Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 74, kokku 74
  1. #61

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Oi ma olen palju niimoodi mänginud, nädalaga tegin 18$-st 1200$...mis nädalaga tuleb, see kahe päevaga läheb, ütleme nii. ;D Selline mängimine on alati kahjulik, isegi lühemas perspektiivis, sest isegi kui võidad, rahuldad vaid oma gamblimisvajadust ja see läheb järjest suuremaks. Korralik kontrollitud grind on see, mis toidab ja inimese pea selgena hoiab.
    Tõsi ta on...nii võib vahelduseks mängida nt siis kui oled NL400 regural ning oled tiltis või lihtsalt täis või sassis ja tahaks mängida ...siis võib vahelduseks NL10-NL50 vendadele korraliku actinit pakkuda ilma ,et tõsist kahju oma bankrollile teeksid

  2. #62

    Re: Mission impossible

    No nii vahepeal pole netis mängid.Üldse pole viimasel ajal pokerit mängind.Eile aga sai üle pika aja sõbradega Live mängu teha.Tegime holdemit ja omahad segamini.Lõpuks läks suht omaha peale üle ,sest nii sai actionit rohkem ja potid läksid norm suureks.Algul mul kaart ei jooksnud ning olin sunnitud kaks rebuyd tegema 100 eegu kaupa.Aga siis ühemallt hakkas kaart jooksma ning suht mängu lõpus oli selline seis ,et mul oli võimalus kogu laud tühjaks teha.Sain kaks venda pre flop all ini ,pot oli üle 1200 eegu ja aga onu RIVER KILL viis poti minema.Vennal oli 5 auti...ehk tal oli nut masti tõmme aind...mul oli kolmik plus K high masti tõmme..ja kolmandal vennal kes all inis oli,oli Q high masti tõmme...aga kuradi river pidi ikka veel üks poti olema.Aga poh kohe järgmise käega sain talt lohutuseks üle 400 eegu tagasi :D ja peale seda lõpetasime mängu ,sest meid oli selleks ajaks aind kolm järgi kellel veel oli stacki.Mina lahkusin 1404 eeguga mis vist ongi mu suurim summa millega olen lahkund sealt.

    Omahad mängides jõudsime poistega järeldusele ,et Holdem on mõeldud omaha õppimiseks :D

  3. #63
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Yokker

    Omahad mängides jõudsime poistega järeldusele ,et Holdem on mõeldud omaha õppimiseks :D
    Selge, siis tean, et varsti olen omaha kunn ;D

  4. #64

    Re: Mission impossible

    Vaatasin eile oma pokerstradegy kontot ja avastasin ,et mul üks boonus pooleni seal.Nimelt mingi aasta tagasi tegin seal testi ja pidin siis saama 50$+100$ aga asi jäi poolikuks ,sest polnd 21.Nüüd aga viisin asja lõpuni saatsin vajalikud andmed ja sain partypoker kontole 50$

    Tegin veits mängu ka juba ja hetke seis on 65$
    Krt aga ma ei mäletagi enam palju ma neid punkte pean koguma ,et ülejäänut boonust kätte saada:S
    Sellega läheb vist jõle kaua aega kui Nl5 mängida.Täna mängisin kahes lauas NL5 ja kahes NL10 ja punkte sain aind NL10 laudades.
    Eks näis mis saab.Nüüd siis mul eesmärk see boonus kuidagi vabastada ja mitte bustoks minna :D
    Nagu ennem sai öeldud ,et uuel aastal uue hooga ,loodan siis ,et uueks aastaks suudan norm hoo juba alustuseks sisse lükata.

  5. #65

    Re: Mission impossible

    No nii boonus siit ma tule:D
    esimese õhtuga 23% boonusest vabastatud
    Roll on 256$
    Päris hea algus igal juhul ei sa kurta ,kui siis kurdaks seda ,et Partypokeris on jubedad nitid holdemis ja seal võimatu midagi võita.Pea iga ring kõik auto fold.No ei oska selliste vastasega midagi peale hakata.Aga Omaha selle eest on seal puhas kuld.Nl25 omahaga ma oma rolli kokku ajasingi .Neli tundi mängu 200$ plussis
    Ei aga hüvasti holdem ,omaha siit ma tulen :P Tegelt ka ei viitsigi enam selle holdemiga jännata kui kõik nii prod ,et aind Aa ja KK mängivad ja abi progamme kasutavad.Omahas asi hoopis teine,mäng minu arust poole lihtsam ja arusaadavam.Seda selles mõttes ,et inimesi on minu arust lihtsam käte peale panna.Kohe on aru saada kes tõmbab masti ,kes mängib seti või kes lihtsab mängib oma suuri pocketit üle.Ise ma ei julgegi enam pocketitega suruda,sest üld juhul need lasevad üle kui ei hiti setti või maja või pocketi kõrval pole masti või rea tõmmet tuleb lihtsalt alla anda.Ja kahe paariga tuleb ka jõle ette vaatlik olla,kui turnist maja ei sa ja surutakse suurelt auto fold.Need on kaks kohta kus mul raha veel lekib.


  6. #66
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Mission impossible

    Õigust räägid omaha kohta. Ma sain ka ps-is testid tehtud ja 50$ peaaegu kätte. Ehk siis hakati mingit id kaardi koopiat tahtma ja mina ei viitsi jännata sellistega lihtsalt. Hoidku omale see 50$.

  7. #67

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Õigust räägid omaha kohta. Ma sain ka ps-is testid tehtud ja 50$ peaaegu kätte. Ehk siis hakati mingit id kaardi koopiat tahtma ja mina ei viitsi jännata sellistega lihtsalt. Hoidku omale see 50$.
    Jep sellepärast mul jäi ka algul poolikuks ,et tahtsid ID-st pilti..nüüd saatsin ära ja olemas ja tundub usaldusväärne koht võrreldes teiste kohtadega kes tasuta stardi raha pakuvad.

  8. #68
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Mission impossible

    Assoo nii, et ma polnud ainus siis. Vaatab vbolla teen ära kunagi selle ürituse. 100$ ka raha.

  9. #69

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Assoo nii, et ma polnud ainus siis. Vaatab vbolla teen ära kunagi selle ürituse. 100$ ka raha.
    Nagu ma aru olen saand siis 50$+100$ saab ja pluss veel kui top250 hulka saad mingi raha.
    Nu kui omahad mängida siis on see isegi võimalik.Ma eile 4 h vabastasin 23% boonusest ära,kui nii jätkata saab 5 päevaga vabaks ja peaks sellise tempoga tabalisse ka jõudma.Holdemiga oleks see võimatu :D

  10. #70

    Re: Mission impossible

    Ma sain ka hiljuti Partysse 50$ Pokerstrategylt ja ongi täpselt nii, nagu sa ütled. nl5-nl10 - lihtsalt kõik on NITid. Panen preflop 3-4x bb ja kõik foldivad ja nii igas lauas ja kogu aeg. Vastu tulevad alates AK; JJ+.

  11. #71
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas rank
    Ma sain ka hiljuti Partysse 50$ Pokerstrategylt ja ongi täpselt nii, nagu sa ütled. nl5-nl10 - lihtsalt kõik on NITid. Panen preflop 3-4x bb ja kõik foldivad ja nii igas lauas ja kogu aeg. Vastu tulevad alates AK; JJ+.
    Ise võtsin ka sama diili.
    NIT-e tundub jah olevat suht palju, aga mind pole see väga häirinud, sest vastaseid on väga lihtne käte peale panna ja saab mõnusalt blinde stealida, CBET-i peale folditakse ka 90% kätest. Ma ei näe põhjust kurtmiseks, sest boonused saab tehtud ja kasum ka keskeltläbi 10BB/100.

  12. #72

    Re: Mission impossible

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Õigust räägid omaha kohta. Ma sain ka ps-is testid tehtud ja 50$ peaaegu kätte. Ehk siis hakati mingit id kaardi koopiat tahtma ja mina ei viitsi jännata sellistega lihtsalt. Hoidku omale see 50$.

    sorry OT aga sina ei teinud midagi ;D peale selle et õigeid vastuseid panid lihtsalt ;D

  13. #73

  14. #74

    Re: Mission impossible

    Sellised plaanid siis uueks aastaks...

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES