Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 74
  1. #41
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mission impossible

    Siis läks kehvasti ja probleemid ka ikka suured olid. Katsu kuidagi, siis uueks aastaks maidseti korda saada. Plaanid värgid paika ja raudpolt kõigest kinni hoida, siis on lootust kuhugi jõuda 8)


  2. #42

    Re: Mission impossible

    Tigranol õigus :)

    pead kindla plaani paika panema, kuigi neid plaane sul juba olnud on :) siis tähtsi et pead ka kinni plaanist.

    ja muidugi, ei tea, mida teha sellised iseloomu joonega, mida kutsutakse AHNUS :P

  3. #43

    Re: Mission impossible

    Vot tõesti ei tea mida selle ahnusega teha...täna siis nii ahne ,et Heads up freerollilt saadud 6€ eest otsustasin 175kilo garateeritud satikal mängida..10 min pärast hakkab..kui saan pileti sinna ja võidan omme midagi siis luban ,et mu ahnusel on lõpp ;D

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Vot tõesti ei tea mida selle ahnusega teha...täna siis nii ahne ,et Heads up freerollilt saadud 6€ eest otsustasin 175kilo garateeritud satikal mängida..10 min pärast hakkab..kui saan pileti sinna ja võidan omme midagi siis luban ,et mu ahnusel on lõpp ;D
    Kui sul ei ole lisa $120 (rebuy+addon), siis ei ole mõtet $175k turniirile ronida.

  5. #45

    Re: Mission impossible

    isegi satikale pole mõtet ronida..kongreetsed fishid donkey hui teab kuidas neid nimetada on seal koos...üks tüüp kuresaarest nt kutt7 midagi oli nimi...mängis absoluutselt igat kätt ja oli nõus minema all in pea iga käega...kahjuks mul kaarti ei tulnd tema vastu..

    algul sain küll duubli JQ-ga BB olin kui keegi tarkpea tegi UTG min raise AA-ga..ma floppasin kaks paari ja oligi duubel olemas...välja aga langesin QQvs KK..siin polnd midagi teha...

    Aga jah nende satikatega pole mõtet närvi raisata..hullem veel kui freeroll ;D

  6. #46
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    isegi satikale pole mõtet ronida..kongreetsed fishid donkey hui teab kuidas neid nimetada on seal koos...üks tüüp kuresaarest nt kutt7 midagi oli nimi...mängis absoluutselt igat kätt ja oli nõus minema all in pea iga käega...kahjuks mul kaarti ei tulnd tema vastu..

    algul sain küll duubli JQ-ga BB olin kui keegi tarkpea tegi UTG min raise AA-ga..ma floppasin kaks paari ja oligi duubel olemas...välja aga langesin QQvs KK..siin polnd midagi teha...

    Aga jah nende satikatega pole mõtet närvi raisata..hullem veel kui freeroll ;D
    Ja satikaid soovitan mängida pühapäeval (kas miski 14.00 ja 16.00 ei hakanud) siis on satikatel 150-200 meest ja pileti saavad esimese 30-40 mängijat. Suht lihtne :)

  7. #47

    Re: Mission impossible

    Jätan meelde...siis vb tõesti..praegu oli 56 meest ja kui välja langesin ennem tunni lõpu veits sai esimesed 8 pileti ja 9 mingi raha

  8. #48

    Re: Mission impossible

    Yep, samamoodi ka Extreme stackiga, laupäeval kaks viimast satti enne tourneyt on 40 - 50 meest ja kuskil 7-10 saavad pileti. Aga bubble on suht pikalt kestev ja peab lootma, et monsteritesse ei runni, kui short stackina aina all ini peab minema.

  9. #49

    Re: Mission impossible

    Külastasin täna pokerclub.ee-d kus viimati käisin aasta ja paar kuud tagasi .viimasest postitusest võib seda järeldada.Vanad head ajad tulid kohe meelde lugedes oma postitusi ja ka teiste omasi.

    Nt vastus küsimusele:Kaua läks aega esimeste tulemusteni?

    Mina alustasin umbes 8 kuud tagasi mängu raha mängu....algul eriti ästi ei läind aga umbes nädal hiljem püsisin juba päris kaua mängus..rekord mängu rahas on üle 100 000...aga see selleks..päris rahaga alustasin kolm kuud tagasi kui sain haiglas teada selliset võimalusest ühelt sõbralt..kohe kui haiglast välja sain alustasingi esimesel võimalusel mängima..esimene deposiid oli 200 eeku ehk 17$..sellest 17$ tegin 10/20 panustega 100$ni siis järgmine päev läksin 0,25/0,50 panustele üle ja tegin suht kiiresti 50$ist 260$..kohe samal päeval läksin üle 2/4 panustele ja mängisin maha selle Smile...kuna mul jalg oli siis haige ja liikuda ei saand polnd mul midagi targemat kodus teha ning mängisin päev otsa..lõpuks sattud ikka sellise mängu otsa kus oled kindel et võidad nt on sul maja ja lähed all iniga kaasa ja tuleb välja et vastasel on kõvem maja või isegi nelik jne...selliste bad beatide otsa satub suht lihsalt kui mängid 7-10 tundi järjest...peale seda 260$ maha mängimist olen deposiite teind 200 eegust kuni 5000 eeguni ja iga kord olen ennast üles töötan päris suurte summadeni...aga lõpuks olen ikka oma suured võidu maha mängind sest olen läind liiga ahneks minnes liiga suurte panuste juurde...ja teine miinus et mängin liiga pikalt järjest...aga nüüd olen asja anlüüsid ja palju infot kogunud ning olen endale kindla süsteemi loonud millest kinni pidada...süsteemi märksõnad on õiged panused vastavalt kreedidile..hea laua valik...ning sean omale aja ja võidu lemiidi millest tuleb kinni pidada......enda parimateks tulemusteks turniiridel pean:freeroll 6 kohta milles sai osaleda kui mängid kuu jooksul 500 regitud jautust...ja 12000 mängiaga freerolli kus tulin 14...säravamad kohad on siiani tulemata jäänud sest lõpus jääb lihtsalt õnnest puudu Smile...aga usun et minu säravamad ajad on alles ees.

    Selline oli siis minu vastus 14 kuud tagasi :D

    Mida järeldan:

    Seda,et pole sittagi vahepeal õppind ja arenend ...ikka sama vana teema ,et istun lauda ja mängin nagu hull nii kaua kui busto..mitte mingit bankrolli austamist ega strateegiat,et tulemusi näitata
    Loodan.et kui uuel aastal uuesti alustades olen piisavalt tark,kannatlik ,sihikindel ja teadlik mida ma teen kui lauda istun ja mängima asun.prioriteet number üks peab olema Bankrolli austamine ning õige majandamine.Tänu selle foorumi avastamisele olen piisavalt infot kogunud kuidas see välja peaks paistama...siin kohal suured tänud Trigrano õppe videotele ja loomulikult foorumi peakollile Rankale

    Teiseks millele olin vastand: Suurimad võidud/kautused

    onlines suurim välja võetud võid on 1700 eeku...aga suurim summa milleni küüdinud olen on 980$ 4/8 panustega aga läksin liiga ahneks ühepäevaga ikka rikkaks ei sa lol

    Selline oli siis minu vastus...Samal aja nt ranka vastas:

    Suurim võit: 330$ - Pacific Poker'i nitro turniiri esikoht. Ühtlasi oli see on mu pokkerikarjääri kõige tulutoovam päev Smile

    Päevas kaotanud kõige rohkem 20$.

    Mida siit võib järeldada:

    Seda,et ma olen ikka kuradima ahne rsk...kogu bankrolliga NL800 juurde...võisin küll ühe päevaga 100$-st teha 980$ mis on siiani mu suurim bot mida olen võitnud aga mis kasu sest on kui sinna samasse lauda kadus ka kogu mu võidetud raha.Kongreetne gambler olin ja olen siiani,sest mingeid muutusi pole veel tulemustest näha.Aga jällegi eesmärk tuleval aastal seda muuta ja juba jäädavalt :)

    ranka kohta aga ,et uskumatu areng ikka 14 kuuga :o ..samal ajal kui mina olen ühe koha peal tammund ilma abi otsimata raamatutest,foorumitest jne jne ..ok pokerstradegy.comis tegin testi ja vaatasin õppe videosi kust vähegi leitsin aga sellest on ilmselgelt väheks jäänd...Mängulise strateegia sain küll enam vähem selgeks , aga Bankrolliga majandamine on kahe silma vahale jäänd või lihtsalt pole kannatust ja tahtmis ja viitsimist seda jälgida olnd ???Siiani olen olen roninud järgmisesse levelisse juba siis kui mul on paar BI olemas...10 BI on olnd minu arvates juba ideaalne siiani...aga mis tegelt peab olema,et siin sõjas ellu jääda vähemalt 40 BI..vähemalt 40BI või rohkem....

    Kokkuvõtteks:Kui ma ei hakka austama oma Bankrolli ning ronin ka edaspidi lemiititesse kuhu mul pole veel asja jätkub järmine aasta sama nali.

  10. #50
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Mission impossible

    Oled ka siin teemas juba mitu korda öelnud, et nüüd hakkad BR managementi austama ja ilusti mängima, kuid vanad iseloomujooned on ikka tagant välja tulnud. Endal oli veel mõni kuu tagasi samamoodi, kuid lõpuks olen sellest üle saanud.
    Seega, nüüd uuel aastal, kui karmilt oma eesmärki jälgida ja lõpuks see täita, siis usu mind, juba see fiiling annab parema naudingu, et oled lõpuks asjaga hakkama saanud ja biitinud, kui see, et tirid ühe 400$ poti kogemata koju :). Nii, et edu tulevikus.

  11. #51

    Re: Mission impossible

    Ega jah vanadest harjumustest on raske üle saada...vanale koerale uusi trikke ei õpeta või kuidas see oli
    aga õnneks ma pole veel vana vaid piisavalt noor ja õppimisvõimeline

  12. #52

    Re: Mission impossible

    See on tegelikult väga oluline, et sa probleemist aru saad ja tead, mida tuleb teha. Muidugi teoorias on asjad alati lihtsamad kui praktikas.
    Aga ma ei saa aru, miks sa koguaeg järgmisest aastast räägid? Kui sul on kindel soov ja plaan, et sa hakkad bankrolli mõistlikult jälgima ning ei trügi sinna kuhu pole vaja, siis miks mitte teha seda juba praegu? Sa ei pea ju kohe 300$ või rohkem sinna sisse lükkama. Pane praegu näiteks 100$ või 50$ ning proovi mängida nädala või isegi päeva kaupa( nii, et igapäev kui mängima hakkad ütled endale, et täna ma ei roni kuhugile kõrgemale limiiti. Ja nii ütled iga päev. Kui sa oled juba paar nädalat või kuu vastu pidanud, peaks see saama juba tavaliseks ning gamblemise vajadus on igaveseks kadunud.) :) Edu igastahes!

    Kurat, peaks vist psühholoogiks hakkama. ;D ;D Jutt on küll selline..

  13. #53

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Kurat, peaks vist psühholoogiks hakkama. ;D ;D Jutt on küll selline..
    Ei tea, mina Sind küll ei usu, NL400 isu tuli praegu ;D

  14. #54

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    See on tegelikult väga oluline, et sa probleemist aru saad ja tead, mida tuleb teha. Muidugi teoorias on asjad alati lihtsamad kui praktikas.
    Aga ma ei saa aru, miks sa koguaeg järgmisest aastast räägid? Kui sul on kindel soov ja plaan, et sa hakkad bankrolli mõistlikult jälgima ning ei trügi sinna kuhu pole vaja, siis miks mitte teha seda juba praegu? Sa ei pea ju kohe 300$ või rohkem sinna sisse lükkama. Pane praegu näiteks 100$ või 50$ ning proovi mängida nädala või isegi päeva kaupa( nii, et igapäev kui mängima hakkad ütled endale, et täna ma ei roni kuhugile kõrgemale limiiti. Ja nii ütled iga päev. Kui sa oled juba paar nädalat või kuu vastu pidanud, peaks see saama juba tavaliseks ning gamblemise vajadus on igaveseks kadunud.) :) Edu igastahes!

    Kurat, peaks vist psühholoogiks hakkama. ;D ;D Jutt on küll selline..
    Miks järgmine aasta?

    Sellepärast,et tahan teha järgmise deposiidi Starsi või FTP-se,sest Prima cash lauad on väljasuremas...aind turniire tasub seal mängida..aga mul on konto hetkel miinustes ja ei sa enda panga kontolt ülekannet teha..viimasel ajal olen sõbra abi kasutand kes on oma pangakontoga minu unibeti kontole või triosse Buddy ülekande teind....hetkel plaan inglismaale või soome tööle minna ja oma panga võlad kustutada ja alles siis tõsisemalt asja kallale asuda...selleks läheb ilmselt mõned head kuud aega kui saan enda kontolt deposiidi teha...

    Aga jutt sul väga õige muidu

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Sellepärast,et tahan teha järgmise deposiidi Starsi või FTP-se,sest Prima cash lauad on väljasuremas...
    Tõsi jutt IMO.

  16. #56

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ei tea, mina Sind küll ei usu, NL400 isu tuli praegu ;D
    ;D ;D ;D


    Tõsisemalt rääkides paistab mulle siiski, et sul on omamoodi oskus olemas kiiresti summat kasvatada, ma usun, et sellise mängu kohta on kah võimalik positiivsed strateegiad välja mõelda. Üks sõber lammutab samamoodi, ronib järjest suuremasse limiiti, reraiseb UTG pealt julmalt suvaliste kätega. Alati pidi aega minema, kuni läbi hammustatakse blufid, aga üsna tihti folditakse tema liigse agressiivsuse peale, kuna ta selles limiidis tundmatu nimi ja statte kellelgi pole. Lõpp on muidugi alati ühesugune (busto) aga päris suurel limiidil käiakse ära. Kui äkki oskaks õigel ajal välja võtta, äkki võidaks?

  17. #57

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    ;D ;D ;D


    Tõsisemalt rääkides paistab mulle siiski, et sul on omamoodi oskus olemas kiiresti summat kasvatada, ma usun, et sellise mängu kohta on kah võimalik positiivsed strateegiad välja mõelda. Üks sõber lammutab samamoodi, ronib järjest suuremasse limiiti, reraiseb UTG pealt julmalt suvaliste kätega. Alati pidi aega minema, kuni läbi hammustatakse blufid, aga üsna tihti folditakse tema liigse agressiivsuse peale, kuna ta selles limiidis tundmatu nimi ja statte kellelgi pole. Lõpp on muidugi alati ühesugune (busto) aga päris suurel limiidil käiakse ära. Kui äkki oskaks õigel ajal välja võtta, äkki võidaks?
    ;D..6(max) lauas on tõesti UTG parem koht blindide varastamiseks iga kahe kaardiga kui nupp võo CO...ja üldse 6 max on jube lihtne kui keskenduda ühele lauale korraga ..selles mõttes kui vastane checkib siis tuleb betida ,kui betib siis tuleb raisida ,kui aga reraisib tuleb minna all in ;D..ning algul tuleb näitata ,et oled super tight ning siis kui mäng uinub tuleb tulistama hakata...ja kui tunned,et vastane üritab blinde varastada rerasisid..flopis tunned nõrkust check raise iga kahe kaardiga ..turnis sama lugu...riveril all in kasvõi...või siis üldse lükkad all ine lambi käega ja näitad teistele ning nad hakkavd sind callima QJ+ või veel sitemate kaartidega...selles mõttes igast huvitavid trikke on olemas aga need töötavad aind siis kui kaart jookseb ja mäng sujub ja lauas on max 4 venda

    NB! Ärge jumala pärast seda kodus järgi proovige... :D

  18. #58
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mission impossible

    Hea lugeda viimast postitust ;D

    Algus huvitav, keskel huvitav, hea lugemine. Alati tõsta vastane üle, mis polegi paha ;D

    Muidugi lõpp on ka väga hästi paika pandud NB! Ärge jumala pärast seda kodus järgi proovige...


  19. #59
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Mission impossible

    yokkeri strateegiat tulge kõik kasutama triobetti, (ei tegelikult, ei soovita kellegil sellist strateegiat, kui busto ei taha minna:D) Eile oli 1 selline vend nl20 lauas, täiesti tiltis, raisis kõike ja kõiki- kadus alati 5min lauast ära chipe juurde ostma, mina sain vist mingi 700eek talt, teisi toitis ka... raisis mu KK rag flopil all in oma 88 ma wtf call, ship it.

  20. #60

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    ;D ;D ;D


    Tõsisemalt rääkides paistab mulle siiski, et sul on omamoodi oskus olemas kiiresti summat kasvatada, ma usun, et sellise mängu kohta on kah võimalik positiivsed strateegiad välja mõelda. Üks sõber lammutab samamoodi, ronib järjest suuremasse limiiti, reraiseb UTG pealt julmalt suvaliste kätega. Alati pidi aega minema, kuni läbi hammustatakse blufid, aga üsna tihti folditakse tema liigse agressiivsuse peale, kuna ta selles limiidis tundmatu nimi ja statte kellelgi pole. Lõpp on muidugi alati ühesugune (busto) aga päris suurel limiidil käiakse ära. Kui äkki oskaks õigel ajal välja võtta, äkki võidaks?
    Oi ma olen palju niimoodi mänginud, nädalaga tegin 18$-st 1200$...mis nädalaga tuleb, see kahe päevaga läheb, ütleme nii. ;D Selline mängimine on alati kahjulik, isegi lühemas perspektiivis, sest isegi kui võidad, rahuldad vaid oma gamblimisvajadust ja see läheb järjest suuremaks. Korralik kontrollitud grind on see, mis toidab ja inimese pea selgena hoiab.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES