    Sellise suhtumisega kaugele ei jõua, kindlasti ole lugupidavam bankrolli vastu. Mõtle nii nagu oleks elu ja surma küsimus, kui bustoks lähed.

    Kuna nägin, et üldine profit on ka kõvas miinuses, siis mis tähendab on igav mängida madalamal, kui NL50. Siin on mõtlemise kohapeal kõva error sees arvan, kas tahad seda miinust, siis veel suuremaks, kui preagu.

    Mindset ja plaanid paika ning pärast plaanist kinni pidada.


    Parimat soovides,

    Tigrano

  14. #34
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Mission impossible

    Pokkerit ei tohi mängida ainult raha pärast, see peab meeldima. Ja mulle meeldib NL5 ka pokkrit taguda. Ei ole vaja ronida iga hinna eest NL50-sse hävima oma armetu BR-iga. Mängi mängu mängu pärast mitte raha nimel. Vaata tulemused tulevad siis iseenesest.

  15. #35

    Re: Mission impossible

    Üldjuhul, mängijad, kes kurdavad, et aina biit after biit, siis pole mängija õppinud piisavalt panustama preflop ning ka hiljematel tänavatel tugeva käega tuleb ikka laxida.
    Sest flush draw imemine on ikka 4:1'le ning kui Sa betid jõhkralt iga kord oma tugeva käega, siis 3 korda võidad, ühe korra donk imeb, seega kasum. Aga kui Sa iga kord betid liiga vähe, siis imetakse sealt üxkõik mida ja seda eriti multi way pottides, kui potis on 3-4 mängijat, siis fold või RAISE LIKE A TIGER! Ning enamustes Micro pottides on 3-4 või rohkem mängijaid, ERITI kui enne floppi liiga vähe tõstetakse. Ning set vs set aina tuleb samuti, kui limpida mingi 33'ga ja järgi tuleb 6 limpijat veel. 4x BB on miinimum raise ning seda üxkõik millega otsustad mängida. Ise ka kunagi seal sendilaudades mõtlesin , OMG mees tõstab aina nii palju, kuidas krt ta aina võidab. Aga point on selles, et tema on enamustes kätes heads up ning 50:50 võiduvõimalus + initsiatiiv. Need kes vähe tõstavad, on aina 3-4 inimest potis ja 33 või 25% võiduvõimalus. Ning pokker ongi mäng, mis põhineb võimalikult suurte võimaluste ära kasutamises :)

    Lisaks uskumatu kui sõbralik see foorum on, nii palju julgustavaid ja abistavaid postitusi. Oleks kuskil delfis sellise teema teinud, siis olexid vist metsas köie otsas :D
    Siit foorumist võib Eestile kasvada võimas pokkerikultuur ja kahurvägi pokkeri maailmapilti :)

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Mission impossible

    Mhmh õiged mõtted kõik RudiTurbo, aga set vs set olukordadega nii, et vahet pole kas tõstad enne flpoi või mitte, paaridega tullakse ikka flopile ning kui mõlemad hitivad siis saab set vs set actionit nagunii. Odavates sendilaudades on jälle nii, et pea igas lauas on 1-2 fishi, kes mängivad iga kahe kaardiga ning samas kui hitivad oma 48s-iga kaks paari või auku rea ostu siis saab set tegevust temaga. Kui vähendad 55-ga vastaseid siis mõnikord paneb see fish oma kaardid preflop maha ja no action. Kaasa tuleb hoopis K9 ja Q10, kes hitivad oma 9-10 ära ja ei pane neid mitte kunagi maha.

  17. #37
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mission impossible

    Mis Yokkeris saanud on ei kippu ega kõppu

  18. #38

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Mis Yokkeris saanud on ei kippu ega kõppu
    Yokker läks pankrotti ja jättis selle Pokeriumi sinna paika...Teisipäeval sain triosse 10€ mingilt imelikult freerollilt ning eile möllasin selle 10-ga...algul NL5 aga edu polnd,lõpetasin sealt kust alustasin...siis mõtlesin,et poh lähen mängin Omahad 10€-ga..läksingi NL20 mängima ja seda mida ma avastasin on lihtsalt uskumatu...inimesed lihtsalt lampi lükkavad nupud potti...hullumaja mis toimus..pre flop raise 4xBB oli ilmselgelt liiga vähe,sest kõik callisid(algul oli lauas 3-5 inimest)...lõpuks läksid vennad nii tilti,et tegin 4€ kaupa rebuysi ja kohe auto all in...üks oli erti hull kes surus 10€ kaupa...selleks ajaks olin 130€ tõusnud vaikselt mängides..muidugi kaart jooksis ka algul...Lõppstaadium oli mulle juba tuttav ja tavaline...nimelt kautasin pärise suure poti üle 150€ oli potis ja vist 5 venda samal ajal all inis aga just kõige suurema stackiga vend trumpas mu nut masti riveriga fulliga endale...peale seda hakkasin ise sama moodi hullu panema oma järele jäänud 30€ kuni 40€-ga kuni olin lõpuks tühi....Selles mõttes soovitan kõigile NL20 Omahad mängida kellel roll lubab ja skilli ja kannatust ja tildiga probleeme pole kui suure poti kautad riveriga.....kui vähegigi kaart jookseb ,siis kolme nelja venna vastu saab ilusti tightilt mängides bankrolli kasvatada ja seda võrreldes Holdemiga üli kiiresti...ühesõnaga avastasin Omaha rõõmud ning sain aru ,et skill lubab max 5 venna vastu mängida.,Fullringis olin Big BIg fish kes callis kõigega shortide preflop all ine ja tegin 5-10€ suurusi pre flop raise kui tundus õige hetk olevat kõik shordid ise all in panna preflopis...Ühesõnag päris põnev oli vahelduseks Omaha seltsis aega veeta...tagntjärgi tarkust sain küllaga mida vb tulevikus kasutan...selllesmõttes vb ,et minu puhul see tavaline ,et mängin terve päev norm ja võidan suurelt ja siis kautan paari käega kõik võidetu....oleks vaid selline võimalus ,et saaksin nt 100€-ga NL20-st lahkuda ja tulla samase lauda tagasi poole tunni pärast ,sellise summaga nagu tahan ,mitte sellega millega ennem lahkusin..ehk kui sa lahkud 100€ga pead sa sellega ka tagasi tulema kui tahad samas lauas peale pausi mängida...kui sellist süsteemi poleks oleksin rikas poiss ;D..ei aga ausalt mul jääb näppudest ja varvastest väheks ,et üles lugeda kordi kus olen suuremaid kui 5 kordsed buy in võidud peale pausi samasse lauda minnes maha mängind ???...AJU LÜNK ;D...
    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tere Yokker,

    Sellise suhtumisega kaugele ei jõua, kindlasti ole lugupidavam bankrolli vastu. Mõtle nii nagu oleks elu ja surma küsimus, kui bustoks lähed.

    Kuna nägin, et üldine profit on ka kõvas miinuses, siis mis tähendab on igav mängida madalamal, kui NL50. Siin on mõtlemise kohapeal kõva error sees arvan, kas tahad seda miinust, siis veel suuremaks, kui preagu.

    Mindset ja plaanid paika ning pärast plaanist kinni pidada.


    Parimat soovides,

    Tigrano
    Pean veel PALJU PALJU PALJU vaeva nägema selle erroriga, mu peas, mis mu bankrolli stabiilselt kasvatada ei lase ...nagu eelnevalt juba ütlesin õpin ja teen järeldusi aasta lõpuni ja siis uuel aastal uue hooga pokerimaastikule tagasi...vb mingeid suuremaid freerolle kuskil mängin aga uut deposiiti ei kavatse ennem uut aastat teha...tähendab sis seda,et hiljemalt uuel aastal jätkan oma Missioniga ja siis juba uue ja paremaga...vahepeal püüangi seda Missionit korrigeerida ja reegleid siluda mis endale seatsin,et kus ja millega hakkan tegutsema

  19. #39

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Hakkasid lahmima kui väike downswing tuli. tean omast käest, olen ise kunagi Starsis sama teinud, kuid Toweris downswingi ajal seda ei teinud ja see päästis mu reloadist :D
    Kus juures ei lahmind aga beat after beat võttis tuju küll alla ning viimasest 18€ oli mul tõesti juba poh

  20. #40

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Üldjuhul, mängijad, kes kurdavad, et aina biit after biit, siis pole mängija õppinud piisavalt panustama preflop ning ka hiljematel tänavatel tugeva käega tuleb ikka laxida.
    Sest flush draw imemine on ikka 4:1'le ning kui Sa betid jõhkralt iga kord oma tugeva käega, siis 3 korda võidad, ühe korra donk imeb, seega kasum. Aga kui Sa iga kord betid liiga vähe, siis imetakse sealt üxkõik mida ja seda eriti multi way pottides, kui potis on 3-4 mängijat, siis fold või RAISE LIKE A TIGER! Ning enamustes Micro pottides on 3-4 või rohkem mängijaid, ERITI kui enne floppi liiga vähe tõstetakse. Ning set vs set aina tuleb samuti, kui limpida mingi 33'ga ja järgi tuleb 6 limpijat veel. 4x BB on miinimum raise ning seda üxkõik millega otsustad mängida. Ise ka kunagi seal sendilaudades mõtlesin , OMG mees tõstab aina nii palju, kuidas krt ta aina võidab. Aga point on selles, et tema on enamustes kätes heads up ning 50:50 võiduvõimalus + initsiatiiv. Need kes vähe tõstavad, on aina 3-4 inimest potis ja 33 või 25% võiduvõimalus. Ning pokker ongi mäng, mis põhineb võimalikult suurte võimaluste ära kasutamises

    Lisaks uskumatu kui sõbralik see foorum on, nii palju julgustavaid ja abistavaid postitusi. Oleks kuskil delfis sellise teema teinud, siis olexid vist metsas köie otsas :D
    Siit foorumist võib Eestile kasvada võimas pokkerikultuur ja kahurvägi pokkeri maailmapilti :)
    Just nimelt üld juhul..preflop panustamine mul selge nagu seebi vesi millest sain ka tõestiust ranka poolt tehtud strateegia lõigust siin foorumis...probleemsed kohad on tõmbed ja reraisid mille peale ei leia foldi üles aga see kord polnd nendega pistmist vaid sattusin nagu eelnevalt ka kirjutasin setiga kõvema seti otsa liiga tihti..thats poker..päevad pole vennad

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES