Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 74

Hübriidvaade

  1. #1

    Mission impossible

    Mission impossible

    ...









  2. #2

    Re: Mission impossible

    Eesmärk on sul ikka väga suur ette seatud! Aga ainult edu! :)
    Kuidagi ajaliselt ka oled piiritlenud eesmärki või lased ajal omasoodu kulgeda?

  3. #3

    Re: Mission impossible

    Kle mõtlesin jah,et ei hakka mingeid kuupäevi endale seadma...läheb kaua läheb peasi,et edukalt missioni lõpetan

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Mission impossible

    3:Total profit miinus 6200$

    ei ole typot?

  5. #5

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    3:Total profit miinus 6200$

    ei ole typot?
    See miinus 6200$ on mu eelnevate deposiitide ja väljamaksete suhe

  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mission impossible

    Väga hea projekt, soovin ainult edu. Kui saad kokku 200$, siis jah mõistlik juba NL10 mängida

    Päeviku pidamine võib palju kasuks tulla kuna paljud loevad ja tahad alati anda endast parima, et rahvas ei peaks pettuma ;D Kindlasti saad ka palju tagasisidet, millest võib tihti palju abi olla.

    Edu laudades,

    Tigrano

  7. #7

    Re: Mission impossible

    Tänud...just selle pärast saigi päeviku pidamisega alustatud,et ennast vaos hoida ja teha ainult kasulike otsuseid mis poleks liialt ohtlikud bankrollile

  8. #8

    Re: Mission impossible

    25.19.2008 Stardin 20€-ga
    Alustasin 20-ne venna sit and go-dega.

    1.2.50+0.25$ sit and go-2 koht-võit 15$
    2.2.50+0.25$ sit and go-7 koht-võit 0$
    3.2.50+0.25$ sit and go-6 koht-võit 0$

    Järgmised on 10-ne venna omad

    4.2.50+0.25€ sit and go-1 koht-võit 12.50€

    5.Multitable turnament Dash for cash 800€-buy in 1+0.10€+tegin ühe re-buy1€-224 osalejat-99 koht
    Selle turniiri alg stack oli 500 ja blindid tõusid iga 2 min tagant ning rebuyd sai teha esimese 15 min jooksul...tegin kohe add on ja jäin kaarti ootama ...suht õnne mäng oli see AKs callisin all in ja vastu tulid KK ja JJ...flopist sain A-le pihta kui sain river killi ja langesin 99ndana välja...jube mõtetu turniir,rohkem seda ei mängi...ei teadnud ,et blindid aind 2 min :D

    6.NLHE freezeout tournament 2k garateeritud,buy in 5+0.50$, 501 osalejat-177koht
    Väga haige algus oli..tegin AK-ga 4x big blindi raisi ja üks short läks all in pre flop Q9-ga ja sai kaks paari..nii kautasin pea poole stackist ..alg stack oli 2000 siis jätkasin 1200-ga ning olin kuni esimese tunni lõpuni card dead..kõik käed foldisin peale AQ millega lükkasin pre flop all in aga kõik foldisid...esimese tunni lõpetasin 730-se stackiga ja olin tagant poolt viies...masendav :S...vähemalt sain tund aega foldimist harjutada :D..teisel tunnil midagi ei muutund..läksin big blindi ajal K10s all in ja sattusin pocket KK otsa 177 koht
    7.peale pettumist turniirs tegin 5 venna turbo sit and go 5+0.50€ ja võitsin 16.25€.... sain tildist automaatselt lahti peale seda :D
    8.NLHE freezeout tournament 1.5kilo garateeritud,-buy in 3+0.30$,-599 osavõtjat-
    Teise tunni algul kadus lambist net ära..oli veits üle keskmise stacki kui net kadus...ja just oli jõudnud ennast ära regada 3+0.30 cash turnale :S...kuradi STV raisk, leidis just õige päeva mil trikke tegema hakata..kolm viimast kuud pole netiga probleeme olnd ja just siis kui ma alustasin oma missiont...Lisaks netile kadus ka sat ära,tähendab,et mingi suurem katkestus :S
    Ülla ülla järgmise päeva lõunaks polnd ikka neti ega satti tagsi tulnd ja STv-st ei võta ka keegi telefoni vastu...nii väike tormike ja nii palju pahandust...jõle imelik ikka

    Kokkuvõteks esimese päeva kohta:Tehniliste probleemide tõttu läks 6.6$ kaduma aga pole hullu jäin siiski plussi 19$-ga.
    Peab tunnistama,et rikkusin ka veits enda poolt kehtestatud reegleid mängides ühte valet sit and god mille õnneks aga võitsin ning mängisin ka ühe tiiru cash lauda,et saada regitud jaotusi,et saaks ka freerollidelt lisa võtta ,kuna mu bankroll nii väike alles, mõtlesin et häkki saan mõnest freerollist lisa dollareid:D...Cash lauas läks üli hästi istusin 10€ sisse ja sain kohe esimese käega duubli ja teise käega veel 4€..kokku tegin 6 kätt aind cashi :D...Täna plaanis teha veel sit and gosi ja freezeoute kui üks kord net tagasi tuleb...Seda postitust kirjutasin kronoloogilises järjekorras ja lõpu 16.10.2008. lõunast...nüüd paradiisi ujuma kui tagasi siis loodetavasti saab mängima hakta ja ka oma esimese päeva kirjaära postitada:)




  9. #9

    Re: Mission impossible

    26.10.2008

    Teist päeva alustan 39€-ga
    Mängisin erinevaid sit and gosi...nii 20-ne venna omasi kui ka 5 ja 6 venna omasi ja paar 10-ne venna oma ka
    Tundub,et minu mängu stiilile sobivad kõige paremini 5 ja 6 venna sit and god...
    Lisaks muidugi ka freezeout tournamente:

    1.5+0.50$ turbo cash turnament,166 mängiat-80 koht...AQs jooksi AK otsa..pre flop all in oli,sest olin short stack
    2.$5kilo turbo garateeritud rebuy tournament-450 oselejat-280 koht...oi blaa mis turna see oli...kõik käed lasid üle...QQ,AA ja AK kaks korda..tegin ma ei tea mitu rebuy...ei tohi ikka reegleid eirata ja neid rebuy turnasi mängida:S

    3.$2.75 kilo garateeritud(6handed)-140 osalejat-90 koht...jube haige teema oli...pocket 99 sain flopist kolmiku aga üks kaasvõitleja sai flopis AA-ga kolmiku ja kohe järgi sain pocket 77 kolmiku ja see lasti riveriga üle...poiss sai rea endale kokku...uskumatu...kongreetne tilt

    12€ on järgi paistab ,et mission impossible on tõesti minu jaoks võimatu :S...
    võtsin aja maha ja jätkan omme..ex näis misd saab
    4.2.5 kilo garateeritud freezeout turnament-38koht-või 9$..sisse ost oli5,5$
    Õhtul joppas veel 5 kaardi freerollis mille panin kinni -võit 25$
    Joppas,sest oli bustoks minemise ääre peal :D

  10. #10
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mission impossible

    Miks Sa väiksema sisseostuga turniire ei mängi, nii väikse rolliga ju puhas gamblemine praegu. Mängi ikka kindla peale, eesmärk on ju võimas, see on vaja lõpuni viia.

  11. #11

    Re: Mission impossible

    Jep..aga need turniirid jube ahvatlevad..peab tõesti hoogu maha võtma kui tahan eesmärgini jõuda

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Jep..aga need turniirid jube ahvatlevad..peab tõesti hoogu maha võtma kui tahan eesmärgini jõuda
    Mõttetu, mängid neid x aja pärast, kui roll lubab. Natuke kannatust ja vaev tasub ennast ära

  13. #13

    Re: Mission impossible

    Alates viimasest postitusest olen mängind turniire 3.3$ buy in-st kuni 27.5$ buy in-ni ning lisaks 5 inimese sit and gosi.Põhi raha aga tuli siiski cash lauas kuhu ma läksin plaaniga saada mõned regitud jaotused ,et saaks stg-de kõrval freerolle mängida.10€-ga istusin lauda ja max pool tundi ning mul oli 40€ juures.NL40 lauas kus inimesed lihtsalt tahtsid raha ära anda :D hetkel konto seis on sama millega alustasin 20€..tähendab ,et pean oma mängu süsteemis muutatusi tegema...plaanis siis selline ,et suurtest turniiridest mängin aind kahte, kus on väike sisse ost ja suur garateeritud fond ja loomulikult 5 inimese sit and gosi kust saab suht lihtsalt ja ohutult raha juurde..

  14. #14

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Kle mõtlesin jah,et ei hakka mingeid kuupäevi endale seadma...läheb kaua läheb peasi,et edukalt missioni lõpetan
    Vähemalt mõtlesin õigesti..kui mu mängu ajalugu vaadata siis võib järeldada,et mul on ikka jube kiire kuhugi :D...hea,et ise aru saan ja oskan ise ennest norida ;D

  15. #15

    Re: Mission impossible

    27.5$ buy iniga tourneisi lol?

    Sellise buy iniga tournasi tohixid teha põhimõtteliselt alles siis , kui Sul on kontol üle 1k$

  16. #16

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    27.5$ buy iniga tourneisi lol?

    Sellise buy iniga tournasi tohixid teha põhimõtteliselt alles siis , kui Sul on kontol üle 1k$
    Tean tean..olen kord juba selline ahnepäits...aga õnneks saan ise vaikselt aru ,et kiirustades ei jõua kuhugi...vaikselt sõuad kaugele jõuad

  17. #17

    Re: Mission impossible

    Mission eba õnnestus..faild :D
    Olin liiga ahne ja mängisin üle oma bankrolli..liiga suurte sisseostudega turnasi mängisin ja reeglitest ei pidand kinni.Plaanis tuleb teha mingeid muutatusi...kuna hing ihaldab suurte turniiride järele ja cash lauas alla NL50 mängimine ei paku pinget pean tööle minema ja raha koguma ning vähe suurema deposiidi tegema ,et asi õnnestuks.Pean 30$ asemel vähemalt 300$ sissekandma ja siis turniire ja sit and gosi tegema hakkama ning vahelduseks ka cashi algul NL20-es..Vb kannan alles uue aasta algul sisse ja siis juba triosse kust saab ka rakebacki...ex näis mis saab...hetkel tõstan käed üles ja annan aasta lõpuni alla,sest vastik juba neid deposiite teha kui välja midagi ei kanna :-\..Aga igaljuhul jääb mission samaks ka järgmise deposiidi puhul,et ennem välja ei kanna kui vähemalt 30 000$ koos...Vb teen mingeid stradeegilisi muutatusi vahepeal aga sellest siis kui uue deposiidi aeg käes..seniks aga oma ja teiste vigadest õppima ja järeldusi tegema ning uut motivatsiooni otsima,et uuesti alustada..alla ma igal juhul nii lihtsalt ei anna ;D...ja võitvad mängiad peavad ju lõppude lõpuks kellegi pealt elama ju siis ma üks nende seast kelle pealt te elate..hetkel küll selline tunne...

  18. #18

    Re: Mission impossible

    Tee seda kindlasti. ;D

  19. #19

    Re: Mission impossible

    Suur tükk ajab suu lõhki

    ja ahnus , ajab ahvi puuri tagasi ! :D

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: Mission impossible

    Kahju, et kogu üritus vett vedama läks :(

    Aga loodan, et sa tõused uuesti nagu Fööniks tuhast ja oled tugevam, kui kunagi varem. Ja niikaua, kui raha kogud, siis proovi igasugu Frerolle, et äkki hitid ja saad asja jooksma. Neid deposiite mina ei soovita, sest veel karmim on kaotada $300, $30 asemel.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES